Skocz do zawartości
Siemien

Modernicacja Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zmodernizować nieco mój komputer.

 

Zastanawiam sie na zmianą procesora na 5200+.

Co do grafiki to nie mam pojęcia. Najlepiej, żebym mógł pograć w 1680x1050 w to co teraz moge 1024x768 (po planowanej zmianie monitora). Karta koniecznie musi posiadać wyjście s-video.

 

W sumie na modernizacje chciałbym wydać około 500-600[max] zł.

Aktualny sprzęt w sygnaturze.

 

Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon X2 5400+ - 243 zł

Sapphire HD4830 - 349 zł

 

Razem - 592 zł (iCOMP.pl)

 

Ewentualnie Athlona X2 5000+ za 224zł i kręcić (płyta idealna do tego, sam ją kiedyś miałem).

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem dobry, pytanie czy autor chciałby mieć rewolucję :)

 

Najlepiej, żebym mógł pograć w 1680x1050

No nie wiem, czy Athlon X2 5x00 da radę utrzymać ( w takiej rozdzielczości ) minimalny FPS na poziomie grywalności :P By najmniej ja miałem z tym problemy ( w takiej rozdzielczości ). Może po podkręceniu będzie lepiej. Zależy też w co grasz - strategie - będzie dobrze, gry akcji- miałbym spore wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem dobry, pytanie czy autor chciałby mieć rewolucję :)

 

 

No nie wiem, czy Athlon X2 5x00 da radę utrzymać ( w takiej rozdzielczości ) minimalny FPS na poziomie grywalności :P By najmniej ja miałem z tym problemy ( w takiej rozdzielczości ). Może po podkręceniu będzie lepiej. Zależy też w co grasz - strategie - będzie dobrze, gry akcji- miałbym spore wątpliwości.

Rewolucje planuję dopiero za 2-3 lata. Do tego czasu chcę maksymalnie wykorzystać moją aktualną platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...