Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Today EA and Crytek announced Crysis 2 for the PlayStation 3, Xbox 360 and PC.

 

The next instalment of Crysis will be the first game built on Crytek's CryENGINE 3 and will be released for the PlayStation 3, Xbox 360 and PC. EA will publish the game.

 

"The development of Crysis 2 marks a major stepping stone for our studio," said Cevat Yerli, CEO of Crytek, who had hinted at a multiplatform console game in April.

 

"This is not only the next game in the Crysis franchise, it’s the first title we are developing for consoles and the first title being built on CryENGINE 3. We are excited to have the support of EA Partners again as we work together to make the launch of Crysis 2 a huge event."

 

Following the announcement of CryENGINE 3 for consoles, it was inevitable that Crytek's next game would be for multiple platforms, but it wasn't obvious that it would be Crysis 2.

 

"Nothing speaks more to the success of the EA Partners program than when a studio the calibre of Crytek continues to work with us," said David DeMartini, Senior Vice President and General Manager of EA Partners.

 

"Crytek is already one of the elite PC development studios in the world and we are excited to have the opportunity to partner with them in bringing their award-winning technology and gameplay to more platforms and a wider audience with Crysis 2."

 

As soon as we hear more about Crysis 2 we'll let you know. You can watch a video of Crytek's CryENGINE 3 running on both the Xbox 360 and PlayStation 3 after this link.

Ciekawe jak będą się prezentowały poszczególne wersje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Których aż tak wielu to znowu nie miała :>

Ja nie narzekałem typowy dobry FPS, grało się bardzo przyjemnie nie żałuje wydanych pieniędzy na podstawkę jak i dodatek. Czekam na 2 i mam nadzieje, że grafika będzie równie dobra jak w 1, może nawet lepsza. Grywalność wystarczy mi na poziomie Warhead-a. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekałem typowy dobry FPS, grało się bardzo przyjemnie nie żałuje wydanych pieniędzy na podstawkę jak i dodatek. Czekam na 2 i mam nadzieje, że grafika będzie równie dobra jak w 1, może nawet lepsza. Grywalność wystarczy mi na poziomie Warhead-a.

Dobra, temat o Crysis zostawmy :> Wracając do 2 części, z chęcią zobaczył był inne widoczki na CryEngine - aglomeracje itp, nie tylko plenery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dobra, temat o Crysis zostawmy :> Wracając do 2 części, z chęcią zobaczył był inne widoczki na CryEngine - aglomeracje itp, nie tylko plenery.

Ja tak samo. Niby na demach CE3 było widać jakieś miasta. Ciekawe co z tego będzie. Przydałaby się też lepsza fabuła. I co najważniejsze oby wersja PC nie ucierpiała na multiplatformowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

 

Crysis to bylo tech demo, a nie typowy FPS. Juz klasyki z lat 90tych dostarczaly wiecej zabawy niz pierwszy Crysis. To tak jakby ktos zrobil mape , powrzucal losowo obiekty i przeciwnikow. Kazdy moze sobie cos takiego stworzyc w dowolnym edytorze.

 

Natomiast Crysis:Warhead wkoncu oferowal cos wiecej niz podziwianie widokow. I licze ze Crysis 2 bedzie kontynuowal ta droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

 

Crysis to bylo tech demo, a nie typowy FPS. Juz klasyki z lat 90tych dostarczaly wiecej zabawy niz pierwszy Crysis. To tak jakby ktos zrobil mape , powrzucal losowo obiekty i przeciwnikow. Kazdy moze sobie cos takiego stworzyc w dowolnym edytorze.

 

Natomiast Crysis:Warhead wkoncu oferowal cos wiecej niz podziwianie widokow. I licze ze Crysis 2 bedzie kontynuowal ta droge.

A jednak bawic sie przy tym dalo bardzo dobrze :wink: Wystarczylo uruchomic wyobraznie i wykorzystywac wszystkie elementy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja powiem tak.

 

Crysis to bylo tech demo, a nie typowy FPS. Juz klasyki z lat 90tych dostarczaly wiecej zabawy niz pierwszy Crysis. To tak jakby ktos zrobil mape , powrzucal losowo obiekty i przeciwnikow. Kazdy moze sobie cos takiego stworzyc w dowolnym edytorze.

 

Natomiast Crysis:Warhead wkoncu oferowal cos wiecej niz podziwianie widokow. I licze ze Crysis 2 bedzie kontynuowal ta droge.

To się nazywa rozgrywka sandboxowa ;] Mi się gra nie nudziła i do gier z lat 90 raczej nie ma co porównywać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak bawic sie przy tym dalo bardzo dobrze :wink: Wystarczylo uruchomic wyobraznie [...]

Nom, pamietam ze w temacie z Crysis dostrzegales zalety ktorych inni nie widzieli. W sumie jak uruchomie wyobraznie to jadac moja Toyota moge sobie wyobrazic ze jade Porsche :>

i wykorzystywac wszystkie elementy gry.

Kombinezon z umiejetnosciami ktore przypominaly gravity gun z HL2 lub niewidzialnosc z AvP ? Aha, zapomnialbym o tepych jak druga strona siekiery przeciwnikach , no i mapie ktora nie stwarzala absolutnie zadnych okazji do wiecej zabawy niz :

- rzucenie przeciwnikiem

- rzucenie przedmiotem w przeciwnika

- zawalenie sie przedmiotow na przeciwnika

- spowodowanie eksplozji zabijajacej przeciwnika

- spowodowanie eksplozji zawalajacej przedmioty na przeciwnika

- wysadzanie karnistrow pojazdow

- rozjezdzanie slepych komandosow ktorym sie wydaje ze nie musza uciekac przed rozpedzonym pojazdem

- strzelania

 

No coz, te kilka czynnosci nudzily sie juz po 2h grania, przydaloby sie cos wiecej .

 

A wracajac do tematu - Crysis 2 nie bedzie killerem maszyn, powstaje na zamknieta architekture ktora ma juz swoje lata i powoli siega szczytu wydajnosci odkrytej przez developerow. Dlatego C2 bedzie co najwyzej dla fanatykow rozdzielczosci tekstur co najwyzej taki jak poprzednie czesci podejrzewam.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wywiad z zapowiedz CryEngine 3 na konsole i czytalem jakis tam wywiad no i jeden gosciu sie wypowiadal ze ustawienia gry na konsoli bede na High/Very High, czyli cieniowanie bedzie napewno na High, a roznica miedzy CE 2 i CE3 bedzie taka ze CE3 bedzie bardziej zoptymalizowany dlatego bedzie na konsole, a wiekszych zmian w grafice nie bedzie, dlatego ten CE3 powinien sie nazywac CE 2,5 jak dla mnie;).

 

Zrodlo: Wikipedia

Historia przedstawiona w grze nie kończy się w niej, jej dalszy ciąg zostanie przedstawiony w 2 kolejnych częściach serii (Crysis Annihilation i World in Crysis)[potrzebne źródło]. Część druga serii Crysis powstanie za 3 lata[4].

To bylo napisane na stornie o "Crysisie" czyli Crysis "1" zostal wydany w 2007, czyli juz 2010 bedzie "Crysis 2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że jest na co czekać. Oby tylko akcja trzymała się od początku jak w dodatku. W podstawce przez większą cześć gry więcej się chodziło i strzelało do przypadkowych BOT'ów, że tak powiem. Faktycznie wygląda to trochę jak mapa z botami zrobiona w edytorze.Za mało akcji. Dopiero pod koniec Crysis się rozkręca jak trzeba. Mam większy kontakt z innymi z załogi. Jest jakaś tam fabuła. Jak z tym lotniskowcem i statkiem kosmicznym z którym walczymy na sam koniec. W Warhead było tego zdecydowanie więcej i już od początku. Na tym silniku bez problemu można zrobić dobrą gre z fabułą, a nie tylko benchmark z ładnymi widoczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Których aż tak wielu to znowu nie miała :>

Ktore to byly miedzy innymi motorem by zobaczyc jak to moze wygladac.

 

Crysis to bylo tech demo, a nie typowy FPS.

Ciekawe stwierdzenie bo nie przypominam sobie dema , w ktore gralem przez 12h za pierwszym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, fakt faktem ze Crysis nic nowego nie wprowadzal, byl liniowy ale oferowal calkiem ciekawa akcje - szczegolnie krotki warhead. Mi sie podobalo - jak Crysis2 bedzie taki jak Warhead tylko odpowiednio dluzszy i moze przy okazji ciekawszy/bardziej interaktywny to byloby niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole wydadzą benchmark... buhahahaha niewiarygodne, ludzie będą piać peany. Założę się, że na konsoli będzie to gra przełomowa i w ogóle... gra dekady. Nagle z gry, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem stanie się grą wybitną zarówno pod względem grafiki jak i możliwości rozgrywki. Będzie przełomowa a jej interakcji nie będzie można porównać do żadnej gry powstałej dotychczas. "Krajtek" zarobi w końcu kasę i splendor bo dotychczas za "ekskluziwy" na pc dostawali baty i mało kasy. Tak poza tematem... jedynka bardziej mi się podobała od "łorheda" właśnie za to powolne, też w cudzysłowie^^, wprowadzanie gracza w akcję. Widać w co uderza Cevat Yerli (zawsze mi się podobał bo wyglądał jak mocno zaspany gość spalony maryśką) i jego kompania. Uderza w kasę.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne produkcje chłopców z Frankfurtu.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nagle z gry, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem stanie się grą wybitną zarówno pod względem grafiki jak i możliwości rozgrywki.

Mi wniosla okolo 120h dobrej zabawy ze swietna grafika , dosc dobrym klimatem i wciagajacym gameplayem. Chcialo sie jeszzcze i jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo liczę na Crysis 2 ,jak dla mnie jedynka była świetna ,dużo razy do niej wracałem ,po mimo jej liniowości i prostoty samej w sobie ,dla mnie to jeden z lepszych shooterów. Do gry można się czepiać sporo ,jak i nie każdemu musi się ona podobać. Ja tam cały czas czuję chęć gry w crysis i na pewno jeszcze z dwa razy zagram w podstawke i dodatek. Miejmy nadzieję że cry2 będzie dużo lepszy od 1 no i oczywiście ładniejszy ,mi przykładowo farcry 1 w ogóle nie przypadł do gustu ,a gro ludzi się nim zachwyca. Czekam z niecierpliwością na więcej screenów i jakieś filmiki ,drugą sprawa jest sprzęt ,jaki do tej gry będzie trzeba mieć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Na konsole wydadzą benchmark... buhahahaha niewiarygodne, ludzie będą piać peany. Założę się, że na konsoli będzie to gra przełomowa i w ogóle... gra dekady. Nagle z gry, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem stanie się grą wybitną zarówno pod względem grafiki jak i możliwości rozgrywki. Będzie przełomowa a jej interakcji nie będzie można porównać do żadnej gry powstałej dotychczas. "Krajtek" zarobi w końcu kasę i splendor bo dotychczas za "ekskluziwy" na pc dostawali baty i mało kasy. Tak poza tematem... jedynka bardziej mi się podobała od "łorheda" właśnie za to powolne, też w cudzysłowie^^, wprowadzanie gracza w akcję. Widać w co uderza Cevat Yerli (zawsze mi się podobał bo wyglądał jak mocno zaspany gość spalony maryśką) i jego kompania. Uderza w kasę.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne produkcje chłopców z Frankfurtu.

 

;)

a Tobie co sie stalo? co ci nie pasi ze sie przenosi Crisisa na konsole?, co w tym zlego? - krzywda jakas sie stala? czasem az trudno zrozumiec niektorych ludzi.Zreszta teraz tylu fachowcow sie porobilo i znafcow ze glowa boli

 

takie dziwne ze ktos chce zarobic, wszyscy robia gry multiplatformowe w tych czasach , wiec Crisis w przycietej wersji jest czyms normalnym,a skoro ktos inwestuje w jakis produkt to liczy na to ze bedzie mial z tego zysk, przy takim piractwie jakie jest na pc to nie dziwota ze zmuszeni sa wydac C2 na konsole,bo mimo ze tam tez piraci sie dobrze bawia, to jednak suma summarum: konsole zawsze przynosili i beda przynosic wieksze dochody niz pc.

 

wyslij im czek zeby nie musieli tego robic :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/50066.html

 

ktos chyba pozazdroscil Modern Warfare 2 trailer-u :P Pourywany montaz stylistyka przypomina mi zbyt pierwszy teaser MW2.

 

szkoda ze pokazywane sa urywki z jakis prawdziwych newsow ( tak wogole to co maja ze soba wspolnego tornada i zamieszki ludzi na ulicach ? ) a nie fragmenty gameplay-u ( ktory pewnie jeszcze nie istnieje ).

 

Wogole nie rozumiem przekazu tego zwiastunu, jakies takie to bez ladu i skladu. Pokazywane sa zamieszki na ulicach, tornada, pozar, zniszczony samochod terenowy - czyli akcja dwojki bedzie sie dziala po ataku kosmicznych konserw ?? :P A moze to bedzie political fiction ?? Naprawde, slaby ten debut trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW 2 zaczynał od filmu "o zielonej kresce", C2 zaczyna od filmu o "odłamkach i łuskach". Ciekawe czy tym razem fabuła będzie bardziej "przemyślana". Ciężko było mi się wczuć w gwiezdnego super herosa walczącego z kosmitami o losy ludzkości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle małe gro użytkowników forum nie łapie ironii. "Gra, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem" "banchmark a nie gra". Takie opinie właśnie miał "kryzys" u większości "konsolowców" i chłopców z "ZX Sprectrum".

Czy mnie się coś stało, że "kryzys" na konsole trafia? :huh: Nie! Wręcz przeciwnie. Będę miał dobrą zabawę z gry a poza tym ubaw z tego co napisałem w poprzednim poście. Myślcie trochę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jest to ze na konsoli pogramy sobie w dobrych ustawieniach i rozdzielczosci, a na PC no niestety ja u siebie np 1680:1050 Medium i nie bylo super (w "1" i w "WH").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, wyjdzie crysis 2 i znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów, że ramu mało albo grafika już za stara i nie daje rady tudzież potrzeba 6 rdzeniowego procka, który się już pewnie wtedy pojawi. Przecież wiadomo, po co gry na pcta są tak słabo zoptymalizowane - żeby napędzać rynek hardware :) ja sobie grzecznie poczekam na CE 3 for xbox (czy tam 2,5 jak kto woli) choć i tak nie wiem czy mam ochotę kupować kolejnego nic nie wnoszącego do rozgrywki fpsa, nudnego jak flaki z olejem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak zwykle małe gro użytkowników forum nie łapie ironii. "Gra, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem" "banchmark a nie gra". Takie opinie właśnie miał "kryzys" u większości "konsolowców" i chłopców z "ZX Sprectrum".

Czy mnie się coś stało, że "kryzys" na konsole trafia? :huh: Nie! Wręcz przeciwnie. Będę miał dobrą zabawę z gry a poza tym ubaw z tego co napisałem w poprzednim poście. Myślcie trochę.

 

Pozdrawiam.

Ładnie kukurydza pojechałeś ale nie którzy są tak emocjami przywiązani to swoich pudełek, że nie potrafią już żartować :lol2:

 

Pięknie to ująłeś i tak pewnie będzie ;) Z resztą było tak z FC na forach Xa pamiętam były komentarze, że FC na PC to tylko grafika a jak wyszedł na Xa Instincts to nagle się zrobiła świetna gra z fabułą i klimatem i w ogóle HIT HIT HIT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie właśnie miał "kryzys" u większości "konsolowców" i chłopców z "ZX Sprectrum".

No to strasznie waski swiatopoglad masz Ci powiem, bo nie zaliczam sie do zadnej z tych dwoch grup i jakos pierwszy Crysis mnie nie zachwycil. Ale nie dziwie sie, ktos kto szufladkuje ludzi po tym co wyczyta z ich opinii na forum internetowym sam wydaje mi sie "chlopcem" i to z problemami. Dziwie sie jednak jak mozna tak osobiscie przezywac krytyke pod adresem jakiejs gry ? Daj sobie qqrydza spokoj i nie zaczynaj kolejnego flame war'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No to strasznie waski swiatopoglad masz Ci powiem, bo nie zaliczam sie do zadnej z tych dwoch grup i jakos pierwszy Crysis mnie nie zachwycil. Ale nie dziwie sie, ktos kto szufladkuje ludzi po tym co wyczyta z ich opinii na forum internetowym sam wydaje mi sie "chlopcem" i to z problemami. Dziwie sie jednak jak mozna tak osobiscie przezywac krytyke pod adresem jakiejs gry ? Daj sobie qqrydza spokoj i nie zaczynaj kolejnego flame war'a.

Człowieku to tylko żart a ty chyba zbyt mocno to do siebie bierzesz, wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle małe gro użytkowników forum nie łapie ironii. "Gra, która nic nie wnosi i jest nudna jak flaki z olejem" "banchmark a nie gra". Takie opinie właśnie miał "kryzys" u większości "konsolowców" i chłopców z "ZX Sprectrum".

Czy mnie się coś stało, że "kryzys" na konsole trafia? :huh: Nie! Wręcz przeciwnie. Będę miał dobrą zabawę z gry a poza tym ubaw z tego co napisałem w poprzednim poście. Myślcie trochę.

 

Pozdrawiam.

Oj głupoty gadasz, można by powiedzieć, że jestem konsolowcem, mimo to Crysisa przeszedłem z przyjemnością i nigdy nie rozumiałem tego stękania, że gra jest tylko benchmarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Oj głupoty gadasz, można by powiedzieć, że jestem konsolowcem, mimo to Crysisa przeszedłem z przyjemnością i nigdy nie rozumiałem tego stękania, że gra jest tylko benchmarkiem.

No Ty może nie ale... http://xboxonline.valhalla.pl/index.php?sh...0&start=540 :lol:

 

"Może byc niezły chicior na Cry-Engine!! " :lol:

 

"Nie no GOL rullez o grze jeszcze nic praktycznie nie wiadomo a już oceny graczy są

Xbox 360 - 8.9

PC - 8.6

PS3 - 6.2

 

i znów xbox 360 najlepszy " :lol2:

 

Reszty mi się nie chce szukać ale porozmawiać o Crysisie to się na forach Xboxa nie dało :)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...