Skocz do zawartości
misiekx

Chłodzenie Na S775

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem chłodzenia na procka(w tej chwili kręcone e5200, ale będzie coś mocniejszego).

Mam płytę Asus P5QL-E i około 16 cm od socketu do ścianki obudowy.

 

Kwota do wydania to 170 zł, ale wolałbym mniej tzn. jak będzie za 100 to nie pogardzę. Karakoruma nie chcę. Znalazłem coś takiego: OCZ Vendetta II.

 

Jednak ten OCZ jest już trochę na rynku i zastanawiam się, czy nie znajdę teraz czegoś lepszego. Może Ninja II, Mugen bądź Auras Wave?

 

Ma być w miarę cichy, ale również wydajny.

 

Dzieki za propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mugen/Ninja/Tuniq Tower

Dlaczego/dlaczego/dlaczego? :D Tuniq tower jest konstrukcja z 2005 roku (wg. http://mod-planet.com/index.php?module=sub...amp;pageid=871) czy jest lepszy od Ninji?

 

Jeśli Mugen to wersja 2? Podobno Mugen 2 jest lepszy od Mugena i od Ninja 2 ze względu na backplate?

 

edit:

 

Prowadzę monolog :P Doszedłem do wniosku, że Scythe Mugen 2 będzie dobrym wyborem. Możecie polecić coś lepszego ale nie droższego (noctuy nh-u9b odpadaja: http://pcfoster.pl/recenzje/hardware/test-...n-2/testy.html)?

Edytowane przez misiekx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Mugen'a 1 mogę go polecić ale miej na uwadze jego wysokość (16 cm) nie do wszystkich obudów wejdzie oraz szerokości niektóre płyty z większym chłodzeniem sekcji zasilania lub NB może zawadzać lub mogą pojawiać się trudności z zakładaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...