Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajcie z tym benchmarkiem..

grywalny benchmark to np:

Dołączona grafika

A taki Crysis to sieczka opatrzona ladna grafika z delikatnie zarysowana fabula w tle;) (tekstury zakryły:P)

Painkiller, Serious Sam....w tych grach takze jakos fabuly nie pamietam za bardzo (tak jak w crysis) a mimo to grało sie swietnie;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech demo lepiej brzmi? Nie wymagam od Crysisa super fabuły na miarę Baldurs Gate ale cała przyjemność z tej gry zostaje zabita przez potrzebę zejścia z detalami aby był w miarę akceptowalny poziom framerate [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Coś czuję, że będzie krok w tył. Pamiętam pierwsze screeny z FC i Crysisa, opad szczęki a nad tymi nie ma co się zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten silnik powoduje opad szczeny tylko kiedy generuje "przyrode", zabudowane tereny raczej nie sa jego mocna strona (co widac po screenach). wyglada dobrze/przecietnie i nic poza tym...

 

A co poza crysis'em 1 wyglada lepiej? Nie robi szalu bo to juz bylo, ale ta grafa ciagle wyglada ponadprzecietnie... Ide o zaklad, ze przy detalach na medium bedzie prezentowala poziom "reszty"...  Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodze do wniosku ze po fenomenalnej grafice z pierwszej czesci , w sequelu niektorzy oczekuja real time raytraceing i filmowej grafiki.

 

Bylo mowione, chyba w jednym z wywiadow ze owszem gra wychodzi na wszystko, ale to PC jestplatforma ktora ma zaoferowac cos wiecej. Osobiscie spodziewam sie roznicy tak jak bylo w jedynce, czyli wiekszosc na poziomie a dla pc dodatkowe opcje z dx10/11. inaczej byc nie moze. Pomyslcie. Jakby crysis na pc oferowal ta sama jakosc co na konsolach to wszyscy smiogaliby na max ustawieniach w full hd, a to jest nierealne. It's not gonna happen. Nie wyobrazam sobie crysisa na kazdym komputerze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

OMG GT to banda cio cioci. Jak Crysis był tylko na PC to go jechali a teraz nagle o ja Crysis 2 is coming to consoles i dżem w majtach. Powinni zmienić nazwę na consoletrailers...

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z Crysisem2 który jest na gametrailers.com pokazuje nam grę poprzeplataną wywiadami i fragmentami wczesniejszego trailera , jesli ktos ma ochote obejrzec sam nowy gameplay bez zadnych przerw to lepiej udać się pod ten adres (nie zapomnijcie włączyć 720p)

 

http://www.youtube.com/watch?v=SkL5jXEaI78&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Gameplay z Crysisa 2

 

Co ciekawe grali na PC z padem od Xboxa 360 w pewnym momencie ktoś wyłącza komputer, później EA karze IGNowi usunąć filmik. To jest żałosne ale najwidoczniej na E3 można reklamować tylko konsole :|

 

The Crysis 2 Footage They Don't Want You To See? - Voodoo Extreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowy Sandbox pisany jest równolegle na Konsole jak i na PC to istnieje możliwość lepszej optymalizacji na PC?!

Wydaje mi się że w wersji na PC będą jedynie lepsze texturki + większe "rodziałki". Co o tym myślicie ??

Edytowane przez kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na konsolach gra przycina?? :blink: Jeśli na konsolach nie potrafią zoptymalizować kodu gry to ciekaw jestem jak bedzie z PC. Jak dla mnie powinni przyłożyć się do optymalizacji i położycz większy nacisk na fabułę oraz AI wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na konsolach gra przycina?? :blink: Jeśli na konsolach nie potrafią zoptymalizować kodu gry to ciekaw jestem jak bedzie z PC. Jak dla mnie powinni przyłożyć się do optymalizacji i położycz większy nacisk na fabułę oraz AI wrogów.

 

Moze narazie klada najwiekszy nacisk na pieniadze :wink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, bo do konsoli nie da sie wsadzic kolejnej grafy i zrobic sli zeby wszystko dzialalo ;) musza sie troche pomeczyc nad optymalizacja. Nie wiem jak wy, ale ja 2x zmienialem grafe od wyjscia jedynki i ciagle nie moge odpalic w 1920x1200 na ful bez przycinania ;D jestem przeciw uwstecznianiu, ale imho duzo gorzej od pierwszej czesci nie bedzie mogl wygladac bo ich ludzie zjedza ;p 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od czasu jedynki ani razu nie zmieniłem mojego mocarnego 96GT i nadal mogę grać na lekkiej płynności w 1440/high/v.high i wygląda to pięknie. Sranie w banie z tym brakiem optymalizacji gra działa żwawo na bardzo przeciętnym sprzęcie jaki dziś się kupuje. 2 część istotnego kroku do przodu nie zrobi właśnie przez takie szlochanie, że "znów mi nie pójdzie na max detalach" W tyłku mają PC'towców bo tytuł zarobi na siebie na konsolach tym razem blaszak to tylko obowiązkowy ale jednak dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma Phenom II X4 3.4 GHz i grafę 5870 i przy ustawieniach max w 1920x1200 występują spadki FPS :P ta gra to taki rzeźnik, skoro na karcie dużo lepszej od najlepszej w momencie premiery gry, nie da się płynnie pograć :P

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wielokrotnie. Akurat Crysis przy tych 22 FPS jest dosc grywalny. Oczywiscie ze tnie. Widac to i czuc, ale nie tak bardzo jak w przypadku innych gier. Ogolnie jest to do zaakceptowania w Single Player. No przynajmniej dla mnie. Gralem ostatnio na 1680x1050 na high/DX9. Srednio ok 20-25 FPS.Wczesniej jak mialem CRT to moglem grac i na V.High z modami i mialem podobny framerate co teraz. Tyle ze rozdzielczosc byla nizsza. Na high mialem srednio ok 32 FPS przy 1024x768. W Warhead za to miejscami mialem jeszcze lepiej bo ok 38 FPS i rzadko spadalo ponizej 28. Nie nazwalbym CryEngine dobrze zoptymalizowanym silnikiem. Widzialem testy na 5870 i Core i7 920. Jak na taki sprzet roznica w FPS nie jest taka ogromna jak sie spodziewalem. Do 100FPS to troszke daleko jeszcze ;) Co do 2 czesci to moze i byc ciekawie. Jak gra bedzie miala takie tepo akcji jak w Warhead to nie mam o co sie martwic i pewnie siegne najpierw po wersje konsolowa. Wiem ze to nie to co na PC, ale nie oszukujmy sie. Musze wymienic przynajmniej karte graficzna, by myslec o komfortowej grze w 1680x1050. Ktos napisal, ze skoro gra wyjdzie na konsole to moze i bedzie na PC lepiej zoptymalizowane. O ile wersja PC bedzie sie roznic graficznie od wersji X360/PS3 (KOLEJNOSC PRZYPADKOWA!) to nie znaczy ze bedzie lepiej wygladac od poprzedniej czesci. Ja tam mam pewne obawy co do tej wersji na PC. Spodziewam sie kastrata z gorsza grafika i wcale nie lepsza optymalizacja. Uwazam ze lepiej sie zdziwic niz zawiesc gdyby bylo jednak inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil podzielam twoje obawy. Tyle że jak nie zagram i nie wiem jak inni mogą grać w fps'y na konsolach <_<

Dla mnie musi byc to myszka i płynne przysłowiowe " boom headshopy" ^^

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...