Skocz do zawartości
Ponczyslaw

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie w tym rozwiązaniu chodzi o elastyczność wyjść na bloku i nic więcej. Jest postęp w wydajności ale jak to bywa znikomy. Ot poprostu nowy lepszy blok z bajerkiem innym niż led.

 

Witam, wydaję mi się że chodzi tu o możliwość równoległego połączenia innych bloków w celu zmniejszenia restrykyjności układu, to takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic innego, jak tylko kolejna wersja kompaktówki od Swiftecha. Rozwiązanie identyczne jak w poprzednich modelach, a także rozwiązaniach od Corsaira czy Aseteka. Imho lepiej coś samemu złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetna opcja do HTPC, albo innych kompaktowych buildów. Zdecydowanie ułatwia montaż całego układu i może oszczędzić dużo miejsca.

Szkoda tylko, że cena to pewnie (laing+bloczek)x2, a i z dostępnością pewnie u nas będzie tak jak z poprzednią wersją - kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stosowaniem w HTPC to nie tak zaraz.

Pompka DDC nie może pracować upside-down więc w budach HTPC odpada montaz tego rozwiązania

chyba że jest to buda HTPC gdzie mobo nie jest horyzontalnie montowane.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elder - nic nie szkodzi mieć budę HTPC z poziomą mobo ułożoną tak, jak na piewrszym rysunku pompki. Opłacalność takich zestawów jednak zależna jest od ceny - poprzedni Apogee Drive (sama blokopompka :) ) kosztował ok 90$, ciekawe na ile tego wycenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

144.95$

Stephen takie info podał:dostępność od nastepnego tygodnia...zapewnwe PPCS jako pierwszy dostanie APD2 na magazyn.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?281195-APD2-is-Here!

 

 

 

Jest pierwszy blok do GTX670 i to ciekawy.

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Elder
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny. ale zrobiliby już fulla na te karty bo moje uszy nie zwyczajne chyba już do stockowych chłodzeń...

jako że zaglądają tu Ci bardziej oblatani w Lc to się odrazu spytam widział ktoś może płyn do lc żółty ale bardziej wpadający w czerwony a nie zielony?

 

Wysłane z mojego XT910

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...