Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Słowo losowanie jest na tyle niefortunne, że podlega kontroli M.S. i oczywiście sowitej opłacie. Nigdy nie było losowania tylko wybór przez skrypt. Teraz wg prośby ASUS, oni wybierają zwycięzców, my sprawdzamy multikonta i potwierdzamy zwycięzców.

 

Do misiów kolejny apel, osoby, które będą dalej wysyłać kilkanaście odpowiedzi z specjalnie tworzonych kont zakończą kategorycznie żywot na forum. Mam dość takiego zachowania i skończyła się cierpliwość. Pożegnacie się z forum na zawsze, takich osób tu nie potrzeba. Jedna osoba = 1 zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, kto odpowie dobrze na wszystkie pytania, plus w pytaniu gdzie mozna sie wypowiedziec, da cala piekna litanie plusow, wychwalan i wogole routerow ASUSa ma wieksze szanse? Bo co dlaczego niby oni mieli by wybrac kogos kto odpowie dobrze i w ostatnim punkcie wpisze 1 zdanie?

Dziwne..zaiste dziwne. O ile wczesniej losowanie przez skrypt by sie odbywalo, i powiedzmy z 10 szczesliwcow oni sobie 3 wybieraja...to jeszcze bym powiedzial ze zachowane sa w miare rowne szanse dla wszystkich. W innym przypadku, takie wybieranie zwyciezcow jest bardzo subiektywne i poprzez to pole do wypelnienia - niefer. Ja sie na routerach nie znam, przez co startuje z gorszej pozycji, bo w tym boxie nie wypisze cudow technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że to pracownicy ASUS wybierają to bym więcej napisał, a tak tylko skromne 2 zdanka...

Pytanie jest "6. Która z zaawansowanych funkcji routerów ASUS przyda Ci się najbardziej?" więc jak na moje, to im więcej napiszesz, tym gorzej. Masz podać nazwę funkcji i tyle ;] No chyba że wy gdzieś tam w pytaniu widzicie "odpowiedź uzasadnij" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz ze gorzej? moze wlasnie pracownikom ASUSa spodoba sie ze ktos ma tak obszerna wiedze na temat ich routerow? I wlasnie w tym miejscu widze niebezpieczna "dziure" w calym konkursie :(

 

@down

zgadza sie, tak czy siak, przez to jedno pytanie i fakt ze zwyciezce wybieraja pracownicy ASUSa, idea konkursu gdzie kazdy kto dobrze odpowiedzial na pytanie ma rowne szasne jest jak dla mnie zachwiana - chyba ze jakis redaktor mi wytlumaczy ze jednak niemam racji ;)

 

p.s.

draze temat bo zanim odpowiem w konkursie chce miec pewnosc ze nie zmniejsze sobie szans wlasnie zle odpowiadajac na ostatnie pytanie. Moze zatem tu prosba - czy moglibyscie spytac sie w ASUSie jakich odpowiedzi oczekuja? Bo jesli wymagane bedzie 1 wyraz okreslajacy ta przydatna funkcjonalnosc, to wtedy idea konkursowa jeszcze jest zachowana. Pozostaje kwestia losowania zwyciezcy, bo to powinno byc z gory i jasno okreslone. Niewiem czy kiedys temat Waszego "skryptu" byl omawiany, ale sadze, ze takie rzeczy powinny byc jak najbardziej jawne - minimalizuje to podjerzenia bioracych udzial w konkursie :)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale sracie się o to kto losuje jak łysy o grzebień. Jaka jest różnica między tym czy wylosuje to romek czy pracownik Asusa? Zwiększy się wasza szansa na wygraną, czy jak? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie konkurs na wyższym poziomie. Już nie bedzie głupich losowań. Wkońcu ktos musi coś dać od siebie.

A tak to miały być jakieś konkursy graficzne jeżeli dobrze słyszałem:D:D

Tak? A może lepiej poetyckie? :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na 6 pytanie napisał więcej niż 2 wyrazy jego zgłoszenie będzie odrzucone, ponieważ nie skończył gimnazjum i nie umie czytać ze zrozumieniem a to oznacza, że nie ma 18lat :D

Ta, i wg Ciebie nie przeczytał ze zrozumieniem? Pytanie zostało źle zredagowane, nikt nie wspomina o uzasadnieniu odpowiedzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na 6 pytanie napisał więcej niż 2 wyrazy jego zgłoszenie będzie odrzucone, ponieważ nie skończył gimnazjum i nie umie czytać ze zrozumieniem a to oznacza, że nie ma 18lat :D

Mnie w podstawówce uczyli, ze na pytania odpowiada sie pełnym zdaniem, więc pewnie jej nie ukończyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Sugerowałbym zakończenie wycieczek osobistych pt. kto skończył jaką szkołę, prawda jest taka, że pełnym zdaniem to wymagali w podstawówce a potem to tylko słowa-klucze, wydaje mi się że tutaj jest tak samo, aczkolwiek czy napiszesz: "najbardziej przydałaby mi się funkcja xx" czy po prostu wpiszesz "funkcja xx" lub "xx" to jeden **** :rolleyes: .

 

W ogóle przeżywacie ten konkurs jakby to był ostatni konkurs na świecie :huh:

 

A kolega ilear jak widzimy zarejestrował się na forum dla konkursów i przeżywa, jakby pisał z kompa w bibliotece, nie widział nigdy na oczy sprzętu i koniecznie musiał wygrać... apeluję o schłodzenie głów i większy chill, traktujecie ten konkurs jak rosyjską ruletkę :blink:

 

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up:

Nono, pierw prosba o nierobienie wycieczek osobistych a potem hipokryzja...

Jesli ktos nie rozumie wyjasniam. Skoro do losowania uzywany jest skrypt, to co za roznica kto losuje? Czy purepc, czy asus - skrypt chyba dziala tak samo prawda? Wiec jesli redaktor mowi, ze zwyciezce losuje ktos z ASUSA i to nawet nie padlo slowo losuje - a wybiera, to ja nierozumiem takiego sformulowania i prosze o dokladne wyjasnienie, jak przebiegac bedzie flow wylaniania zwyciezcy. Ot proste pytanie, spowodowane zmiana reguly wylaniania zwyciezcy, ktora byla do tej pory. Nie zalezy mi na wygraniu konkursu (czyt. nie szukam sposobu i dziury w calym zeby miec wieksze szanse) ale oczekuje klarownosci w czymsc w czym biore udzial. Dlatego prosze redaktorow pure , o wyjasnienie kwesti wyboru zwyciezcy , czyli opisanie nowej procedury.

Kolega ilear przezywal kompy gdy dostal pierwszego 286 w 90 roku i zobaczyl gre digger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wiedział, że wybierają pracownicy ASUS-a to sorry zapraszam do podstawówki i czytanie wszystkiego od początku do końca bo regulamin jest jasny a po 2 dniach zaczynają się skargi :) Nie ma różnicy czy wybierze to ja albo ASUS. Jak przyuważę, że osoby wybrane to pracownicy ASUS (to chcieliście mi zaznaczyć) to sam wybiorę na ich miejsce innego zwycięzce. IP każdego posta i logowania się zapisuje, przeskanowanie tego to prosta sprawa.

 

Nie martwcie się o tego Asusa tylko bawcie się dobrze bo robię konkursy specjalnie dla Was a z każdym konkursem narasta więcej problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w podstawówce uczyli, ze na pytania odpowiada sie pełnym zdaniem, więc pewnie jej nie ukończyłeś ;)

W podstawówce tak w gim, LO i na maturze nie :) Jeżeli miałbyś choć trochę poczucia humoru to zauważyłbyś, że napisałem to w żartach.

Zbulwersowałeś się więc przypuszczam, że to Ty napisałeś 130słów :D

Zamiast pisać wypracowania lepiej iść się przewietrzyć na dwór i cieszyć się z możliwości wzięcia udziału w tym konkursie.

Niektórym życzę więcej luzu i większego dystansu, nie ma sensu się spinać.

 

Teraz do tych osób co nie wiedzieli, że wybiera Asus:

Gdybyście wiedzieli, nie wzięlibyście udziału w konkursie? :D Nie rozumiem...

Edytowane przez tomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wiedział, że wybierają pracownicy ASUS-a to sorry zapraszam do podstawówki i czytanie wszystkiego od początku do końca bo regulamin jest jasny a po 2 dniach zaczynają się skargi icon_smile3.gif Nie ma różnicy czy wybierze to ja albo ASUS(...)

Nie martwcie się o tego Asusa tylko bawcie się dobrze bo robię konkursy specjalnie dla Was a z każdym konkursem narasta więcej problemów.

Nie no spoko. Po prostu twoją wypowiedź można było zrozumieć tak, że zwycięzcy zostaną wybrani przez asusa na zasadzie: "o ten fajnie odpowiedział na ostatnie pytanie", albo "o! znam go, dajmy my najlepszy router" itp. (słowo wybór to zasugerowało). Po co wtedy byłyby te wszystkie pytania?

Skoro mówisz, że każdy kto odpowiedział poprawnie ma równe szanse to wszystko w porządku.

Edytowane przez Xarlith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wybiera czlowiek...zawsze mozna sie przypier...

Gdy wybiera maszyna/skrypt...coz jej zrobisz ;)

Ja juz swoje 3 grosze do romka napisalem, mam nadzieje ze odbierze to we wlasciwy sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już taka ludzka natura, że co by nie robił to nie dogodzisz.

Wybierało PurePC padały zarzuty, że znowu wylosowali tych co mają konto krótki okres i nie udzielają się na forum (pewnie podstawione osoby),

wybiera Asus znowu obawy, że wybiorą kolegę :D Cieszmy się, że romek poświęca dla nas czas i organizuje takie konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaczki , robaczki – już my z romkiem i bagiennym następny konkurs wymyślimy wam taki, że będziecie jeszcze płakać za pytaniami quizowymi :> :) Cierpliwości panowie – będą zadania lepsze niż w „nieustraszonych” :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...