Skocz do zawartości
wilk100

Jak Złodzieje Oznaczaja Mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Usłyszałem ostatnio jak złodzieje oznaczają mieszkania czy są puste czy nie.

Otóż pod poręczą na danym pietrze naklejone są małe kolorowe naklejki np z metkownic.

Co który kolor oznacza nie wiem.

Nie chciałem wierzyć ale przeszedłem się po klatce i okazało się ze na KAŻDYM!! pietrze jest ich po kilka. W innych blokach to samo.

Spotkałem się jeszcze ze znaczkami np + i - przy drzwiach albo kreski pionowe korektorem od wewnętrznej strony poręczy.

 

Spotkaliście się już z czymś takim?

 

 

Ps. ten plus i minus może się skojarzyć z wizyta księdza : kto przyjmuje albo nie :):):)

Edytowane przez wilk100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale komu oznaczają i po co ?

 

Kowalskiemu spod siódemki , Iksińskiemu spod 12 itd....... :):)

Wiem tylko tyle ze oznaczają mieszkania do których warto zajrzeć albo dłużej stoją puste.

Ja tylko tyle słyszałem, dlatego się pytam czy ktoś się spotkał z czymś takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

...

Spotkaliście się już z czymś takim?

...

Spotkałem się z czymś takim ale oznaczenia nie były dziełem złodziei.

Przykładowo pracownik gazowni może sobie poznaczyć gdzie jest gaz aby nie mylić drzwi przy spisywaniu stanu liczników.

Oznaczenia mogą robić też akwizytorzy aby nie pukać zbytecznie 2 razy do tych zsamych drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z czymś takim ale oznaczenia nie były dziełem złodziei.

Przykładowo pracownik gazowni może sobie poznaczyć gdzie jest gaz aby nie mylić drzwi przy spisywaniu stanu liczników.

Oznaczenia mogą robić też akwizytorzy aby nie pukać zbytecznie 2 razy do tych zsamych drzwi.

 

cyt: "może , mogą" a czy na pewno ?

ja tego nie wiem i ty tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Hm a to są jeszcze ludzie którzy nie dają przed wyjazdem kluczy do mieszkania dobrym znajomym aby podlewali kwiatki i właśnie "zabezpieczali" mieszkanie przed takimi oznaczeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakowanie pfff codziennie młodzi roznoszący spam do skrzynek znakują...po co sie bawić w pozostawianie śladów i ewentualnych powiązań między kradzieżami ?

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie śmiejcie sie z tych nalepek bo to prawda z tymi oznaczeniami sama jestem ofiara,oszust krecił sie po naszej klatce i nakrecał wszystkich na regulacje okien,wymiana rolet itp... znał sie na tym ,przychodził kilka razy i za czwartym razem zaatakował mojego tate !!! tasma go ubezwłasnowolnił zakleił usta i dusił!!!!!!! nie ma zartów ! okradł i uciekł! moja córka wróciła ze szkoły i zastała dziatka sinego na podłodze! tragedia co sie dzieje.... uwazajcie i nie lekcewazcie plotek itp.u nas na poreczy tez były kolorowe karteczki!!!!!!!!   mieszkam w łodzi na widzewie wschodzie.jesli ktos tez został tak potraktowany prosze o kontakt ! oszust jest mniej wiecej wzrostu 188cm około 40stki duzo gada !!!!!!!!  potrafi obsługiwac okna .Pomóżcie znalezc sprawce!!!!!  prosze o kontakt pod nr 506-804-344


dziadka...sorry za błąd ort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...