Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki pojechali po bandzie. Stanie na myśliwcu i skoki na motorze po 3km... Tylko żeby nie było "drewna". Jak zdarzało się w jedynce.

cały JC to było drewno. Jedna z najbardziej badziewiastych gier w jakie kiedykolwiek grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto zawracać sobie 4 liter tym tytułem.

 

Główny wątek to jakieś 10 krótkich misji polegających na "pójściu i zniszczeniu/zabiciu"

Misje dodatkowe polegają na tym samym, czyli idź i zniszcz/zdobądź bazę itp.

 

Od strony wizualnej gra prezentuje się równie żałośnie.

Wszystkie wybuchy wyglądają tak samo, wszystkie struktury które możemy zniszczyć (budynki, pomniki) zawsze upadają w ten sam sposób (brak fizyki).

Model jazdy jest gorszy niż ten z Lotusa 3 na amigę, model zniszczeń ustępuje temu z gta 3.

Ciężko jest znaleźć cokolwiek pozytywnego w tej grze.

 

Moja ocena 2/10

 

edit: piszę na podstawie wersji na pc

Edytowane przez papillon86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem okolo 3h w demko i musze powiedziec, ze gierka swietna. Nie wiem skad tak niska ocena uzytkownika powyzej.

Dla mnie mocna 7 (na podstawie dema), nie bawilem sie tak dobrze "na otwartym swiecie" od czasow GTA IV.

 

Recka na gametrailers.com gametrailers.com @ 8.0 i koment z ktorym w 100% sie zgadzam:

 

This game isn't about a great story people! It's about blowing shit up and have fun with that hook thing!!! This is the perfect game to cause chaos!!!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiając tak niską ocenę byłem świadomy że głównym założeniem gry było wysadzanie wszystkiego, sęk w tym że twórcom gry nie udało się zaimplementować ciekawego systemu zniszczeń co kompletnie dyskwalifikuje grę w moich oczach.

 

Cóż, w młodości dużo czasu spędziłem "młócąc" w amigowe tytuły, dzisiaj każdą grę oceniam przez pryzmat starych tytułów, które potrafiły wciągnąć na setki godzin.

Dzisiejsze gry niestety pozbawione są tego "czegoś" :D

 

IMO oceny gier w różnych serwisach są mocno przesadzone, zakładając że 10 to gra idealna, 8.0 będzie grą bardzo dobrą co moim zdaniem wydaje się być mocną przesadą w stosunku do JC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy oceny sa zawyzone na "niektorych" serwisach, bo gra na gamerankings ma 85%...

Just Cause 2 for PC - GameRankings

 

raczej twoja ocene uwazam za z [gluteus maximus] wzieta ;), ale oczywiscie miales prawo taka ocene wystawic skoro gra ci sie nie podobala :)

 

w tym momencie nawet moja mocna 7 jest ponizej normy, a ty wyjezdzasz z jakas 2 ...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...