Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Metal Gear Solid: Rising !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

hle hle , mowilem Solid'owi ze to nie bedzie MGS5 :wink: wiec trzeba zalozyc nowy temat

 

a tutaj troche newsa

 

Hideo Kojima powiedział kiedyś, iż Metal Gear Solid 4 będzie ostatnią grą serii. Jak widać słowa mistrza możemy włożyć między bajki ponieważ Konami właśnie zarejestrowało nazwę Metal Gear Solid Existence. Przed chwilą w sieci pojawił się obrazek, który przedstawia tajemniczą postać i niewiele mówiący napis Hideo Kojima Next Game? Jak sądzicie, kto znajduje się na plakacie, Snake, Raiden, Vamp czy zupełnie nowy bohater?

Dołączona grafika

 

"E" jak Existence :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywki w takim stylu są dla mnie szczytem debilizmu. Co do zakończeniu serii to nikt nie zarzyna kury znoszącej złote jajka. Do tego dochodzi jeszcze to, że on nie potrafi zrobić innej gry lub po prostu boi się, że mu nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zagrywki w takim stylu są dla mnie szczytem debilizmu.

Tylko , ze to sie bardzo oplaca. W przypadku MGSa3 zrobili to samo i dostales poprawiona kamere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

szczerze-seria MGS nigdy mnie nie ruszala a to cale dozowanie "napiecia" jakies odliczanki itp to jest dopiero debilne, a Kojima jest niewolnikiem wlasnej gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hideo Kojima powiedział kiedyś, iż Metal Gear Solid 4 będzie ostatnią grą serii. Jak widać słowa mistrza możemy włożyć między bajki ponieważ Konami właśnie zarejestrowało nazwę Metal Gear Solid Existence. Przed chwilą w sieci pojawił się obrazek, który przedstawia tajemniczą postać i niewiele mówiący napis Hideo Kojima Next Game? Jak sądzicie, kto znajduje się na plakacie, Snake, Raiden, Vamp czy zupełnie nowy bohater?

Raz: Ten obrazek przedstawia zarys postaci ktora pochodzi z gry Lord of Shadow gdzie Kojima pelni role doradcy przy tworzeniu tego tytułu

Dwa: Nazwa MGS Existence jest zarejestrowana przynajmniej od połowy września zeszłego roku.

Trzy: ciąg znaków wśród ktorych jest to całe "E" to "5 E 3 e" (lub "S E 3 e", ale raczej to pierwsze biorąc pod uwagę styl presskitów na e3 z ostatnich lat), tak więc to E oznacza raczej E3 niż Existance. Małe "e" to nie tak naprawde "e" tylko japoński znak kanji, który oznacza... węża.

Dołączona grafika

 

Presskity

Dołączona grafika

 

 

co do nowego bohatera

raiden bog piorunów z mk

raiden pod koniec mgs4 mowi ze on jest blyskawicą

 

tutaj caly czas burza wiec moze spinoff z raidenem, albo kolejna czesc tylko z nim. Bez snake'a juz. Wiadomo ze sie w mgs4 zrobil przekozakiem wiec moglby byc glownym bohaterem. Albo dodatek do MGS4 z raidenem (imo najbardziej prawdopodobne). Pozatym kojima mowil ze to jest ostatnia czesc serii, ale nie ostatnia czesc uniwersum. Moze zacznie kolejne 3 czesci w tym samym swiecie, ale juz zamykająca sage węży, tych węży. Cos jak nowy terminator.

 

albo to bedzie remake mgs1 na mocy ps3 (hell yeah!)

 

Nadal uważam, że będzie to MGS5, który podobnie jak 3 może być prequelem.

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

co do nowego bohatera

raiden bog piorunów z mk

raiden pod koniec mgs4 mowi ze on jest blyskawicą

...

Może prościej: raiden znaczy piorun/błyskawica (z jap., wg słownika on-line ;) ).

Może to jedno z ziaren, którym Kojima chce się jeszcze zaopiekować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni wyjdzie następna literka i założymy temat o metal gear cooking mama?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Za kilka dni wyjdzie następna literka i założymy temat o metal gear cooking mama?

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: dobre ;)

 

Kojima tak czy siak jest najlepszy w przynudzaniu mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu strach lodowke otworzyc ,zeby na wzmianke o nowym MGSie nie wpasc :) A najbardziej denerwuje mnie ,ze wszystkie serwisy publikuja te wszystkie kretynskie odliczanki, nowe literki, tajemnicze skroty.

 

Swoja droga lepiej by ruszyli 4 litery i dali patch na trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Raiden powraca!!!!

 

wlasnie zapowiedziano oficjalnie MGS dla xboxa,gdzie glowna role bedzie odgrywal Raiden, ponoc gra ma byc troche "inna" niz wczesniejsze odcinki tasiemca ;)

 

EDIT

 

Teaser!

 

teaser

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanboje PS3 (bo inaczej ich nie można nazwać) już chcą wieszać Kojimę za "zdradę" i robienie MGS'a na Xboxa... A mnie to wisi. Szczerze powiedziawszy wolałbym MGS4 na XO, Rising może być po prostu słaby (MGS bez "Snejka" to prawie nie MGS). Mam nadzieję na ciekawy tytuł ale cudów się nie spodziewam, niestety. W ogóle uważam, że Kojima powinien się odciąć od MGS'a grubą kreską i zająć się innymi projektami. Zdaje się, że historia Solida się skończyła wraz z MGS4? Jak chcą robić spin-offy to niech Kojima nie będzie w to zaangażowany bo może z tego lipa wyjść i stracę do niego szacunek jako wypracował sobie u mnie "oryginalną serią". Jeśli będzie to jak jakieś pożal się boże kompilacje, jak z Final Fantasy (np. dojenie kasy na FF7) to ja podziękuję. Takie traktowanie klienta jest IMO dużo gorsze niż zmiana platformy docelowej gry.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Fanboje PS3 (bo inaczej ich nie można nazwać) już chcą wieszać Kojimę za "zdradę" i robienie MGS'a na Xboxa... A mnie to wisi. Szczerze powiedziawszy wolałbym MGS4 na XO, Rising może być po prostu słaby (MGS bez "Snejka" to prawie nie MGS). Mam nadzieję na ciekawy tytuł ale cudów się nie spodziewam, niestety. W ogóle uważam, że Kojima powinien się odciąć od MGS'a grubą kreską i zająć się innymi projektami. Zdaje się, że historia Solida się skończyła wraz z MGS4? Jak chcą robić spin-offy to niech Kojima nie będzie w to zaangażowany bo może z tego lipa wyjść i stracę do niego szacunek jako wypracował sobie u mnie "oryginalną serią". Jeśli będzie to jak jakieś pożal się boże kompilacje, jak z Final Fantasy (np. dojenie kasy na FF7) to ja podziękuję. Takie traktowanie klienta jest IMO dużo gorsze niż zmiana platformy docelowej gry.

 

Pozdro.

aczkolwiek moze wrescie bedzie zjadliwa dla graczy ktorych wczesniejsze odslony odrzucaly(w tym i mnie)

 

a co do fanboyow- no coz mozna tylko z politowaniem pokiwac glowa, tym bardziej ze MGS2 byl na 1 xboxie i nikt od tego nie umarl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek moze wrescie bedzie zjadliwa dla graczy ktorych wczesniejsze odslony odrzucaly(w tym i mnie)

 

a co do fanboyow- no coz mozna tylko z politowaniem pokiwac glowa, tym bardziej ze MGS2 byl na 1 xboxie i nikt od tego nie umarl

Tak. Ale w wersji rozszerzonej. MGS2 najpierw był wydany na PS2, później wersja rozszerzona na Xbox'a (gdzieś po drodze na PC'ta), a na koniec ponownie na PS2 - już jako wersja rozszerzona.

Osobiście byłbym bardzo wdzięczy, jakby wydali grę na obu platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi w tym wszystkim o jedną prostą rzecz, nawet nie wiadomo czy ta gra będzie fajna a masa ludzi już narzeka, że gra z "MGS" w tytule ląduje na jakiejś innej platformie (w myśl idei, że "MGS należy do PlayStation"). Jakby powiedzieli, że wydadzą to na Wii to bym to samo napisał. Narzekać będzie można po zapoznaniu się choćby ze szczątkowymi materiałami z gameplaya, teraz nie warto sobie tym głowy zawracać. Boję się, że jak jest Raiden w swoim wykozaczonym egzoszkielecie to zrobią z tego hack'n'slash (proszę nieeeee!). Normalnie przed oczyma jawi mi się FF7: Dirge of Cerberus, gra z FF7 w nazwie (już lecą tłumy do sklepów) a mimo to słabizna i nabijacz kasy.

 

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

MGS'y sa dla mnie beee..., ale kiedy kiedys widzialem walke Raidena w MGS4 gdzie przebija siebie i wroga mieczem, to wtedy uwazalem ze jest to jedna z fajniejszych scen jakie widzialem w grach, teraz, byc moze kiedy zapowiadaja zmiany w mgs-rising, mam nadzieje ze w mechanice gry, to moze bedzie szansa na zabawe egzoszkeletem

- pojade po bandzie niech zrobia takie DMC ale z Raiden'em...teraz mnie zabija za to .. :rolleyes: :wink:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No Solid wisisz mi browara za ta wiadomosc :lol2:

 

chociaz i tak masz xboxa a nie ps3 ;)

 

neogo

 

E3: Metal Gear Solid: Rising oficjalnie potwierdzony na PlayStation 3

Podczas wczorajszej konferencji Sony, Hideo Kojima oficjalnie zapowiedział Metal Gear Solid: Peace Walker w wersji na PSP. Niestety ze względów czasowych nie udało mu się wspomnieć o Metal Gear Solid: Rising na PS3. W dniu dzisiejszym szef SCEA, Jack Tretton potwierdził wydanie nowego Metal Gear również na PlayStation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w 'podtytule' zmienili nazwę gatunku, więc zmiana w rozgrywce będzie. Ale nie sądzę, by był Raiden z exoszkieletem. jak już to w jakimś wypaśnym stroju (i bandaną szczęścia - czy jak się zwała :P ). Po prostu niespójność faktów ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mam i x360 i ps3. pozbylem sie natomiast psp, co mnie boli, bo wlasnie przy tej grze kojima bedzie mial najwiekszy wklad i bedzie ona nawiazywac do oryginalnej sagi.

 

i nic ci gladiac nie wisze, bo uwierz mi... jesli chodzi o njusy o mgs'a to jestem naprawde na bierzaco ;p

 

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...