Skocz do zawartości
bender83

Kierownica Logitech Formula Force Ex

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę do was z takim oto problemem. Sprzedałem na Allegro kierownicę Logitech Formula Force EX. Dzisiaj koleś pisze mi, że kierownica jest uszkodzona (była nieużywana i sprawdzałem przed wysłaniem czy wszystko jest ok) i chce zwrotu kasy.

Rzekomym uszkodzeniem jest cyt.: "przeskakiwanie trybów przy skręcaniu". Z tego co pamiętam to ta kierownica jak jest wyłączona nie działa płynnie tylko lekko przeskakuje i w moim mniemaniu jest to spowodowane oporem stawianym przez silniczek. Po podłączeniu do prądu "przeskakiwanie" ustępuje. Jeśli ktoś ma taką kierownicę albo miał z nią kontakt proszę o informację czy taki stan rzeczy jest normalny (wg. mnie tak).

Oczywiście nie wykluczam uszkodzenia powstałego w transporcie, ale kierownica była dobrze zapakowana a koleś jeszcze mi nie odpisał czy opakowanie nosiło jakieś ślady uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Kieownice z FF przy odlaczonym zasilaniu stawiaja opor , a Force Feedback - ten prawidziwy - moze powodowac pewne luzy miedzyzebne - to jest norma. "Po podpieciu zasilania to powinno smigac bez problemow , zwlaszcza ze bodaje ten logitech ma potencjometry optyczne jak DFP :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...