Skocz do zawartości
Gość pkomp

Ie8 - Dziwne Zamułki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam od jakiegoś czasu problem z IE8 na Viście 64.Czasem gdy otwieram nowe okno nie odpala się stronqa startowa - mysli i mysli i nic - otwieram drugie i ciach bez problemu - te poprzednie wciąż wisi.

To samo dzieje się z kartami - jedna zadziała druga nie

Pozatym zauwazyłem że uruchomienie czy otwarcie nowej karty skutkuje dośc długim czasem na rozpoczęcie działania - karta czy okno nie jest odrazu gotowe do uzytku - trwa to z 5 razy dłużej niż przy IE7 i bywa to drażniące.Błędów w systemie i logach nie stwierdzono.Dodatków brak , akceleratory wyłączone, żadnych toolbarów i innego syfu - czysty IE8 na czystym systemie.

Czy ktoś ma może podobny problemik?Troszkę mnie ten ziirytował

 

ps.gadki o innych przeglądarkach odrazu sobie darujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dzis zauważyłem jeszcze inny kwiatek - czasem jak piszę komenta w szybkiej odpowiedzi to mija z dobre 20 sekund zanim tekst się pojawi - tylko że ten problem jest takze na xp w obydwu wersjach(32 i 64 bit)

 

a tak się fajnie zapowiadała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może czas najwyższy przesiąść się na inną przeglądarkę albo wina wolnego kompa. Ja mam zawieszki jak za dużo okienek otworze itp. w firefoxsie ale to komputer w pracy 1,2gHz duron/karta graf zintergrowana/256mb ram, więc nie ma co się dziwić;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...