Skocz do zawartości
danrok

O sieciach komorkowych

Rekomendowane odpowiedzi

mojemu tacie też włączyli granie na czekanie,, regionalny przedstawiciel z ciąglee zajętym telefonem i jakąś szakirą w tle, maskara :)

 

jako prywatny używałem popa - jest bardzo bardzo tanio i dzwoniąc więcej niż 100 minut,bliżej 300,, spokojniemieściłem się w 100zł na miesiąc - półtora a z co lepszą promocją nawet dłużej.

lepszym wynalazkiem jest natomiast telefon służbowy,, mam już 2 :) absolutne no-limit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka z Ery wczoraj mi oznajmiła że nie będzie się już ze mną kontaktować telefonicznie, bo skończył się jej limit rozmów zemną :lol:

I że od teraz wszelkie sprawy mam załatwiać w salonie.

Strzeliła focha, bo po trzech rozmowach powiedziałem jej ze na razie nie przejde na abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka z Ery wczoraj mi oznajmiła że nie będzie się już ze mną kontaktować telefonicznie, bo skończył się jej limit rozmów zemną :lol:

I że od teraz wszelkie sprawy mam załatwiać w salonie.

Strzeliła focha, bo po trzech rozmowach powiedziałem jej ze na razie nie przejde na abo.

Nagrane są te rozmowy.

Jeżeli mają tylko 3 rozmowy do klienta to dziwne jeżeli nie to możesz się zgłosić z tym do salonu i popytać jakiegoś dyrektora to się tym zajmie w mig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast denerwują smsy z głupimi promocjami i konkursami. Niby wygrałem kilka mercedesów. A co do kosztów, to nie narzekam. Tel. na kartę od wielu wielu lat. Tak jest lepiej, niż walczyć z głupimi abonamentami. Co jakiś czas dzwonią z boku i namawiają na abo, a ja mam ich głęboko w d****. Kiedyś to mnie wkurzało, a teraz mam kupę śmiechu, jak próbują mi wcisnąć jakiś super hiper telefon za złotówkę + inne piierdoły. [ciach! - ha ha ha]

Edytowane przez slawex1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyklad ich jednego z glupszych smsow:

"Era: Ostrzezenie! Jesli nie jestes klientem ERY skasuj ta wiadomosc! Informacja: Jesli jestes wyslij MERCEDES na 7404 TERAZ!!! (4,88zl/SMS) www.100Mercedes.pl"

 

Prostackie podejscie do klienta... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do mnie zaś w poniedziałek. Definitywnie podziękowałem za ofertę 120 minut, za 30 pln. Co do reklam, to wystarczy wysłać esa i nie przychodzą, wysłałem go ze dwa tygodnie temu i przyszła jedna reklama - oferta pakietów internetowych - wysyłałem ustawienia neta na komórkę, więc można to zaakceptować.

 

Czekam do końca umowy i się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do mnie zaś w poniedziałek. Definitywnie podziękowałem za ofertę 120 minut, za 30 pln. Co do reklam, to wystarczy wysłać esa i nie przychodzą, wysłałem go ze dwa tygodnie temu i przyszła jedna reklama - oferta pakietów internetowych - wysyłałem ustawienia neta na komórkę, więc można to zaakceptować.

 

Czekam do końca umowy i się zobaczy.

120 minut za 30zł ?

Dlaczego zrezygnowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......... Co do reklam, to wystarczy wysłać esa i nie przychodzą, wysłałem go ze dwa tygodnie temu i przyszła jedna reklama - oferta pakietów internetowych - wysyłałem ustawienia neta na komórkę, więc można to zaakceptować.

 

Czekam do końca umowy i się zobaczy.

Na jaki numer wysłałeś tego smsa i co w treści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem dla tego, że biorąc tą umowę podpisuję cyrograf na kolejne dwa lata, to raz, a dwa do końca aktualnej umowy zostało kilka miesięcy, więc liczę na to, że oferty będą jeszcze lepsze niż aktualnie no i telefon też chciałbym wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt tego sms'a na wyłączenie reklam ? Bo już mnie to dobija ...

 

Mam takie pytanko. Dzisiaj zaproponowali mi nowe abonamenty po 4 latach umowy z nimi. Co myślicie o nich ?

Oferty bez telefonu. Umowa na dwa lata, jeżeli bym się zdecydował.

 

1) 70 zł

220 minut lub 660 SMS-ów do wszystkich sieci

wymienialność minut na połączenia do Unii Europejskiej

stawka za minutę połączenia - 49gr

 

2) 50 zł

170 minut lub 510 SMS-ów do wszystkich sieci

wymienialność minut na połączenia do Unii Europejskiej

stawka za minutę połączenia - 49gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jaki jest koszt tego sms'a na wyłączenie reklam ? Bo już mnie to dobija ...

 

Mam takie pytanko. Dzisiaj zaproponowali mi nowe abonamenty po 4 latach umowy z nimi. Co myślicie o nich ?

Oferty bez telefonu. Umowa na dwa lata, jeżeli bym się zdecydował.

 

1) 70 zł

220 minut lub 660 SMS-ów do wszystkich sieci

wymienialność minut na połączenia do Unii Europejskiej

stawka za minutę połączenia - 49gr

 

2) 50 zł

170 minut lub 510 SMS-ów do wszystkich sieci

wymienialność minut na połączenia do Unii Europejskiej

stawka za minutę połączenia - 49gr

bez telefonu?! :blink: Ja mam ten pierwszy (albo nawet mniej niż 70-nie pamiętam) ale minutowo tak samo i ofc z telefonem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem. Kicha jak nic. Akurat na telefonie mi nie zależy, bo mam kupiony po za jakim kolwiek salonem bez simlocka, także ... Ale zawsze można wziąć telefon, sprzedać i mieć jakby pare miesięcy za darmo abonament. Tak więc podziękuje za współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mizerne te abonamenty macie.Mnie w taryfie biznes,ostatnio zaproponowali

za 120zl 500min do era i 500min do innych,razem 1000min+ dostane jeszcze jakies bonusowe.A fony to bede mial po 1zl:)

Jestem w erze juz chyba 10lat i nie narzekam,a najwazniejsze jest,to ze nie sraja sie jak orange,ze rachunek nie zaplacony w terminie,tu dopiero wychodzace zablokuja jak 3 rachunek przyjdzie.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na kolejnej fakturce (przyszła dzisiaj) znowu mam naliczone 1,60 za Granie na Czekanie, które przecież wyłączyłem parę tygodni temu. Teraz to oleje ale jak za miesiąc znowu mi naliczą, to zrobię dym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie teraz mam 100 minut do Ery/stacjonarne i 40 minut do wszystkich + 2000 minut rezerwy. Wszystko za 45 zł. Do tego dwa lata temu dali K550i za złotówkę, a teraz takie coś :| Myślałem, że ogólnie wszędzie cenniki się zmieniły i nie proponują nic lepszego co dostałem teraz, ale widzę, że się myliłem.

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem nie brać kolejnego abo w erze ale plus też się nie wykazał i nie potrafił mi ściągnąć Noki E71... dziś dzwoniłem do BOK w sprawie punktów z era premia z kończącego mi się jutro abonamentu i co się okazało, wszystkie punkty przepadają ponieważ w przypadku migracji do Tak Tak mam 21 dni przed datą migracji na ich wykorzystanie o czym oczywiście nie zostałem poinformowany przez panią która mi taki zabieg zaproponowała do tego w moim panelu abonenckim też nie było żadnej takiej noty czy coś w tym stylu...póki co na nowy abonament nie mogę narzekać (Firma 325) tyle, że się zdziwiłem, że teraz za rachunek płaci się z góry za okres rozliczeniowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie teraz mam 100 minut do Ery/stacjonarne i 40 minut do wszystkich + 2000 minut rezerwy. Wszystko za 45 zł. Do tego dwa lata temu dali K550i za złotówkę, a teraz takie coś :| Myślałem, że ogólnie wszędzie cenniki się zmieniły i nie proponują nic lepszego co dostałem teraz, ale widzę, że się myliłem.

Proponowac,proponuja,ale trzeba umiec z nimi gadac.W Erze maja takie cos,jak opcja zatrzymania klienta,wtedy maja mozliwosc dorzucic cos ekstra,poza zwyklym abo.

Co do pkt.to rzeczywiscie nie informuja,ja przerzucalem jeden numer na tak taka,to wczesniej kumpel, ktory pracuje w salonie poinformowal mnie.Inaczej tez bym mial w plecy kilka tysiecy pkt.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh dzisiaj miałem migrację na tak tak, pani z którą to załatwiałem powiedziała żeby doładować za min 20zł, okej więc doładowałem sobie przez pekao24 i co się okazało, po 20 minutach dzwonienia do bok ery, do bok pekao, pan z ery stwierdził, że pierwsze doładowanie trzeba wykonać ręcznie, czyli za pomocą kody z kiosku a nie za pomocą przelewu o czym również nie zostałem poinformowany, w banku nie ma możliwości cofnięcia przelewu, nic tylko czekać do poniedziałku żeby złożyć reklamację....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy osobie która jest od kilku lat w taktaku opłaca sie przejść na abonament 65zl/120min, jesli jeździ za granice i chce wykorzystać te 120min właśnie na dzwonienie z zagranicy? (bo rozumiem że darmowe minuty obowiązują też za granicą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy osobie która jest od kilku lat w taktaku opłaca sie przejść na abonament 65zl/120min, jesli jeździ za granice i chce wykorzystać te 120min właśnie na dzwonienie z zagranicy? (bo rozumiem że darmowe minuty obowiązują też za granicą)

nie wiem jak teraz, ale rok temu jak byłem na wyspach to i tak płaciłem za połączenia do polski mimo że miałem darmowe minuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma dziwny problem z era... ~2 miesiace temu zlozyl wypowiedzenia na 2 numery (umowy mialy sie zakonczyc 8 sierpnia i 8 wrzesnia). Teraz poszedl do playa zeby przeniesc numery... tam odeslali go do ery, a w erze, zeby przeniesc numer trzeba skladac nowe wypowiedzenie z przeniesieniem numeru :blink: oczywiscie wg nich wiaze sie to z przedluzeniem terminu wypowiedzenia o kolejny miesiac dla kazdej z umow :mur: Moze mi ktos ogarniety powiedziec o co w tym chodzi i jak sie wyrwac od tych naciagaczy? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój miał podobnie, ale z Plusem. Niby umowę rozwiązał, ale po zakończeniu operator przeszedł na "ofertę standardową" - 150zł miesięcznie,

przy poprzednim abo 40zł, to duży skok ;) Jedyne co mogliśmy zrobić to sąd, ale nie opłacało się szarpać nerwów, więc poczekaliśmy 2

miesiące na rozwiązanie umowy.

Może ktoś jednak miał dokładnie taki problem jak Ty, chętnie usłyszę jak się to załatwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo twoj ojciec powinien isc od razu do playa i zglosic chec przeniesienia numeru... oni wszystko zalatwiaja, dostajesz telefon nawet 2 miesiace przed przeniesieniem numeru (ja dostalem e51 na poczatku czerwca, a numer dziala mi w play od 25 lipca)... dostajesz karte i jak dostaniesz smsa kiedy sie zmienia operator przekladasz, czekasz pare godzin i wsio... skladajac wymowienie twoj ojciec moze sie pozbyc numerow jesli tego nie naprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że wiele osob narzeka na małe bonusy przy przedłużaniu umowy, owszem zgadzam się są małe i to co zachwilę napiszę wcale nie usprawiedliwia tego. ale warto to sprawdzić. np w orange (planuję przejście wszystkimi trzema numerami z tej do innej sieci) od trzech numerów dopiero są przyznawane takie naprawdę porządne bajery.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kwietnia 2006 erę, moja rodzicielka w erze nieprzerwanie od... 1997r;

I niestety 12 lat to za krótko aby docenić takich klientów;

 

tzn. nic ponad normalne promocje;

A oferty z nowymi abo którymi nas atakują zanim skończy się nam nasz abo... raz się naciąłem - podziękuje;

Owszem oferta dość znośna ale czekamy dłużej na nowy tel;

 

Choć umowę przedłużenia z wymianą tel na nowy można już zawrzeć 3 miesięcy przed końcem naszej umowy; zawsze coś;

 

Ja mam ten pakiet 170minut i 510esów... ale mi go dali z nowym tel za 65zł/miech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...