Skocz do zawartości
Gość lolwesoly

Głupota+brak Gotówki=problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolwesoly

Siemka

Otóż problem jest nastepujący: mój znajomy ma konfig prawie taki jak mój i do tego ma zasilacz tracel 400w. Jego synek wsadził mu w wentylator od zasilacza śrubokret i tu zaczyna sie problem gdyż on tego nie zauważył a komp sobie tak śmigał 30 min;/. Zasilacz sie prawie zagotował, doszedł do temperatury 60 stopni C. Ten zasilacz to i tak szit ale zakup nowego musiał odłożyć na wakacje. Potem szybkie studzenie na dworze i po 10 min włączył go no i wszystko gra tylko tyle, ze lekko z niego wali czymś. Wytrzyma to do jakoś do wakacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię :/ Czym z niego wali? Spalenizną? To chyba normalne przy pieczeniu kabli :P Też zależy jak on go używa: gry czy ff? Ale i tak radziłbym popożyczać od kumpli trochę kasy i kupić coś porządnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lolwesoly

A ja wróżką jestem? Jak ci się nie podoba co piszę możesz raportować.

Sobota poprosiłem tylko o rade ne ten temat, no ale jeżeli to cię jakoś uraziło to sory :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota poprosiłem tylko o rade ne ten temat, no ale jeżeli to cię jakoś uraziło to sory :sad:

Nie uraziło, tylko głupie pytanie zadajesz. Bo skąd mam wiedzieć jaki konfigurację ma twój kolega co się w zasilaczu spaliło lub nadtopiło że śmierdzi, oraz w jaki sposób używany jest komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak śmierdzi znaczy, że trzeba wymienić. Mi kiedyś wiatraczek od GF4 "charczał", ale po pewnym czasie przestał i dopiero teraz zobaczyłem, że jest popsuty :P No ale grafa przeżyła tak dwa lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba wyjąć ten śrubokręt.

Nie ma juz srubokreta. Wentyl z PSU go juz zmielil i przetopil:P (sry za offtop)

 

Tak czy inaczej ja bym zmienil ten zasilacz. Lepiej nie ryzykowac. Znajomy, swego czasu tez na zjechanym PSU jechal i sie umarlo plycie glownej.

80-90pln zawsze sie jakos znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lolwesoly

kupilem juz mu tego fortrona ktorego mi podaliscie. tak wogule dobry on jest?? jego konfig jest taki jak moj tyle ze ma dysk 250 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem juz mu tego fortrona ktorego mi podaliscie. tak wogule dobry on jest?? jego konfig jest taki jak moj tyle ze ma dysk 250 gb

Można było lepiej ;)

 

 

http://www.allegro.pl/item642715454_delta_...ss_wroclaw.html

http://www.allegro.pl/item640219726_fortro...ss_wroclaw.html

http://www.allegro.pl/item647129590_fortro...ss_wroclaw.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, ze ten tracer poprostu ma taki zapach. W tak krótkim czasie nie powinno stać absolutnie nic złego. Więc ja bym to tak zostawił.

Inna sprawa, że zasilacze tracer to absolutne zło, więc dla dobra kumpla na przyszłość i tak doradziłbym mu wymiane na jakąś tanią deltę, fortrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...