Skocz do zawartości
danrok

O sieciach komorkowych

Rekomendowane odpowiedzi

@ danrok - z tego co wiem, to tak.

 

 

@serwal4 - 170 i 510 smsów, czy lub?

dzięki, a odpowiadając za @serwal4 - LUB :D

 

EDIT: @Kaaban: poprzedni avatar był lepszy :)

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w salonie powiedzieli mi, że 1,5 miesiąca danrok. Właśnie dostałem sms z powiadomieniem o nowych propozycjach na przedłużenie umowy, muszę iść do salonu i je sprawdzić. Pewnie znowu ich wyśmieję :D

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nic nie dostałem, a za 2 miesiące koniec umowy. Pewnie albo mnie chcą przerzucić na "plan standardowy" po 150zł, albo zaczną

sypać niedługo.

 

Dużo przekraczałem abonament - nawet rachunki po 90zł przy 30zł abo, więc pewnie będą mnie chcieli wrzucić na coś

wyżej.

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć umowę przedłużenia z wymianą tel na nowy można już zawrzeć 3 miesięcy przed końcem naszej umowy; zawsze coś;

 

Ja mam ten pakiet 170minut i 510esów... ale mi go dali z nowym tel za 65zł/miech :)

w erze 3 telefony to najwyrazniej z malo, bo proponowali gorsze warunki niz inne sieci maja dla nowych klientow ;]

 

btw te 170 minut to raczej smieszny pakiet za 65zl miesiecznie. Jakby to powiedziec... wtopiles ;D ojciec z tego co pamietam dostal chyba 240 min do wszystkich + 2000 do playa i na stacjonarne za 60 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No wtopił wtopił, takie coś za 60zł to ja miałem 2 lata temu jak przedłużałem umowę.

 

eidt: teraz lepszy av? :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - i tak nie chcieli nic ciekawszego zaproponować....

A przynajmniej miałem trochę 'drobnych' po sprzedaży 5310 którą wziąłem "za zeta";

 

Wcześniej miałem za 40zł 80min lub 320 esów do każdej sieci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu wtopił/

38gr za minutę + 510sms to jest git oferta.

W żadnej sieci na abo nie dostaniesz tak gdy przyjdziesz jako nowy klient więc zostać się opłacało jak najbardziej (pff, jeszcze widzę telefon dostał za zeta).

Wg. mnie super oferta.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam 49gr za min... do wszystkich - ale i tak mi te 170min styka z abo;

Teraz 170/510 kosztuje 85zł...

 

Wcześniej kusili, oczywiście...

Ale raz wtopiłem i dwa lata bez nowego telefonu... to grzecznie poczekałem na koniec umowy i dopiero kontynuowałem z wymianą telefonu;

Akurat m.in 5310 była przy tym abo za 1...

Mogłem brać cokolwiek i dopłacić te 49/199zł i więcej... ale mi moja 5610 starczy;

 

Rodzicielka teraz przedłużała niedawno, brany najwyższy pakiet z Ery nie dla firm, 500min/1500 esów czy jakoś tak za 150zł miesiąc + dzięki punktom Era Premia za śmieszną kasę (49zł) Iphone 3G 8GB...

Który z góry poleciał na sprzedaż bo rodzicielce starczy jej 'weteran' 6131; Który dostaje nową kompletną obudowę;

 

Teraz uzbiera się 13k pkt, zmieni na siakiś telefon najwięcej warty i też poleci na sprzedaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem iść do salonu, ale sprawdziłem oferty nowej umowy dla mnie w necie i zaproponowali:

 

To za 50 zł.

 

170 minut lub 510 SMS-ów do wszystkich sieci

umowa na 18 miesięcy

wymienialność minut na połączenia do Unii Europejskiej

stawka za minutę połączenia 49gr

dodatkowe usługi w promocyjnych cenach:

Sieć rodzinna - Ty i dwie osoby z którymi rozmawiasz najwięcej, dzwonią do siebie za darmo, jedyny koszt to 5zł miesięcznie

2000 minut na rozmowy w weekendy z 50% rabatem na abonament

Internet w telefonie 500MB za 15zł

 

To za 30 zł.

 

120 minut lub 360 SMS-ów do wszystkich sieci

stawka za minutę połączenia 59gr

dodatkowe usługi w promocyjnych cenach:

Sieć rodzinna - Ty i dwie osoby z którymi rozmawiasz najwięcej, dzwonią do siebie za darmo, jedyny koszt to 5zł miesięcznie

2000 minut na rozmowy w weekendy z 50% rabatem na abonament

Internet w telefonie 500MB za 15zł

 

Oferty są pewnie bez telefonu. W sumie mam telefon kupiony oddzielnie bez żadnych zobowiązań. Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, hehe. Wiesz, ja myślę, że warto powiedzieć, że się rezygnuje i niech uruchomią tą swoją opcję 'zatrzymanie klienta'.

 

Zobaczymy, czy nie da się nic więcej wyciągnąć. Jeśli nie, to ja idę do Play Fresh. Tam masz po 29gr/min do wszystkich sieci i darmowe

 

SMSy. Nie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dwa abonamenty. Z jednym na bank kończę umowę, z drugim jeszcze nie wiem. Fakt, trzeba będzie ich jeszcze przycisnąć, ale to już osobiście w salonie. Chociaż nie wiem, czy nie lepiej dzwonić do konsultanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej u konsultanta. W salonie podobno są pionki i nic nie zaproponują ponad to co na stronie napisali.

 

Ale co myślisz o tym Play Fresh? Jedyna wada to zdrapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, oni dają za darmo przeniesienie numeru do siebie. Nie wiem czy słusznie, ale boję się, że jak dużo abonentów do nich

 

przeskoczy, to podniosą ceny w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni jestem po migracji z Plusa do Playa (166 minut/50zł, a wcześniej było 100 minut/55zł). Oczywiście dzwonili z SUKi plusa z ofertą ale nawet nei wiem jaką, bo od razu powiedziałem że nie jestem zainteresowany. Za to posłuchałem co mają do zaoferowania z iPlusa (bo złożyłem wypowiedzenie) i tutaj było całkiem uczciwie jak na polskie warunki - 3 GB transferu za 50 zł/miesiąc. 8GB nie wykorzystywałem, nawet te 3 powinno być nieco za dużo ale w 1GB wolałem się nie pchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Play dostałeś 166min/50zł? To abo jest, tak?

 

 

EDIT: Nie widzę tam takiego abonamentu ;) Najbliższy jest za 100min/45zł.

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu mojej narzeczonej konczyl sie abonament w Plusie (na firme). I myslelismy o przejsciu do innej sieci, ale zaproponowali za 63 z ( brutto) 180 min, 36 gr/min i c902 za 1,22zł :). Mi sie konczy w lutym umowa takze w grudniu ciekawe co mi zaproponuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Play dostałeś 166min/50zł? To abo jest, tak?

 

 

EDIT: Nie widzę tam takiego abonamentu ;) Najbliższy jest za 100min/45zł.

To abonament 65 zł, tyle że płacę za niego 50 zł (bo wtedy akurat taka promocja była). Kiedy na początku roku się orientowałem w ofercie Playa, to też mieli tą samą promocję. Umowa na dwa lata, Nokia E63 za 99 zł, 39 gr/min. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przejdę się do Play, zobaczę co mi zaoferują. Jeśli taką ofertę jak Tobie ... to nie będę się zastanawiał.

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To abonament 65 zł, tyle że płacę za niego 50 zł (bo wtedy akurat taka promocja była). Kiedy na początku roku się orientowałem w ofercie Playa, to też mieli tą samą promocję. Umowa na dwa lata, Nokia E63 za 99 zł, 39 gr/min.

Dobrze liczę ?

Masz za 50zł 166min w Play ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rezygnuje z Ery całkowicie. Cztery telefony w abonamenty: 65zł, 45zł, 30zł i 30zł teraz miałem przedłużać 45zł w którym mam 120min i zaproponowali mi za 50zł 120minut oczywiście jest to promocja dla osób przedłużających już 2 raz.... przeszedłem do play... teraz płacę 45zł i mam 155minut ;P osoby które przechodzą mają możliwość wyboru albo 50minut do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy albo nie płacą abonamentu przez pierwsze 3 miesiące... lepsze wyjście to drugie ;) i telefon nokia 6220classic za 49zł , która od razu została sprzedana :) Telefony nie posiadają simlocka a jak posiadają to play zdejmuje za darmo ! i przejście do play tak samo za free.... teraz przechodzę z abo 65zł czekam aż coś zaproponują... co pewnie nic sie nie odbędzie :) i przejde znowu do play... :P warto patrzeć warto zwłaszcza jeżeli przeniesienie numeru jest za free i do tego aktywacja też za złotówkę ;) a Era nic nie daje ciekawego ani abonamentów ani telefonów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze liczę ?

Masz za 50zł 166min w Play ?

Dokładnie. Tutaj szczegóły tej oferty, tylko cena zamiast 65 to 50 zł. Jakby podpisywać nową umowę bez przenoszenia numeru, to wtedy chyba trochę inaczej to wygląda (nieco inna oferta z tego co pamiętam). Ale teraz i tak wszyscy w razie czego przenoszą numer, tym bardziejj że teraz jest to chyba za darmo. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mi się pokazało na I-BOA, że proponują mi (bez zmiany aparatu) 170minut za 50zł w Erze, lub 120minut za 30zł.

Też nieźle, szczególnie, że w Play za tę cenę nie oferuje nic nawet podobnego.

 

 

Szczególnie ta druga opcja jest korzystna, bo mam wtedy 25gr/minutę do wszystkich sieci.

 

Poza abonamentem 59gr/min, co przegrywa z Play Fresh, gdzie jest stale 29gr/min. Sam już nie wiem :)

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No a mi się pokazało na I-BOA, że proponują mi (bez zmiany aparatu) 170minut za 50zł w Erze, lub 120minut za 30zł.

Też nieźle, szczególnie, że w Play za tę cenę nie oferuje nic nawet podobnego.

 

 

Szczególnie ta druga opcja jest korzystna, bo mam wtedy 25gr/minutę do wszystkich sieci.

 

Poza abonamentem 59gr/min, co przegrywa z Play Fresh, gdzie jest stale 29gr/min. Sam już nie wiem :)

Jakby dorzucili jeszcze jakiś telefon to ja bym brał to za 30zł, świetna oferta :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...