Skocz do zawartości
Ponczyslaw

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie dopytałem ich przez gg, mówią że zamówili małą ilość na próbę a podobno w sumie sporo osób o nie pyta. Pewnie szybko braknie. Ja w każdym razie zamierzam je upolować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne :) ale czy nie wygladałoby ciekawiej gdyby polerka była tylko na samej górze (tam gdzie blaszka) a te skośne powierzchnie po bokach były satynowane? Trudno się zachwycać oringiem i śrubką ;)

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zapomniał? przegapił? czy jak?

 

chłodnice Phobya dostępne są w Angela.pl, ceny mają rewelacyjne a ich grubość to 60mm. takie faty w takich cenach to jest masakra... np 360 stoi po 316zł a 240 kosztuje 259zł

chłodnice są wypaśne i bardzo wydajne.

lynk

cenowo niszczą thermochille a wydajność oferują identyczną, jedynie przepływ mają trochę gorszy.

 

z tego co widać to 360 v1.2 która jest dostępna w sklepie to jest nawet wydajniejsza od thermochilli i jest bliska chłodnicy xspc rx360

http://www.dexgo.com/index.php?site=artike...are&seite=4

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bójcie się :D

w końcu i u nas! 420 phobii w cenie 349zł w angeli.

Phobya G-Changer 420 :: ..:: Angela.pl ::..

280 w cenie 274zł

normalnie kocham phobię :D

 

miałem zamiar ściągać ją z aquatuningu, tam wychodzi po 310zł ale jak u nas pojawiła się w tak rewelacyjnej cenie to się mi kompletnie ten interes nie opłaci :)

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie, jakość i wydajność jest na tym samym poziomie. cenowo jednak niszczą konkurencję. zwłaszcza 420. bundymania na xs chwali phobyę za jakość. a koleś dostaje w zasadzie każdy nowy sprzęcik dostępny w europie.

 

kilka postów wyżej dałem link do testów 360 phobii.

 

przy okazji. koolance dowaliło ceną... raczej dla maksymalnych entuzjastów, bo wątpię aby był to nagły skok wydajnościowy.

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koolance dowaliło ceną, bo jest to wg testów XS najlepszy blok pod względem temp o ile pamietam, oczywiscie nie duzo, tylko jakies max 0,5*C, ale poza tym tez jest ten blok po prostu piekny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto wziąć ten top mosiężny Phobya na Lainga?? Zastawiam się nad Ek Acetal a czarną Phobya a nigdzie nie mogę znaleść testów.Cena praktycznie ta sama a jakoś Phobya wygląda lepiej w sensie troche mnie wkurza że EK nie jest idealnie na środku...ma ktoś , ew. testował jak z wydajnością...

Edytowane przez m@rcinpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...