Skocz do zawartości
Bartek7655

Po Podłączeniu Urządzenia Do Komputera Pojawia Się Komunikat "nie Rozpoznano Urządzenia Usb"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Po podłączeniu MP4 lark touch 2401 do komputera pojawia się komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB" Czytalem FAQ w tym ale tam pisze by zobaczyc na 2 kablu czy dziala... ale ja nie posiadam 2 kabla usb o takiem zlaczy... jak by ktos mogl mi pomoc bym byl wdzieczny ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Po podłączeniu MP4 lark touch 2401 do komputera pojawia się komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB" Czytalem FAQ w tym ale tam pisze by zobaczyc na 2 kablu czy dziala... ale ja nie posiadam 2 kabla usb o takiem zlaczy... jak by ktos mogl mi pomoc bym byl wdzieczny ;).

zadzwon sobie do nich sie dopytaj http://www.lark.com.pl/wsparcie.htm

 

generalnie taki blad wynika jak uszkodzone jest urzadzenie, ale kabel musisz najpierw sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem po co te cioty daly tam numery gg i telefonu... bo ani na telefon ani na gg nikt sie nie oddzywa to jakas chu*jowa firma... Po 2 jak mam sprawdzic ten zajeba.ny kabel jak nie mam drugiego urzadzenia ani mp4 ani kabla?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon sobie do nich sie dopytaj http://www.lark.com.pl/wsparcie.htm

 

generalnie taki blad wynika jak uszkodzone jest urzadzenie, ale kabel musisz najpierw sprawdzic.

eee ja mam często takie błędy w moim starszym kompie , szczególnie przy usb na przedniej części obudowy. Spróbuj podłączyć odtwarzacz mp4 do pozostałych gniazdek usb w komputerze - u mnie to pomaga. Ew. spróbuj poszukać jakiś sterowników usb do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem na wsyzstkich USB ale na zadnym nie idzie... a jaki sterownik niby skad? O_O

normalnie to jest na płytce od płyty głównej, jeżeli jakiś nowy wyszedł to pewnie na stronie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze ^^ malo wiem o kompach xD nawet nie wiem gdzie mam plytke od plty glownej... jak bys mogl podac jakas stronke tegoporducenta to by bylo git ;D

płytkę znajdziesz w dużym opakowaniu od komputera (dokładniej to od płyty głównej) - jeżeli taką posiadasz (tam gdzie najprawdopodobniej trzymasz wszystkie papiery/gwarancje/płytki od komputera).

 

Żeby podać Ci stronę ze sterownikami musiałbyś mi podać jakiej firmy i jaki model jest płyta główna. Jeżeli nie wiesz jaką masz pł. główną to nazwę znajdziesz też na tym pudełko co wyżej napisałem.

 

A jeżeli z jakiegoś powodu nie masz tego pudełka i nie wiesz co to za komputer masz to trochę to komplikuję sprawę, ale na razie nie będę wyprzedzał faktów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często taki komunikat pokazuje się przy badziewnym kablu USB. Sprawdź na drugim kompie, ew idź do sklepu niech sprawdzą na jakimś lepszym i jak będzie ok to będziesz musiał kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień kabel - ten którego uzywasz nadaje się tylko na śmietnik - często tak miałem przy drukarkach - jak widać nie każdy kabel spełnia standardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...