Skocz do zawartości
gixy105

Konfilkt Płyta Główna, Karta Graficzna I Karta Dzwiękowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem w jakim dziale to zamieścić wiec dałem tutaj. A wiec tak posiadam taką płyta główna : Foxconn A690GM2MA i jak widać na tej fotce

Dołączona grafika

Złącze pciex16 znajduje sie zaraz nad złączem pci.. Ja posiadam 2 slotowego palita gf 9600gso który jest nieco głośny, chciałem wsadzić inny wentylator ale się nie mieści bo obok niego znajduje sie audigy 2 tak że między radiatorem a dzwiękówka jest 1,5cm luzu i na dodatek jedno wejście pci jest zasłonięte przez radiator. I tu jest mój dylemat, co zrobić ? Czy isnieje jakaś płyta na AM2 lub AM2+ ktora ma złącze pci nad pcie tak abym mógł zamienić swoją za tamtą bądz niewielką sume dopłacić, i drugie pytanie czy istnieje jakaś dzwiękówa pokroju audigy 2 tyle że na pcie za która mogł bym sie zamienic za swojego audigy2 ? Dużo gram itp po nocach, a niestety głośna praca chłodzenia karty graficznej mi w tym przeszkadza bo jej wycie pod większym obciązeniem słychać piętro niżej gdzie śpią moi rodzice... a potem jest krzyk że siedze na kompie całą noc..... Prosze o pomoc z wyjsciem z tej sytuacji. Czy istniej możliwość zamiany płyty głównej bądz karty dzwiękowej na taką która będzie odpowiadała moim wymaganiom ? Bądz jest jeszcze inne rozwiązanie ? Chciał bym rozwiązać to jak najmiejszym kosztem bo jestem spłukany i jak narazie nie zapowiada sie zastrzyk gotówki. Pozdrawiam i licze na wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w tamtym raczej nie było mojego rozwiązania, on dotyczył karty graficznej.. a z jej chłodzniem tenim kosztem nic sie chyba nie da zrobić na tej płycie główniej lub z tą karta dzwiękowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integra na tym Foxconnie jest słabej jakości, słychać szumy przy większej głośności. Dlatego kupiłem SB live na allegro za 4zł :D.

Może dźwiękówka na USB rozwiąże problem, na forum w dziale audio jest dość spory temacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...