Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

popykałem pare rozdziałów w pełną wersje Crysisa2 na xboxie i powiem wam że jestem mocno zawiedziony, i nie mam tutaj na mysli grafiki (ta akurat jest dosyc dobra) ale grywalność - która jest po prostu mocno średnia (żeby nie powiedzieć "słaba") cała gra to dalej sandbox ale podzielony na mniejsze lokacje, generalnie cała gra wygląda tak

 

- wchodzimy do lokacji która jest po prostu sanboxem w małej skali i z porozstawianymi tu i uwdzie przeciwnikami

- musimy dotrzec z punktu A do B (i ewentualnie cos zrobic po drodze)

- po dotarciu do punktu B gra częstuje nas okazjonalnie cutscenką i przechodzimy do kolejnego mini-sandboxa z przeciwnikami

 

Na dodatek powiem ze przeciwnicy są niemiłosierni głupi a sama rozgrywka jest po prostu nudna jak flaki z olejem (nie sugerujcie sie wyrezyserowanymi trailerami z gry)

 

Odemnie narazie 7/10 (biorąc pod uwage dzisiejsza skalę ocen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mocno średnią grę z głupimi przeciwnikami i rozgrywką nudną jak flaki z olejem to wysoko oceniłeś tą grę. :)

Mnie niestety ta pozycja w ogóle nie zachęciła także odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mocno średnią grę z głupimi przeciwnikami i rozgrywką nudną jak flaki z olejem to wysoko oceniłeś tą grę. :)

Mnie niestety ta pozycja w ogóle nie zachęciła także odpuszczam.

 

Dlatego dodałem "jak na dzisiejszą skalę ocen" ...aktualnie w wielu pismach i portalach branzowych panuje skala od 6-ki do 10tki (gdzie 6=bardzo słaba, 7=słaba, 8=dobra, 9=bardzo dobra, 10=świetna).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bo 5 lat temu nie robiło się konsolowych produktów gropodobnych.

 

No fakt, coś takiego jak konsola pojawiło się później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na X'a trzyma poziom, ale tylko tyle. Tekstury oczywiście średnie, zakrawające o słabiznę . Jednak efekty i cienie już zdecydowanie lepiej. Jednak to troszkę za mało, ale jak na możliwości konsoli jest nieźle, ale ludzie od Naughty Dog potrafią lepsze cuda. Crytek zrobił co zrobił. Chciał silnik, który, pociągną konsole. Nawet jedno osiągnięcie jest ironicznie zatytułowane (ukończenie pierwszej misji jak dobrze pamiętam) '"pójdzie na tym Crysis?" czy jakoś podobnie. Normalnie się uśmiałem jak to zobaczyłem. No ale cóż jakby nie było udało im się :D

 

 

No cóż ja po 30 minutach grania ( bo tyle znajomy dał mi grać) jestem jednam mocno zniesmaczony. Głównie mi chodzi o A.I wspomniane wyżej. Przeciwnicy zachowują się głupio. Przychodzi mi na myśl MOH Airborne, gdzie mniej więcej podobnie było pod tym względem. Sam gameplay nudny i schematyczny. Jakbym grał po prostu z botami na kilku połączonych mapach ze sobą (serio). Zero jakiegoś polotu czy coś.Ładne widoczki to jednak nie wszystko. Może potem gra się rozkręca i będą jakieś fajne akcje. Trailery dały spore oczekiwania, ale to mogą być tylko najlepsze urywki,.

 

Zdążyłem przejść tylko dwie misje i im dalej tym bardziej zacząłem podejrzewać, że Crysis 2 będzie mega fail tego roku. Nie raz już tak było, że znany tytuł okazał się crapem. Tylko nie spodziewałem się tego po Crytek'u. Już w pierwszej części mocno zajeżdżało SandBox'em. Ale po zagraniu w Warhead miałem jakieś nadzieję na dobrą drugą część. Oby reszta zapowiadanych tytułów okazała się lepsza od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 5 lat temu nie robiło się konsolowych produktów gropodobnych.

 

Skoro wydawca wypina się na PC, to z jakiegoś powodu prawda? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI na filmku z poprzedniej strony to jakas komedia :lol: Co oni w ogole wyprawiaja :D Crytek polasil sie na rynek konsolowy i wyszlo z tego to co widac...

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Byłem dziś w Media Markt i półki zapełnione nowym Crysisem, brania nie bylo. :)

 

No ale może nikt nie wie że już jest. Ja tam zostawiam tą gre na przyszłość, pewnie przy okazji kolejnej generacji sprzętu, mam w co grać obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wow, różnice między presetami powalają. Co zjada połowe FPS-ów na Extreme? Ambient Occlusion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Media Markt i półki zapełnione nowym Crysisem, brania nie bylo. :)

 

No ale może nikt nie wie że już jest. Ja tam zostawiam tą gre na przyszłość, pewnie przy okazji kolejnej generacji sprzętu, mam w co grać obecnie.

 

Ja sobie poczekam az bedzie kosztowac 50zl i wtedy kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Dzisiaj przyszła do mnie gierka wprowadzam kod rejestracyjny i lipa pisze że gra będzie dostępna 25.03.2011

 

Przestaw sobie datę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaw sobie datę

 

Przestawienie daty nic nie daje przynajmniej u mnie ustawiłem 26 marca i dalej się pluje że "gra będzie dostępna 25".

Poj... zabezpieczenia i weź tu bądź prawy, kup oryginał i obejdź się smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz spróbować cukiereczka. ;) Ponoć jest już. 25 marca usuwasz i grasz potem na oryginale. Potrzebne są tylko dane na płycie. Nawet nie trzeba jej wkładać do napędu i ew. używać CD-Key'a ( ile w ogóle jest) Oczywiście tylko czytałem i nigdzie nie znam na to namiarów i nie jestem pewien czy na pewno działa, ale ponoć tak. Dziwi mnie takie postępowanie sklepów. Po co wystawiają towar wiedząc/nie wiedząc, że zagrać można dopiero w od 25 marca.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil masz kiepskie info ;). Niemniej jednak dziś zastanawiałem się nad oryginałkiem już w koszyku miałem, ale wlazłem na forum na chwilkę a tu widzę że oryginał nie bangla no to mówię "pełen kondon". Poczekam jednak jeszcze trochę może stanieje lub dopadnę taniej - bo w saturnie we Wro jest limitowana edycja po 129zł. BTW ciekawy jestem edycji nano z plecakiem. Przydałby mi się do lapka :).

Edytowane przez Gregor1230
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

popykałem pare rozdziałów w pełną wersje Crysisa2 na xboxie i powiem wam że jestem mocno zawiedziony, i nie mam tutaj na mysli grafiki (ta akurat jest dosyc dobra) ale grywalność - która jest po prostu mocno średnia (żeby nie powiedzieć "słaba") cała gra to dalej sandbox ale podzielony na mniejsze lokacje, generalnie cała gra wygląda tak

 

- wchodzimy do lokacji która jest po prostu sanboxem w małej skali i z porozstawianymi tu i uwdzie przeciwnikami

- musimy dotrzec z punktu A do B (i ewentualnie cos zrobic po drodze)

- po dotarciu do punktu B gra częstuje nas okazjonalnie cutscenką i przechodzimy do kolejnego mini-sandboxa z przeciwnikami

 

Na dodatek powiem ze przeciwnicy są niemiłosierni głupi a sama rozgrywka jest po prostu nudna jak flaki z olejem (nie sugerujcie sie wyrezyserowanymi trailerami z gry)

 

Odemnie narazie 7/10 (biorąc pod uwage dzisiejsza skalę ocen)

 

Pierwsze levele są schematyczne, ale tak ma być. Potem gra rusza z wielkim hukiem. Specjalnie tak zrobili by nagle zrobićwielkie wow. Wiem, bo skończyłem grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil masz kiepskie info ;). Niemniej jednak dziś zastanawiałem się nad oryginałkiem już w koszyku miałem, ale wlazłem na forum na chwilkę a tu widzę że oryginał nie bangla no to mówię "pełen kondon". Poczekam jednak jeszcze trochę może stanieje lub dopadnę taniej - bo w saturnie we Wro jest limitowana edycja po 129zł. BTW ciekawy jestem edycji nano z plecakiem. Przydałby mi się do lapka :).

 

 

Nano jest w drodze. Dam Wam znać jak się prezentuje gdy dotrze :wink:

Swoja drogą to też zastanawiałem się czy nie zrezygnować, nie tylko z kolekcjonerki, ale w ogóle z zakupu C2. Demo mogło być tym gwoździem do trumny jeżeli chodzi o zakup (5 dni próbowałem się zalogować zanim potestowałem :mur: ). Powiedziałem sobie jednak, że dam szansę grze, bo jedynka mnie nie zawiodła jaki i Crytek (FarCry, Crysis 1, Warhead). Obym się nie mylił :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawienie daty nic nie daje przynajmniej u mnie ustawiłem 26 marca i dalej się pluje że "gra będzie dostępna 25".

Poj... zabezpieczenia i weź tu bądź prawy, kup oryginał i obejdź się smakiem.

 

Podejrzewam, ze metoda, ktora dziala w DA2, czyli proxy/vpn w USA na moment aktywacji zadzialalo by i tutaj. W koncu zabezpieczenie identyczne.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dowiedziałem się, że EA ma wtopę z nano edycja i będzie opóźnienie do 29 marca :damage_wall: Pp prostu pięknie. Z drugiej strony, jest w co grac w tym roku, poczekam chyba jeszcze te parę dni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wersji na X'a 360 to jest jeszcze troszkę niedociągnięć , które należało by poprawić. Szczególnie A.I. Widać gra robiona bez jakiegoś specjalnego poświęcenia. . Byle tylko szybko wydać, sprzedać w dużych ilościach i i zarobić. jak najwięcej. tłumaczyło, by to czemu nie wydali demka SinglePlayer. Bo pewnie wciąż pracowali do ostatniej chwili nad poprawkami. Co za czasy nastały. Kiedyś to gry się robiło dłużej, ale były warte swoich pieniędzy i czekania. . Dzisiaj to prawdziwa rzadkość . I jeszcze za to wołają 120-130 zł. Chociaż na Allegro są klucze do kupienia w cenie ok. 70 zł.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...