Skocz do zawartości
Xavi

Program Do Przechwytywania Ekranu - Wybiórczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż potrzebuję programu, który będzie przechwytywał obraz z pulpitu w postaci nieskompresowanych ramek(ja sobie to przy składaniu obrobię), bez dźwięku, lecz potrzebuję efektu zbliżonego do prezentacji na dobrych programach - nie chodzi mi o plagiat, nic z tych rzeczy, lecz o zasadę działania, dobra jakość obrazu, płynne ruchy kursora(a nie obraz 1fps).

Domyślam się, że do tego trzeba wykorzystać inny program niż typowego "łapajkę" obrazów co wszystko z pulpitu zapisuję, o ile mnie pamięć nie myli na linuksie w record my desktop było coś w podobie, jeżeli mieliśmy odznaczoną opcję 3D.

Więc podsumowując, potrzebuję darmowego programu, który umożliwi mi nagrywanie tego co się dzieje na pulpicie w sposób płynny(ruchy kursora, wszelkiej maści gry odpadają, tu chodzi o operacje na pulpicie). Testowałem AviScreen Classic i CamStudio, lecz to nie to...:( To jak, ma ktoś coś godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Testowałem AviScreen Classic i CamStudio, lecz to nie to...

Myślę że bardziej istotną kwestią jest... jakich użyłeś kodeków wideo?

CamStudio Lossless Codec, Lagarith Lossless Video Codec, MSU Screen Capture Lossless Codec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...