Skocz do zawartości
Ponczyslaw

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kompaktowe wymiary bez zbędnego poszerzania radiatora. Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wreszcie w Aquatuning.de pojawił się w sprzedaży Ybris Black Sun.

Jeden jest już mój :lol:

 

w Angeli tez juz sa w ofercie, na razie na zamowienie tylko... cos sie ruszac zaczyna... jeszcze tylko Koolance w PL i bedzie zdecydowanie lepiej ;)

 

http://angela.pl/index.php?d=szukaj&producent=150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3407293[/snapback]

No i mamy hit sezonu :)

Byłem, widziałem i... to są zwykłe Black Water Ultimate :lol: tylko z nabitym logiem EK i ładniejszymi bokami, nawet wychodzą z tej samej fabryki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i... to są zwykłe Black Water Ultimate :lol: tylko z nabitym logiem EK i ładniejszymi bokami, nawet wychodzą z tej samej fabryki ;)

a Black Water to zwykly Magicool... http://www.magicool.biz/Magicool/Radiators.html

 

nowa seria MC ma miec wlasne logo wybite na boku, Cooling raczej nie wybije BW, wiec beda BW z logiem MC ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nie twierdzę że te chłodnice są nieopłacalne, wręcz przeciwnie, prezentują się dużo lepiej niż Magicool/BW, a są praktycznie w tej samej cenie, a jeśli dostaniemy jeszcze do tego lepszą wydajność pod wolniejsze wentyle tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku angela.pl ma mieć full wypas BP na sklepie do tego dochodzą nożyce do obcinania węża i full masę rzeczy :twisted:

im wiecej tym lepiej, jeszcze jeden sklep by sie przydal by zaostrzyc rywalizacje i bylby wybor i dobre ceny :) wazne ze cos robia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...