Skocz do zawartości
GooDie

Hd4850 Szybka Odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje waszej opinii na temat tych 2 kart, którą wybrać? Miałem brać hd4770 w esc ale mówili mi, że nie ma i nie wiadomi kiedy będą, więc proponowali mi Gainward'a HD4850 PODKRĘCONEGO po tej samej cenie co zwykły czyli 465 zł, lub Sapphire NIE PODKRĘCONY za 499. Albo teraz tak myślę, że ten gainward jest już podkręcony oryginalnie... Bo widzę po taktowaniu

Edytowane przez GooDie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no! :P Ja ja się pytam o waszą opinię. Chcę wiedzieć czy wziąć z mniejszymi zegarami a lepszym chłodzenie Sapphire czy z większymi zegarami a gorszym chłodzeniem Gainward. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Palit ma chyba troszkę lepsze.

Za 539zł miałbyś hd4870.

Nie mialby 4870 , a 4850 i moze szanse na oc. Za 550 to ktos ma do sprzedania prawdziwego 4870 z tego forum od Gigabyte.

 

Dzizas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie?

Andrew patrz... 4850 Sapphire jest pewniakiem a Ten Palit czy Gainward, no jakoś te firmy nie przemawiają do mnie... A z jednej strony popieram je, ponieważ są wydajniejsze od tej Sapphire...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewidywana dostawa 4770 to 27 i 31 maj, potem jakos pod koniec pierwszego tygodnia czerwca a nastepnie dopiero ok 21 czerwca. niestety nie bedzie to duzo sztuk wiec radze szybko brac jak sie pojawia.

aha dostawa dotyczy kart sapphire, powercolor i gigabyte na referencyjnym chlodzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...