Skocz do zawartości
MacOSek

Gran Turismo Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznajcie sie, nie wierzyliscie, ze to w koncu ujrzy swiatlo dzienne ;) A tak serio to po pierwsze bardzo ladna grafika. Z drugiej strony jednak nie macie wrazenia, ze sterowanie jest jakies dziwne? Moze to kwestia grajacego, ale wydaje mi sie, ze jakos malo precyzji w tym wszystkim jest. Pewnie to tylko takie zludzenie i brak wprawy. Tak czy inaczej czekam z niecierpliwoscia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, do modeli z gt5 to jeszcze daleko. Fajnie, że się WRESZCIE pojawiło, ale czy chce mi sie teraz specjalnie kupowac psp na ten tytuł....chyba mi już emocje przeszły (takie jak mialem w 2006 roku), moze dlatego ze sie sporo nagrałem w gt4 na ps2 aczkolwiek ciesze sie ze tytuł nie stał sie kolejnym djukiem niukiem forewerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Cudownego sterowania to bym nie oczekiwał. Jeden analog, do tego w postaci pchełki, to raczej nie do takiej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla mnie to tak, jakby zamknęli PSX'a w małym pudełku z wyświetlaczem :D

 

Ed:

No dobra, po obejrzeniu pokazu może coś więcej jak PSX'a ;)

Trial Mountain....mmmm, wspomnienia (faktycznie kolesiowi nie idzie z utrzymaniem tego GTRa na drodze :P)

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja jestem w szoku :o w pozytywnym tego sensie znaczeniu ;) Wedlug mnie gra powala jak na mozliwosci sprzetu...

 

Jedyny wielki i niewybaczalny minus to brak trybu kariery - lol przeciez to gran turismo O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...