Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele serwerów w moment się zapełnia, szukaj serverów na który możesz wejść, do skutku :-) Prawdopodobnie przez cały okres trwania bety wszystkie servery będą tak właśnie pozapychane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem z serwerami, ale chyba z moją siecią. Zapore wyłączyłem, podłączyłem się bezpośrednio przez modem uprzednio odłączając ruter. Na początku mogłem przejść do wyszukiwarki, teraz zatrzymuje się na ekranie logowania i pisze, że nie może się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i niestety rozczarowałem się...

Niby grafika całkiem przyjemna i ładna, ale w stosunku do poprzedników nic specjalnego sobą nie reprezentuje...

Sama rozgrywka to też nic specjalnego - latasz i strzelasz bez ładu i składu...

Kolejna gra której raczej nie kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma dźwięku. Nie, nie mam drukarki.

Może to dlatego, że korzystam z dźwiękówki na USB. Opcje konfiguracyjne to chyba tez jakieś demo.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pierwsze wrażenia pozytywne, w multi w sumie nie ma czasu na oglądanie grafiki, może o to chodziło producentom? :) Ogólnie dobrze chodzi, na Hardcore w opcjach (to chyba najwyższe?) idzie spokojnie grać w 1680x1050 na moim HD 5770 i X4 3,6ghz. Jak dla mnie, gracza pocinającego ponad rok w CoDa w multi (MW2 i BO), troche dziko się gra :) a że to demówka i tylko dwie mapy to szybko się nudzi, nawet nie pomaga oczekiwanie na lepszą giwerkę.

 

PS. Najbardziej mnie wkurzają odgłosy strzelaniny z daleka, jak pukanie sie wiewiórek, a najlepiej zobrazuje to walenie dzięciołów i puste drzewo, zupełnie nietrafiony dobór tego dźwięku... Idę na Black Opsa, idzie ktoś ze mną? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem i chwilę pograłem. Jeżeli chodzi o grafikę, to po prostu trzyma poziom, ale nie zaskakuje wcale - efektu "WoW" z pierwszego Crysisa nie ma. Niestety miejscami widać niedoróbki w grafice i optymalizację pod konsole. Ponadto nie znalazłem w menu gry ustawień odpowiedzialnych za efekty wizualne - są tylko trzy z góry ustalone profile graficzne, z których najlepszy to chyba "Hardcore". W owym trybie gra działa baaaardzo płynnie i to chyba jedyny plus silnika - dużo wydajniejszy od CryEngine 2. Generalnie jestem zawiedziony i na bank nie kupie tego tuż po premierze. Szkoda bo liczyłem, że w końcu powstanie gra wykorzystująca potencjał nowych kart i DX11 - przeliczyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafiki, na początek spróbuj aktualizacji lub zainstalowania starszej wersji sterowników grafiki. Zaktualizuj do jakiejś wersji beta najlepiej. No i też uruchamiaj grę jako administrator. Z tego co do tej pory wyczytałem na różnych forach gra sprawia problemy i działa wolniej na konfiguracjach składających się z kilku kart grafiki, czyli sli i crossfire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie parametry "+cl_fov=90 +r_DrawNearFoV = 90 +pl_movement.power_sprint_targetFov=90 +r_Motionblur=0 +g_skipIntro=1" do skrótu. Ustawia FOV na 90 zdecydowanie lepiej widać i wydaje mi się, że blur zmniejsza, no i pomija intro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale gdzie to wpisać jak konsoli nie ma...?

 

Domyślam się, że trzeba utworzyć jakiś plik, tylko gdzie i jak go nazwać?

 

Niegdyś słynna "linia komend" w skrócie do gry.

 

Wywaliło Was od pulpitu podczas rozgrywki?

Mnie się to raz zdarzyło z komunikatem błędu.

 

Mi nie, ale podczas uruchamiania "program nie odpowiada" raz miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza mi się błąd w grze, że widzę postać przeciwnika stojącą w miejscu, strzelam do niej i nic. Poprostu jakiś duch :-)

 

 

Albo ja źle ten skrót wyedytowałem albo poprostu te komendy nie działają.

 

 

Potwierdzam, że demo jest tylko w dx9 i do tego ma tylko x32 pliki wykonawcze, gdy beta posiadała x64, konsolę i dx11.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema sa chyba dla demonstracji mozliwosci gry , co oni odpierd.... ze zapodaja demo z max obsluga DX9 w 2011 roku ?? !! ??

w glowach im sie pomajgalo czy co ? chyba bedzie jak pisalem kilka dni temu , DX11 dodany na sile prawie bez roznicy w satosunku do wersji DX9 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że wszystsko stoi w miejscu i te "efekty" co są w dx11 to mogli by spokojnie zrobić w dx9... koń by sie uśmiał. Tego po pierwszym Crysisie w drugim sie nie spodziewałem. Zresztą w jedynce też niby super pierwsza gra zrobiona od podstaw w dx10 a tu jeden drobny fix na XP i wszystko, cała grafika "dx10" dostępna w dx9. Komercja i jeszcze raz kasa. Obym się grubo mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi efektami dx10 na xp też nie do końca tak jak mówisz. Można było włączyć zaledwie część z nich i mieć możliwość wybrania pod xp profilu very high w ustawieniach grafiki gry i naprawdę pełnią efektów w grze można cieszyć się tylko pod vistą/7 i... oczywiście dobrym sprzętem :-)

 

 

Wkurza mnie, że w tym demie wyłączyli konsolę i, że cały czas jakieś servery nie działają, to servery logowania, to servery gry (od kilku minut nie działają). Nawet strona mycrysis.com padła z wrażenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ja źle ten skrót wyedytowałem albo poprostu te komendy nie działają.

 

Działają i to wyśmienicie. Ludzie skąd Wy się wzieliście ? Tak ciężko trochę głowę wysilić ? DejwiT11 już Ci odpisał a mi ręce odpadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No crysis2 ssie paue imo ;) Zabrali dwie najwazniejsze rzeczy z poprzedniej czesci i dodatku, nieziemsko dobra grafike i mozliwosc biegania z kalaszem po krzakach :) Ja pasuje, zgralem troche w bete i raczej nie bede w to gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wole BC2 i poczekam na Battlefield 3 - ta gra to juz nie to samo, nie wiem nad czym oni tyle czasu pracowali, ale wyszla z tego nie najlepsza produkcja.

 

Może czekali na to, żeby któryś z producentów wypuścił kartę graficzną która obsłuży w pełni te "nieziemskie" efekty :>

Ale chyba szybko się nie doczekają, to wypuścili betę. Nie zdziwię się jeśli po komentarzach testerów premiera przesunie się o pół roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja podziekuje. Zawsze pozostaje BC2.

 

No ja dokladnie tak wczoraj zrobilem. 30 sekundowa sesja z Crysisem, zdarzylem zobaczyc rozmazana gasnice na scianie, wpadlem na goscia, wpakowal we mnie caly magazynek, ja w niego, nikt nie zginal, esc, quit i BC2 przez 3h.

 

Za stary jestem na taka dziecinade :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 30 minut w demko.

1. Chaos i to taki jakiego nigdy wcześniej nie było mi zaznać. MW2 jako przykład chaosu sie chowa.

2. Po użyciu wspomnianych wyżej komend na fov i redukcje blura gra staje sie grywalna.

3. Kampienie w tej grze osiąga nowy wymiar. Teraz można kampić nawet metr od wroga. Zdarza sie wejśc w korytarz w którym 3-4 osoby na cloak kucają po kątach :blink: .

4. Shotgun to nie shotgun, chyba że ten w grze strzela tylko slugami.

5. Chodzi zaskakująco dobrze na 4850 ciut podkręconym.

6. Zdaża się już spotkać ludzia z aimbotem.

7.Wkur**** jak dostajesz heada z d**y gdy ktoś do ciebie sprejuje z drugiego końca mapy. A bullet time na replayu wtedy to potrafi każdego z równowagi wyprowadzić.

8.Zdarzają się błędy gry. Np na kilcamie widzę że moja postać za która biegli wrogowie ciągle strzelała choc ja tego nie robiłem. Podobnie lece na cloak a na kilcam normalnie mnie widać. Wskażnik z której strony dostajemy też jakiś dziwny. Potrafi pokazywać że obrywamy z przodu pomimo że walą nam w plecy.

 

Tak czy inaczej, tej gry dla multi raczej nikt nie kupi. Dlatego nie warto imho sie tym przejmować.

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wole BC2 i poczekam na Battlefield 3 - ta gra to juz nie to samo, nie wiem nad czym oni tyle czasu pracowali, ale wyszla z tego nie najlepsza produkcja.

 

Pewnie nad tym aby to wszystko zmieściło się na konsolach, gdzie gra sprzeda się w milionach egzemplarzy. Wszyscy okrzykną ją GOTY, a słabą sprzedaż na PC zwalą na piratów.

Po czym wyjdzie 3 część i historia się powtórzy... ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to niech mi ktoś pokaże jak powinna wyglądać kompletna linia z tymi komendami i ścieżką do gry czy folderu gry, bo mi nie działczy nic a nic...

 

 

Aha, nie działało mi, bo robiłem to ze skrótem do launchera zamiast do crysis2demo.exe :-)

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...