Skocz do zawartości
romek

Portal Purepc.pl Obchodzi 3 Urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Gratsy się należą przede wszystkim:

- super moderacji za wytrwałość w walce z trolami i idiotycznymi zachowaniami

- redakcji, która w pocie czoła testuje sprzęt nie jeden raz dokładając do interesu swoje pieniądze by artykuł mógł się pojawić na czas

- administratorom za pilnowanie, naprawianie i wdrażanie nowych rozwiązań (niedługo już może IPB 3)

- wytrwałym stałym użytkownikom, którzy pomagają każdego dnia setką mniej doświadczonych czytelników.

 

Ja tu tylko trochę dorzucam swojej pracy, całe jednak zasługi należą się wyżej wymienionym osobą bo to one tworzą otoczkę serwisu PurePC.pl

 

PS. niestety co do zjazdu to sprawa się komplikuje. Kryzys nie daje możliwości rozwinięcia skrzydeł. Nie ma kasy nawet na wynajęcie sal i opłaty mediów a sponsorów to można szukać z świecą, każdy chce wszystko za darmo albo żąda cyrografu podpisanego własną krwią. Jak przyjdzie taka możliwość to zjazd nawet mały się pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił o wodce ? :gitarzysta: :gitarzysta2: Panowie kiedy ustawka ?

 

A tak poważnie (mam przerwę od pica :P) to jakoś sobie nie wyobrażam dnia bez PPC. Niedługo będę też (mam nadzieje) jeszcze bardziej pomagał PPC ale to już jak oddam tą debilną/@$@*@@$@/ i tak dalej prace inż ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszku sie spóźniłem z życzeniami :wink: Najlepszego i oby tak jeszcze 100lat.Od siebie dodam,ze czas leci szybko,my sie starzejemy,a PPC nie.Był Tweak siedzialem,jest PPC siedze dalej i nie zamierzam tego zmieniac,az ducha nie wyzione :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za to, że Pjur jest jedną z niewielu oaz spokoju, wolną od troli wysepką na oceanie idiotyzmu (ostrzyć przytępione ostatnio płetwy i nie żałować sobie)... ^_^

 

 

... ... ...blurp? :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko trochę dorzucam swojej pracy, (...)

oś, jaki skromny :D

a to, co tygryski lubią najbardziej (czyli konkursy) przygotowujesz Ty (o ile się nie mylę) :razz: :razz:

 

pzdr

(tygryski=userzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oś, jaki skromny :D

a to, co tygryski lubią najbardziej (czyli konkursy) przygotowujesz Ty (o ile się nie mylę) :razz: :razz:

 

pzdr

(tygryski=userzy)

Konkursy, zamówienia sprzętowe i wszystko związane z stroną PurePC.pl... Troszkę tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Gratsy się należą przede wszystkim:

- super moderacji za wytrwałość w walce z trolami i idiotycznymi zachowaniami

- redakcji, która w pocie czoła testuje sprzęt nie jeden raz dokładając do interesu swoje pieniądze by artykuł mógł się pojawić na czas

- administratorom za pilnowanie, naprawianie i wdrażanie nowych rozwiązań (niedługo już może IPB 3)

- wytrwałym stałym użytkownikom, którzy pomagają każdego dnia setką mniej doświadczonych czytelników.

 

Ja tu tylko trochę dorzucam swojej pracy, całe jednak zasługi należą się wyżej wymienionym osobą bo to one tworzą otoczkę serwisu PurePC.pl

 

PS. niestety co do zjazdu to sprawa się komplikuje. Kryzys nie daje możliwości rozwinięcia skrzydeł. Nie ma kasy nawet na wynajęcie sal i opłaty mediów a sponsorów to można szukać z świecą, każdy chce wszystko za darmo albo żąda cyrografu podpisanego własną krwią. Jak przyjdzie taka możliwość to zjazd nawet mały się pojawi...

Ale przecież można zrobić zlot tak jak to się robi na innych forach - po prostu ustalają miejscówkę, zjeżdżają się, piją 1-2 dni i do domów.

 

Nie myl zlotu ze zjazdem (czyli tym co organizował samhain) bo to nie jest aż tak potrzebne :P

 

Przy takim zlocie przynajmniej będzie pewność, że przypadkowe osoby się nie trafią :smoke:

 

Taki jak był w 2007 w gdańsku był świetny i tak naprawdę mało kogo interesowała ta otoczka itd. Jednego dnia byliśmy przecież na plaży, potem spacer do sopotu, powrót i jeszcze po powrocie jakieś spotkania były w akademiku, drugiego też mieliśmy iść na te targi a skończyło się na tym, że najpierw na nich piliśmy, a potem wyszliśmy (tyle ja pamiętam) i było super ;P. Można by było takie coś drugi raz zrobić po prostu ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

(ostrzyć przytępione ostatnio płetwy i nie żałować sobie)... ^_^

 

 

... ... ...blurp? :blurp:

Pogłoski, pogłoski. Płetwy są w należytej kondycji. ;]

 

 

... ... ... jednak plóm. :plum:

 

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero 3 lata, hmmm zdawało mi się że więcej czasu już minęło. :blink:

 

 

setką

chyba setkom, ewentualnie setce.

 

Party? Zapraszam do Wrocka. Wspomnienia z imprezy po targach mam jak najbardziej pozytywne, myślę że można to powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...