Skocz do zawartości
Gość dragonlore

E3 Expo - 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Największa frajdą z tego E3 są zdecydowanie kontrolery do gier. Pad do ps3 niezwykle precyzyjny, natomiast kontroler (natal) do xboxa niezwykłe możliwości (milo) gestykulacyjno głosowe. Zauważyliście, że nie wykorzystane zostały do tej pory predyspozycje EYE toya? Myślę, że w tym urządzeniu drzemie potencjał, nie rozumiem dlaczego sony leci w kolejne gadżety ( znaczy nie no rozumiem - rozwijają się ) a pozostałe zostawiają w tyle. Co do xboxa (bo ta platforma mnie najbardziej interesuje) radio to strzał w 10tkę, ale powiedzcie mi bo nie dosłyszałem i nie doczytałem się, czy to Xbox Live TV ma być za jakąś dodatkową opłatą czy tak jak radio - "charge free" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

To jak juz sie tak przekomarzamy na poziomie podstawowki to ja powiem, ze God of War zdecydowanie o kant [gluteus maximus] rozbic :] 8-10h napie**alania bez sensu. Ani to nie ma fabuly, ani mechanizm rozgrywki nie jest ciekawy, nie ma nawet jakiegos wyzwania jak w DMC. Ot rozhypeowana miernota, jak Halo.

ta....to sa dopiero argumenty :lol2: , GoW nie ma fabuly...... :blink: :lol2: ..w DMC to jest dopiero "napier.... z sensem :).. :lol2:

 

uff ..starczy, dawno tak sie nie nasmialem, a juz myslalem ze nikt nie ma tutaj poczucia humoru :razz:

 

ps. i jeszcze do tego wrozka niewidka - 8/10h grania, to ci dopiero Kaszpirowski

 

apo5 - kontroler sony zostal chyba sciagniety na ostatnia chwile, po prezentacji microsoftu musieli cos podobnego pokazac, innaczej wszyscy gadaliby tylko o projekcie Natal, a tak i sony ma swoje wibrat...to znaczy te.. no... rozdzki z kuleczkami.. :wink:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Największa frajdą z tego E3 są zdecydowanie kontrolery do gier. Pad do ps3 niezwykle precyzyjny, natomiast kontroler (natal) do xboxa niezwykłe możliwości (milo) gestykulacyjno głosowe. Zauważyliście, że nie wykorzystane zostały do tej pory predyspozycje EYE toya? Myślę, że w tym urządzeniu drzemie potencjał, nie rozumiem dlaczego sony leci w kolejne gadżety ( znaczy nie no rozumiem - rozwijają się ) a pozostałe zostawiają w tyle. Co do xboxa (bo ta platforma mnie najbardziej interesuje) radio to strzał w 10tkę, ale powiedzcie mi bo nie dosłyszałem i nie doczytałem się, czy to Xbox Live TV ma być za jakąś dodatkową opłatą czy tak jak radio - "charge free" ??

O co chodzi. Oczywiście chodzi o to, żeby zarobić. Na PC jest darmowy program CamSpace możliwościami podobny do EyeToya i do niego wystarczy obojętnie jaka kamera i można grać praktycznie we wszystko. Jego twórcy niestety nie zbiją kokosów. MS z pewnością na Natalu z jeszcze większymi możliwościami będzie chciał zarobić porządnie bo i duże pieniądze w ten projekt włożył ( na pewno większe niż kilku twórców camspace). Cała sztuka polega na tym by stworzyć gadżety no i oczywiście gry. Możliwości EyeToya nie zostały jeszcze do końca wykorzystane bo tu chodzi o to żeby na tych możliwościach jeszcze zarobić. Po co zabijać krowę dającą mleko? To jest zamknięty rynek z panami od marketingu na każdym kroku jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś :)

 

@Czy ja napisałem, że Campspace jest lepszy? Nie. To był tylko przykład na to, że tego typu technologię trzeba umieć wykorzystać do zarobku.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie E3:

 

konferencji z braku czasu nie śledziłem, musiałem zadowolić się podsumowaniami na różnych vortalach (gdzie w komentarzach wypowiadają się tacy fanboje, że ci z tego forum jeszcze dłuugo będą musieli się uczyć) i napiszę jedno: w ofercie softwareowej remis, jak dla mnie (nie licząc N), potencjalne innowacje- tu jednak MS odstawił na kilka długości Sony. Filmiki z Nathala, nawet jak spreparowane, pokazują spory potencjał. Działo się sporo, nie tyle co 9 lat temu, do PCetowego CamSpace równać się nic nie może, ale i tak się nie rozczarowałem :lol:

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie za to zjedziecie, ale im więcej oglądam i myślę o nowych kontrolerach, tym mniej mam przekonania do nich.

Wii ssie precyzją. To jest stwierdzony fakt. Ale i tak jak się nie gra w przynajmniej 2 osoby, to rozgrywka jest nudna. Jedynie się sprawdza to na singlu, gdy trzeba 5 letniemu kuzynowi znaleźć zajęcie (strzelanki w Raiman Raving Rabits 2). Natal obawiam się, że będzie za trudny do zrozumienia (w użytkowaniu) dla 5 latka. A na pewno na początku, mimo że wydaje się być to sterowanie intuicyjne. Różdżki od Sony są trochę bardziej naturalne, pod tym względem, że się coś trzyma w ręce.

Jak się coś lekkiego trzyma w dłoni, to się nią często macha nieco bardziej precyzyjnie, jak pustą.

 

To są fajne bajery. Nawet bardzo fajne bajery. Ale nadal bajery.

Ja zostaję przy padzie.

 

EDIT -> tak czytając sam nie rozumie co napisałem xP . Chodzi mi m/w o to, że po doświadczeniach z Wii wiem, iż żaden fikuśny kotroler do wszystkiego nie zastąpi dedykowanej kierownicy, pistoletu, gitary czy innego dedykowanego kontrolera do gry.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

faktycznie czesc tego co napisales jest...bardzo niezrozumiala, w szczegulnosci "Jak się coś lekkiego trzyma w dłoni, to się nią często macha nieco bardziej precyzyjnie, jak pustą." :lol2: :wink:

 

a co projektu Natal, uwazam ze na trailerze gdzie bylo widac jak Pani siedzaca na kanapie i sterowala wirtualna kierownica, to jakas sciema, bo niby jak emulowali uzywanie gazu czy hamulca? sam ruch kierownica mozna w miare latwo przeniesc, ale male gesty stopa moga byc nie do wykrycia , zreszta kazdy project operujacy na gestach ma bardzo duze "szanse" na przeklamania w czasie np.grania tym bardziej kiedy ruch bedzie szybki i malo precyzyjny.

 

dlatego poki co, nic nie zastapi pada lub "wibrato.."-rozdzki sony ktore dziala o niebo lepiej niz wiiloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątek widzę umiera wraz z targami, to tak na koniec miły akcent ;)

 

Jak dla mnie poniższa Pani zrobiła najlepszą prezentację w tym roku, oby za rok było jeszcze lepiej ! ;)

 

Dołączona grafika

 

Sympatyczne Panie zapełniają pozostałe miejsca podium ;]

 

Dołączona grafika

 

I na koniec nagroda specjalna fundowana przez zakłady blacharskie, producenta tynku oraz przemysł kosmiczny zakłady produkujące silikonowe elenenty:

 

Dołączona grafika

 

GRATULUJEMY!!! :)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żaden developer nie poprawiał screenów tak, jak kosmetyczki obrobiły te maszkarony...^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pewnie żaden developer nie poprawiał screenów tak, jak kosmetyczki obrobiły te maszkarony...^^

ja to bym chetnie te "maszkarony " ten tego..... :oops: :oops: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPKorn3324

 

Zdecydowanie ta opalona kobitka jest najlepsza z wyzej zamieszczonych fotek.

Widac ze wystawcy szczedza grosza na modelkach , bo wiekszosc z nich delikatnie mowiac

ma facjaty nie ten teges :/ pewnie za ladne buziaki musieli by slono doplacic .

 

Wracajac do tematu to moim skromnym zdaniem toto sterowanie ruchami reki

nie ma prawa przejsc m szczegolnie w grac hwymagajacych precyzji

juz te vibratory od sonego wydaja sie bardziej logicznne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do PCetowego CamSpace równać się nic nie może, ale i tak się nie rozczarowałem

Testowałem teraz przez pare dni camspace i owszem świetna sprawa, ale pod warunkiem, że mamy porządną kamerkę i bardzo dobrze naświetlone pomieszczenie (ja niestety nie mam więc i camspace działał tak sobie). Zobaczymy jak sobie z tym poradzi natal. Nie kazdy mieszka w chacie gdzie słońce od rana do wieczora wpada przez okno.

Zdecydowanie ta opalona kobitka jest najlepsza z wyzej zamieszczonych fotek.

Ładna - ale rysy twarzy ma jak transwestyta (czyli dziewczynka z "ptaszkiem") xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Spoko, widzę że usuwanie postów bez podania powodu i jakiegoś punktu w regulaminie to normalka. Oby tak dalej.

 

Ciekawi mnie tylko czemu druga część posta kolegi powyżej nie została usunięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, widzę że usuwanie postów bez podania powodu i jakiegoś punktu w regulaminie to normalka. Oby tak dalej.

 

Ciekawi mnie tylko czemu druga część posta kolegi powyżej nie została usunięta.

Spoko, widzę że gadanie o [gluteus maximus]ch i która do czego ma podobną twarz jest normalką.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale przecież to nie ja napisałem do czego ma podobną twarz, a to zdanie dalej w widnieje w pewnym poście. Jak usuwasz to usuwaj cały off-top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a. Umiesz czytać? Gdzie jest napisane że tyczyło się to Twojego posta?

b. nie ucz mnie co mam robić, okej?

 

 

 

i tak zaraz skasuje te posty bo to... ot! ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...