Skocz do zawartości
Ponczyslaw

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

HW labs ma chłodnice pod 140mm wentyle. ktoś wie jaka seria jest pod wolnoobrotowe wentyle? stealth?

Obecnie żadna :damage_wall: Te nowe SR-1 mają zapełnić tą lukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak może się spisywać 420 GTX + dwie strony na 140 1200 rpm, takie wnetyle potrafią już mały huragan wzniecić. rozumiem że budowa samej chłodnicy (rozstaw finów itp itd) nie zmienił się od zwiększenia jej rozmiarów? (w wersji GTX

 

EDIT:

i jeszcze jedno pytanie.

 

"Two-pass pre-cool/aftercool front-rear dual-core flow configuration with a 30% increase in internal flow rates." jeden z bajerów chłodnic HBL GTX ale nie bardzo pojmuję, choć z angielskim nie mam na bakier, czyli na chłopski rozum black ice'y można podpiąć dwukrotnie?

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że przy 1600rpm chłodnice black ice gtx zrównują się z feserami i thermochillami, a potem już tylko je miażdzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HW LABS ma chłodnice pod 120mm, 140mm, jak i nawet 92 i 80 milimetrowe wentylatory. co to za różnica która wersja i tak każda ma taki sam rozkład finów, dlatego pytam jaki jest zalecany przepływ powietrza dla serii black ice extreme. Zresztą ja nie pytam o TFC tylko o HW LABS i ich chłodnice, więc po co ten link, który nic mi nie mówi bo to są kompletnie rożne firmy mają kompletnie różne produkty itp itd. a i spoko jeśli uważasz że na google nie szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Człowieczku malutki ogarnij sie moze troszke? W dalszej czesci recenzji tego TFC jest porownianie do HW labs GTX... rozumiesz, czy powtórzyć? Bo już wszystko na tacce dostałeś i nadal trzeba tłumaczyć.

 

a i spoko jeśli uważasz że na google nie szukałem.

Mam wrażenie, że nie potrafisz jak czytam to co piszesz i nie potrafisz znaleźć w recencji TFC porowniania do GTX.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koolance PMP-450 Strong High-flow Pump

Kolejna pompka tym razem od Koolance'a. Nie ma co firma zaszalała i zrobiła .... no właśnie "zrobiła/przemieniła" nazwę Swiftech'a MCP655 na swoją i walnęła identyko produkt, który to niby ma hiper osiągi. A oto i one:

Max Flow Rate: ~17.4L/min (4.6 gal/min) @ 12V, 22.3L/min (5.9 gal/min) @ 24V

Max Head Pressure: ~4.9m (16ft) @ 12V, 5.6m (18.5ft) @ 24V

Motor: Brushless DC, electronically commutated, spherical motor

Lifetime: 50,000 hrs. MTBF (5.7 years)

Max Power Consumption: 52.5W@25V

Voltage Range: 8 to 25 VDC

Startup Voltage: 9 to 13.2 VDC

Maximum System Pressure: 3.5 kgf/cm2 (50 PSI)

Maximum Temperature: 60°C (140°F)

Electrical Connector: 4-pin Molex power supply connection + 3-pin (single-lead)

Hose Connections: 13mm (1/2") ID hose barbs

Weight: 862g (1.9lbs)

Zdjęcia nie zamieszczam bo zgadnijcie jak niby wygląda ta pompka? Tak, tak jak Swiftech MCP655 tylko, że nakleja z tyłu od Koolance'a. No i cena nie ta bo zamiast 40 oni chcą 90 zielonych. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio Thermochill ma jakiś płodny okres: PA140.3, temat na XS, może niedługo ktoś to dokładniej przetestuje jeśli już są dostępne w sprzedaży:)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...