Skocz do zawartości
Trance4Life

Sterowniki Creative , Ustawienia Equalizera :)

Rekomendowane odpowiedzi

witam , jestem ciekaw jakie ustawienia equalizera mają posiadacze kart creative/xonar (xonar też bo ma te same pasma co creative :P ) ach więc :

 

 

 

zakres : -12db do +12db

 

pasma : 31 hz , 62 hz , 125 hz , 250 hz , 500hz , 1khz , 2khz , 4khz , 8khz , 16 khz

 

 

fajnie by było jak byście wstawiali screeny z ustawieniami :D

 

i jeszcze by było dobrze jak byście pisali do jakiego gatunku muzyki go używacie i podawać nazwę głośników i jaką posiadacie kartę :razz:

 

 

pozdrawiam :wink:

Edytowane przez twojastara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tematu. Uszu nie masz? Kazdy ma inny wzmak/głosniki/pokój więc kopiowanie czyichś ustawień nie ma sensu.

W zasadzie to cała zabawa z korektorem powinna sprowadzać się do niwelowania jakichś wad sprzetu lub pomieszczenia w którym gra. Likwidowanie jakichś podbarwień, ewentualnie dudnień. I raczej korekor 10pasmowy w tym średnio pomoże. Ja wychodze z założenia, że realizator nagrania lepiej ode mnie wie jak ono powinno brzmieć. No chyba, że dysponujesz wiedza i doświadczeniem większym od niego więc eksperymentuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale realizator ma w miarę neutralny odsłuch i pomieszczenie - i realizuje pod jakiś zamysł(wzorcowa płyta albo jakaś zajafka by brzmiało inaczej niż wszystko)

a każdy inaczej słyszy więc i nawet w tym samym pomieszczeniu i na tym samym sprzecie kazdy ustawi pod swoje preferencje co oczywiście z zamysłem realizatora będzie miało mało wspólnego ale przeciez tu chodzi o nasza przyjemność słuchania nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...