Skocz do zawartości
Ponczyslaw

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

W którymś temacie któryś user wyposażył swego Lainga w mosiężny top made by mania lub hilfiger lub któś- o ile pamiętam chwalił rozwiązanie- pompka została znacznie wyciszona i "odwibracjonowana".

Mosiądz szybciej oddaje ciepło niż acetal- być może -0.1stC w układzie ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dammeron. kiedyś czytałem temat o topach dla laingów ddc wygrał top petry. mam taki sam i organoleptycznie sprawdziłem czy otwór wystaje po za obrys złączki. wystaje. jednak halo testy były przeprowadzone poprawnie a ten top wygrał. projektanci wiedzą co robią :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w phobyi nie odpowiada to przewężenie wlotu zaraz za gwintem. Jeżeli wystaje poza wewnętrzny przekrój złączki to wpłynie negatywnie na przepływ i ciśnienie.

 

bzdura
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu robą takie rzeczy. I tak pewnie średnica tej dziurki za złączką jest ok 8-10mm czyli maksymalna średnia wew złączki.

Apropos negatywny wpływ na ciśnienie ,czyli jaki ? Jest mniejsze ? Im większe ciśnienie tym większy flow w układzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szkoda że nie ma w żadnej ofercie bloku z który ma spód niklowany na czarno a top jest z plexsy. To by wyglądało świetnie.

 

wyglądało tak, ale niestety nie działało - taka specyfika niklu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu pojawiały się informacje o coolerze OCZ wykorzystującym węglowe nanorurki ale jakoś słuch o nim zaginął. Rewolucją miały być też coolery wykorzystujące ciekły metal i magnetyczne pompki, ale jakoś też o nich słuch zaginął. Dlatego w tym przypadku jestem nastawiony raczej pesymistycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posucha tu jak nic. Odświeżę więc temat.

 

 

Fani Voodoo coś dla Was na początek:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Bloki robione na własną rękę przez Nateman_doo. Więcej info znajdziecie tutaj.

 

 

Teraz z innej beczki. Trochę mnie to zmieszało.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamerykanie jak coś wykombinują to [...] widzicie sami. Czekam na jakieś dalsze info w sprawie tego bloku na cpu, bo takiego "cudaka na cepa" jeszcze nie było.

Przypuszczam, że komora może mieć przegrodę i stąd taki bigos ze złączkami? Tylko, jak to zauważyłeś Carson, czy jest sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...