Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Orgiusz -czarna Owca Wsrod Modow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Nie wiem czy tak moze byc, aby ktos kto jest odpowiedzialny za porzadki na forum, odzywal sie w sposob chamski,bezszczelny oraz uwlaczajacy i ublizajacy , a takze prowokowal OT.

 

Pare minut temu Orgiusz wlasnie tak sie zachowal w stosunku do kilku osob w dziale "gry" "alien colonial marines" ,wszczegolnosci do osob ktore zwrocily mu uwage na jego zachowanie, sam napisalem przedchwila posta, ale wlasnie jego wypowiedzi oraz inne odnoszace sie do jego "wypowiedzi" "magicznie " zniknely.Szkoda bo byl to piekny przyklad chamstwa Orgiusza, ciekawe czy sam pousuwal swoje chamskie odzywki czy wyreczyl go solidarnie jakis "kolega"

 

 

 

Chcialbym wiedziec czy ktos z administracji forum zainteresuje sie wogole takim zachowaniem moda- no chyba ze to dziala na zasadzie "swietej krowy" i nikogo oprocz uzytkownikow forum nie zmusi sie do przestrzegania zasad.

 

To nie pierwszy raz zreszta,dam przyklad kiedys z 2 lata temu mialem 10% za zwrocenie Orgiuszowi uwagi w podobnej sprawie, stanalem w obronie uzytkownika , pozniej doszlo jeszcze chyba z kolejnych 20% a jak wyslalem wiadomosc na PW to zrobilo sie 100% i ban permanenty( za PW!!), zalozylem wiec nowe konto bo stare nie dzialalo i nawet nie mialem szansy czegos z tym zrobic.Regulaminu wiec nie zlamalem bo nie mialem 2 aktywnych kont, z tamtego zmuszony bylem zrezygnowac razem z 1500 tys postow.

 

Ogolnie Orgiusz nie zachowuje sie jak reszta modow, wydaje mu sie ze jest alfa i omega, nie potrafi sie do nikogo normalnie zwrocic tylko odrazu pokazuje kto tu jest "Panem" to chyba jakis kompleks z jego strony, ale dlaczego taki czlowiek jest modem?

 

Jest tutaj sporo modow i mysle ze nikt nie prowokuje takich kontrowersji jak Orgiusz, a byc moze nikt nie chce o tym pisac bo woli swiety spokoj niz byc zakrzyczanym piszac takiego posta jak moj, bo mysle ze za chwile zleci sie tutaj paru modow ktorzy tak sie wlasnie zachowaja bo trzeba bronic swojego w potrzebie,czy takowa wlasnie "swieta krowe"

 

dlatego zwracam sie do wlasciwej administracji forum o zbadanie sprawy i wyjasnienie mi i rescie uzytkownikow czy jesli mod lamie granice przyzwoitosci, to ponosi za to odpowiedzialnosc? czy tez nie dotycza go zadne nakazy.

 

ps. cala reszta modow jest proszona o nie wypowiadanie sie w temacie bo ten skierowany jest do osob majacych piecze nad wami wlasnie.

 

EDIT wlasnie dostalem wiadomosc od Orgiusza ze posty ktore zniknely sa w smieciach co nie zmienia faktu ze taki mod moze komus nawrzocac a potem spokojnie pousuwac posty i nikt z tym nic nie zrobi bo jest nietykalny

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych watek z wypowiedziami ( czescia bo chcialem tylko zeby zaznajomil sie z moja odpowiedzia na swoj post ) znajduje sie w testowym

 

I jeszcze jedna uwaga - w kwestii formalnej nalezaloby najpierw wyslac do przedstawiciela administracji maila aby zaznajomil sie ze sprawa, dopiero pozniej tworzyc watek o zdjecie kogos z funkcji na podstawie nie spelniania obowiazkow. Bo jesli zaczyna sie od [gluteus maximus] strony to zawsze, ale to zawsze user jest po przegranej stronie jesli chodzi o takie pseudo wojenki. Nie mowiac ze ta opinia wychodzi od Ciebie, osoby ktora jedzie na drugim koncie + ostrzezenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gdzie jest reszta postow , w ktorch wyzywasz forumowiczow? , gdzie szydzisz z kogos avatara? tylko moj post jako ostatni przeniosles zeby jakos zachowac"twarz" ktorej nie masz? brzydze sie takimi tchurzami, zreszta to nie jest topic dla ciebie ,mam nadzieje ze kiedys ci sie noga powinie i ktos kto ma wieksza wladze niz ty cie wyrzuci z tego forum.

 

Idealny przyklad jak sprytny mod moze manipulowac "otoczeniem" aby wyjsc na "swoje"

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gladiac

Juz jest w testowym. I dla Twojej satysfakcji na czas istnienia tego tematu banuje sobie konto ( kolejny raz zreszta ).

co mnie obchodzi czy sie banujesz, nie badz smieszny, inny zbanowani przez ciebie uzytkownicy tez sie sami pozniej odbanuja?

poprostu miej honor ,sam nie jestem swiety ale skoro my uzykownicy musimy ponosic konsekwencje za swoje wybryki to "wy" chyba tez? no chyba ze nie, to lepiej to niech ktos powie odrazu,szkoda innaczej mojego czasu.

 

i dlaczego odrazu nie przeniosles wszystkich postow? za glosno sie zrobilo??

 

ps. skoro niby juz wielokrotnie nie chciales byc modem to dlaczego nie zrezygnujesz? byloby ci brak "powera" nad innymi?

 

 

"znikniete" wczesniej posty-acha niech nikt nie pisze ze to niby jacys "wrazliwi" jestesmy itp albo zbytnio dosadni w zrozumieniu niektorych znaczen, bo ta technikie juz tu widzialem wielokrotnie jak grono modow zbieralo sie zeby robic "sad" na "pyskujacym" uzytkownikiem oraz przy okazajii wyciagajac jakies jego "sprawki" zeby nie byl wiarygodny , w ten sposob osiagajac "cel" zamkniecia"niepotrzebnego" tematu

 

rozmowa wytluszczona-najciekawsza jest ostatnia odpowiedz Orgiusza na samym koncu

 

 

ps.link do testowego dla wiekszej przejrzystosci

 

znikniete posty

 

rom: Aliens: Colonial Marines, From Topic ID: 258425

Opcje Dołączona grafikaDołączona grafikaŚledź ten temat Dołączona grafikaWyślij ten temat E-mail'em Dołączona grafikaDrukuj ten temat Dołączona grafikaPobierz ten temat Dołączona grafikaSubskrybuj to forum

Tryby wyświetlania

Dołączona grafikaPrzełącz na: Drzewo Dołączona grafikaStandardowy Dołączona grafikaPrzełącz na: Linearny Dołączona grafikaOrgiusz Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaZobacz profil Dołączona grafikaDodaj jako znajomego Dołączona grafikaWyślij wiadomość Dołączona grafikaZnajdź tematy użytkownika Dołączona grafikaZnajdź posty użytkownika ipsmenu.register( "post-member-3299580", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); Dołączona grafika Dzisiaj, 19:23

Post #1

 

^^

 

 

Grupa: Banned

Dołączył: 22-październik 02

 

3DMark06: 12120

 

 

Dołączona grafika

CYTAT(Stachuuu @ 6 cze 2009, 16:30) Dołączona grafikaO AvP3 są już gameplay'je, a tutaj? Nic nie pokazuje się?

 

Bo to nie jest pieprzone spamerskie forum gdzie 20 12latkow spuszcza sie nad ruchami drapieznika?

 

--------------------

Kill them all and Let God sort 'em out! Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikamikaelis Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaZobacz profil Dołączona grafikaDodaj jako znajomego Dołączona grafikaWyślij wiadomość Dołączona grafikaZnajdź tematy użytkownika Dołączona grafikaZnajdź posty użytkownika ipsmenu.register( "post-member-3299591", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); Dołączona grafika Dzisiaj, 19:33

Post #2

 

Uczestnik

 

 

Grupa: Stały użytkownik

Dołączył: 31-maj 03

 

 

 

Dołączona grafika

CYTAT(Orgiusz @ 6 cze 2009, 18:23) Dołączona grafikaBo to nie jest pieprzone spamerskie forum gdzie 20 12latkow spuszcza sie nad ruchami drapieznika?

 

Ekhm... Ja rozumiem, ze dzisiaj sobota, wiec i wypic cos trzeba, ale czy aby nie za duzo?

 

Mnie tez troche dziwi brak jakichkolwiek informacji o grze. W koncu zostala zapowiedziana duzo wczesniej niz AvP3, a jeszcze nic konkretnego sie nie ukazalo. Byc moze oznacza to, ze prace nad gra zostaly czasowo wstrzymane. Gearbox zdaje sie skupiac wszystkie sily na Borderlands wiec kto wie? Przykroby bylo. Jedna gre w tym uniwersum na ktora najbardziej czekalem juz skasowano (Aliens RPG).

 

 

--------------------

Tension

Ice-pick lodge Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaStachuuu Dołączona grafikaDołączona grafikaZobacz profil Dołączona grafikaDodaj jako znajomego Dołączona grafikaWyślij wiadomość Dołączona grafikaZnajdź tematy użytkownika Dołączona grafikaZnajdź posty użytkownika ipsmenu.register( "post-member-3299596", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); Dołączona grafika Dzisiaj, 19:38

Post #3

 

Uczestnik

 

 

Grupa: Stały użytkownik

Dołączył: 2-wrzesień 08

 

 

Dołączona grafika

Widzę, że moderator ma jakiś problem.

 

CYTATBo to nie jest pieprzone spamerskie forum[...]

Przykro to mówić, ale właśnie tym "tekstem" pokazał Pan, jakie to forum jest...

 

Szkoda, google nic nie mówi nt gry, a na nią bardziej liczyłem( niż na avp3 ), ponieważ ta gra miała nawiązywać do drugiej ( mojej ulubionej ) części filmu.

 

Ten post został edytowany przez Stachuuu: Dzisiaj, 19:39

 

--------------------

GA-M61PME-S2P ::: AthlonX2 5200+ 2.7GHz ::: Kingston 2GB 775 MHz CL6 ::: Palit GeForce 7600GS @ GT 256mb ::: Samsung HD252HJ 250GB ::: ModeCom FEEL III 350 ::: WinXP SP3 ::: Boję się Viśty

STOP gotowcom z ALLEDROGO Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika<a href="Orgiusz-m2555.html">Orgiusz Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaZobacz profil Dołączona grafikaDodaj jako znajomego Dołączona grafikaWyślij wiadomość Dołączona grafikaZnajdź tematy użytkownika Dołączona grafikaZnajdź posty użytkownika ipsmenu.register( "post-member-3299631", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); Dołączona grafika Dzisiaj, 20:06

Post #4

 

^^

 

 

Grupa: Banned

Dołączył: 22-październik 02

 

3DMark06: 12120

 

 

Dołączona grafika

CYTAT(mikaelis @ 6 cze 2009, 18:33) Dołączona grafikaEkhm... Ja rozumiem, ze dzisiaj sobota, wiec i wypic cos trzeba, ale czy aby nie za duzo?

(...)

Gdy pisalem bylem trzezwy i zmeczony. Takze teraz moge zasugerowac zebyc zainteresowal sie swoim zdrowiem :razz:

 

CYTAT(Stachuuu @ 6 cze 2009, 18:38) Dołączona grafikaWidzę, że moderator ma jakiś problem.

 

 

Przykro to mówić, ale właśnie tym "tekstem" pokazał Pan, jakie to forum jest...

 

Szkoda, google nic nie mówi nt gry, a na nią bardziej liczyłem( niż na avp3 ), ponieważ ta gra miała nawiązywać do drugiej ( mojej ulubionej ) części filmu.

 

Gdyby bylo to sadze ze ktos by umiescil. Jak developer spi to gracze maja sie dobijac i niech z laski pusci kolejny screen/concept art?

Tym tekstem dopiero zaczalem sie rozgrzewac. Chcesz zobaczyc archiwum peemek od lepszych uzytkownikow nawiazujacych do rozwiazlosci mojej rodziny w zwiazkach seksualnych? Nie wydaje mi sie. Takze generalizowanie na podstawie mojej wypowiedzi jest tak samo na poziomie jak Twoj awatar - watpie zebys zrozumial przeslanie nawet Whitney Houston nie mowiac o Eminemie :)

 

CYTAT(yuucOm @ 6 cze 2009, 18:56) Dołączona grafikaTypowy obiaw odstawienia kofeiny przy jej nadużywaniu.

 

Chodzi o to ze nie ma żadnych materiałów z E3 dotyczących tej gry. Osobiście bardziej czekałem na ten tytuł niż na nowego AvP3. Zresztą kilka ciekawych gier pomineli na e3.

 

Zawartos kawy reguluje implantem przysadkowo-rdzeniowym. Jest zawsze na poziomie odpowiednim do terminarza :P

 

--------------------

 

ciekawy jestem jak by sie zachowal jakis mod gdyby napisac tak do niego? pewnie by puscil oczko i powiedzial zeby sie nie wyglupiac? :rolleyes: -taki mod jednak zapewne nie istnieje co jest zrozumiale, wiec niech mod zadajac przestrzegania regulaminu sam dawal przyklad-

 

i na koniec, wielu na necie korzysta z tego ze forum jest anonimowe i moze gadac i "robic" co chce bedac bezkarnym - gdyby jednak ktos taki trafil na mnie w realu to zwyczajnie dostalby w pysk , bo choc staram sie byc tolerancyjny to sa pewne limity

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc:

dragonlore proszę, umieszczaj screeny a nie Ctrl+C/Ctrl+V... Tak nieczytelnego quote'a dawno nie widziałem :huh:

Orgiusz : jedyny sprawiedliwy, który nie bawi się w 'podchody'. A więc dragonlore: nie pasuje ? GTFO na PCLol, and never come back...

z tamtego zmuszony bylem zrezygnowac razem z 1500 tys postow.

A czy to jakiś wyścig na ilość postów ?! <_<

Drogi twórco tematu: czepiasz się, i nie ważne jaką byś miał argumentacje, i tak imho zostaniesz zrównany z glebą.

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmuszony bylem zrezygnowac razem z 1500 tys postow.

lLeże i kwicze :lol:

To nie jest pclol gdzie większa liczba postów oznacza większego skilla /freda/ bezrobocie/chgw co

 

To nie pierwszy raz zreszta,dam przyklad kiedys z 2 lata temu mialem 10% za zwrocenie Orgiuszowi uwagi w podobnej sprawie, stanalem w obronie uzytkownika , pozniej doszlo jeszcze chyba z kolejnych 20% a jak wyslalem wiadomosc na PW to zrobilo sie 100% i ban permanenty( za PW!!), zalozylem wiec nowe konto bo stare nie dzialalo i nawet nie mialem szansy czegos z tym zrobic.

Bałeś się napisać do administracji ? Jak to przecież miałeś świeże konto mogłeś wszystko

 

Ogolnie Orgiusz nie zachowuje sie jak reszta modow, wydaje mu sie ze jest alfa i omega, nie potrafi sie do nikogo normalnie zwrocic tylko odrazu pokazuje kto tu jest "Panem" to chyba jakis kompleks z jego strony, ale dlaczego taki czlowiek jest modem?

Orgiusz zachowuje się tak jak powinien i dzięki temu nie ma drugiego pclola tfu onetu

 

Jest tutaj sporo modow i mysle ze nikt nie prowokuje takich kontrowersji jak Orgiusz, a byc moze nikt nie chce o tym pisac bo woli swiety spokoj niz byc zakrzyczanym piszac takiego posta jak moj, bo mysle ze za chwile zleci sie tutaj paru modow ktorzy tak sie wlasnie zachowaja bo trzeba bronic swojego w potrzebie,czy takowa wlasnie "swieta krowe"

Ogolnie Orgiusz nie zachowuje sie jak reszta modow, wydaje mu sie ze jest alfa i omega, nie potrafi sie do nikogo normalnie zwrocic tylko odrazu pokazuje kto tu jest "Panem" to chyba jakis kompleks z jego strony, ale dlaczego taki czlowiek jest modem?

Czyli w końcu jak bronią go czy nie bo w jednym poście piszesz zupełnie coś innego

 

Hardstajlboj mnie wyprzedził :(

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Drogi twórco tematu: czepiasz się, i nie ważne jaką byś miał argumentacje, i tak imho zostaniesz zrównany z glebą.

1.w temacie jest napisane ze jest skierowany do administracji forum

2.licze sie ze "zostane zrownany z gleba" ale swoje powiedziec musze, wielokrotnie stawalem w kogos obronie i zaliczalem warny bo skrtykowalem moda, ale to tylko swiadczy o jakosci "nadzorczej" forum

3.z tym forum jestem juz chyba z 5/6 lat i lubie go za przejrzystosc i konstrukcje, co nie znaczy ze musze akceptowac "swiete krowy" , chyba ze forum ma takie wlasnie byc.

4. wyscig postow? zaden, kiedys sie napracowalem i poswiecilem sporo czasu pisac niektore ,wiec zal ze poszlo to na marne., wlasnie przez takich jak Orgiusz

 

Arni-

 

Orgiusz zachowuje się tak jak powinien i dzięki temu nie ma drugiego pclola tfu onetu

skoro tobie nie przeszkadza ze wyszydzi twojego avatara lub zakwestionuje twoja inteligencje to juz wlasciwie nie mamy o czym gadac( tak jak to zrobil z innymi) , moze niech ktos ci pojedzie to z pewnoscia nadstawisz drugi policzek - nie kwestionuje Orgiusza prace tylko styl w jaki to robi,pozatym inni wykonuja swoje obowiazki i nikt sie na nich nie skarzy a z Orgiuszem to chyba nie pierwszy raz

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Posty które są twórcze nie znikają wybacz temat o grze jakoś przydatny nikomu nie jest szczególnie gdy gra jeszcze nie wyszła

2.Forum jest też do czytania a administracja zakazać tego raczej nie potrafi :] jeżeli MUSISZ pisać to jest problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się trzymać z daleka od takich sytuacji na forum, osobiście do nikogo nic nie mam. Nic nowego nie odkrywam, ale jedna jak i druga strona powinna przemyśleć swoje zachowanie i trochę ruszyć głową przed napisaniem posta. Nikt tu w tym wypadku nie jest bez winy, radzę zakopać ten topór wojenny, forum ma służyć nam wszystkim a wszelkie niejaności na pw, gadu albo e-maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

1.Posty które są twórcze nie znikają wybacz temat o grze jakoś przydatny nikomu nie jest szczególnie gdy gra jeszcze nie wyszła

2.Forum jest też do czytania a administracja zakazać tego raczej nie potrafi :] jeżeli MUSISZ pisać to jest problem...

w sumie jaki jest twoj problem? przeszkadza ci to ze zalozylem taki temat? nie zgadzasz sie ze mna? w sumie jaki jest twoj cel pisania w tym temacie?, co chcesz osiagnac? mam przestac?, przyznac ci racje?, zniechecic sie? czy to moze jakies tajne przeslanie? ale jakby co to ok,i, nie ma sprawy, przyjalem do wiadomosci

 

moze znajda sie tacy ktorzy sie jednak beda zgadzac ze jest problem po stronie zarzadzania forum

 

i najwazniejsze, ja nie bronie wcale siebie tylko kolejny raz staje w kogos obronie, bo nie lubie jak ktos po kim jedzie tymbardziej nie ponoszac odpowiedzialnosci.

 

ps.ciekawy jestem ile jest na forum osob ktore chcialoby cos napsiac krytycznego o modach ale boi sie konsekwencji , bo % czekaja

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne, to jest banowanie samego siebie... Specyficzne poczucie humoru.

 

Orgiusz zachowuje się tak jak powinien i dzięki temu nie ma drugiego pclola tfu onetu

Moderator chyba za dużo sobie pozwolił, tak odpisując[*]? Myślałem, że moderator ma dawać przykład, ale takimi wypowiedziami to dojdziemy do ( wspomnianego tutaj ) pclol AKA onet'u

 

[*]

Bo to nie jest pieprzone spamerskie forum gdzie 20 12latkow spuszcza sie nad ruchami drapieznika?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do nikogo tutaj, ale taka wypowiedź:

Bo to nie jest pieprzone spamerskie forum gdzie 20 12latkow spuszcza sie nad ruchami drapieznika?

To chyba nie na takim forum. Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Śmieszne, to jest banowanie samego siebie... Specyficzne poczucie humoru.

 

 

 

Moderator chyba za dużo sobie pozwolił, tak odpisując[*]? Myślałem, że moderator ma dawać przykład, ale takimi wypowiedziami to dojdziemy do ( wspomnianego tutaj ) pclol AKA onet'u

 

[*]

chamski i uwlaczajacy tekst Orgiusza jest dopiero ponizej

 

Tym tekstem dopiero zaczalem sie rozgrzewac. Chcesz zobaczyc archiwum peemek od lepszych uzytkownikow nawiazujacych do rozwiazlosci mojej rodziny w zwiazkach seksualnych? Nie wydaje mi sie. Takze generalizowanie na podstawie mojej wypowiedzi jest tak samo na poziomie jak Twoj awatar - watpie zebys zrozumial przeslanie nawet Whitney Houston nie mowiac o Eminemie :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Orgiusza widzialem w oryginale w temacie jako "swieza", na mych ustach pojawil sie usmiech...., nie wiem kogo to moglo urazic? Słuchacza Radia Maryja?

Ortodoksyjnego amisza? A moze kogos kto mial na pienku z moderatorem....

Imho odpowiedz byla nacechowana negatywnie, ale dobitna i jednoznaczna, uciela wrecz na wstepie swoiste mozliwe OT w tamtym temacie. Cos w stylu "nie ma żartów z nami"

Podpisuje sie nogami i recami pod postem Spylona.

 

dragonlore a tobie radze chill out.... tu mi na mysl przychodzi jedno okreslenie na twoje zachowanie...ale nie chce żadnych % wiec sie wstrzymam. Czemu? Odpowiedz Orgiusza byla bezosobowa i do nikogo nie skierowana, a ty wielce urażony się poczules....imho to raczej kwestia uprzedzen niż urażenia...no ale dobra koncze bo wyjde na osobe z patlogicznej rodziny, w ktorej taki jezyk to codziennosc....ale naprawde mnie to nie ruszyło, na forum widzialem lepsze teksty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać, aż wypowie się administracja. Orgiusz ma twardy charakter i nie owija w bawełnę, co czasem może być odebrane jako obelga.

 

Jednak jako moderator, swoją robotę wykonuje nadzwyczaj dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wypowiedz Orgiusza widzialem w oryginale w temacie jako "swieza", na mych ustach pojawil sie usmiech...., nie wiem kogo to moglo urazic? Słuchacza Radia Maryja?

Ortodoksyjnego amisza? A moze kogos kto mial na pienku z moderatorem....

Imho odpowiedz byla nacechowana negatywnie, ale dobitna i jednoznaczna, uciela wrecz na wstepie swoiste mozliwe OT w tamtym temacie. Cos w stylu "nie ma żartów z nami"

Podpisuje sie nogami i recami pod postem Spylona.

 

dragonlore a tobie radze chill out.... tu mi na mysl przychodzi jedno okreslenie na twoje zachowanie...ale nie chce żadnych % wiec sie wstrzymam. Czemu? Odpowiedz Orgiusza byla bezosobowa i do nikogo nie skierowana, a ty wielce urażony się poczules....imho to raczej kwestia uprzedzen niż urażenia...no ale dobra koncze bo wyjde na osobe z patlogicznej rodziny, w ktorej taki jezyk to codziennosc....ale naprawde mnie to nie ruszyło, na forum widzialem lepsze teksty:D

pisalem na poczatku tematu ze takie komentarze sie pojawia i mialem racje, ale nie Tobie oceniac jak to widza inni uzytkownicy

jego odpowiedz byla "bezosobowa" i do nikogo nie skierowana"??? :lol2: :blink: ..radze jeszcze raz przeczytaj jego posta wtedy odkryjesz tajna prawde.

"nacechowana negatywnie" ???to taki przyklad "pomrocznosci jasnej" ? - no to juz wiesz co o tym mysle

 

czytales wogole swojego posta? - nie zastanawiales sie nad zawodem polityka?

 

rady zachowaj dla siebie - jak mozesz byc brany na serio skoro piszesz ze podpisujesz sie pod neutralnym Spylon'em a twoja neutralnosc konczy sie na samym poczatku posta.

 

oceniasz moje zachowanie? prosze bardzo co ci sie nie podoba? ze solidaryzuje sie z inymu forumowiczami?, wiesz co za toba tez bym sie wstawil jak by ktos ci pojechal w ten sposob..ale wiem wiem, zaraz napiszesz ze sam sobie dajesz rade albo ze nie placzesz po katach itp bo przeciez jestes twardziel, ale wiesz inni nie musza nic udawac.

 

W sumie co chciales osiagnac swoim postem ? zdyskredytowac mnie ,osmieszyc? odjac mi mowe?mow smialo przeciez i tak bedzie chill out

 

ps. a co masz do Amiszy i radia Maryja , przeszkadzaja ci? zyj i daj zyc innym

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Jest to forum prywatne, admini "zatrudniają" modów, wiedzą jacy to ludzie i czy dobrze spełniają swoją funkcję, niestety jeśli się nie podoba to trzeba opuścić forum, albo na własnych nogach, albo Cie znowu wyniosą.

 

Ogriusz jest taki menski i w ogóle <3

 

oby takich więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

"co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Jest to forum prywatne, admini "zatrudniają" modów, wiedzą jacy to ludzie i czy dobrze spełniają swoją funkcję, niestety jeśli się nie podoba to trzeba opuścić forum, albo na własnych nogach, albo Cie znowu wyniosą.

 

Ogriusz jest taki menski i w ogóle <3

 

oby takich więcej ;)

jakos nie przypominam sobie takiego zachowania jak to forum sie przenosilo i powstalo jako nowa stronka, czasy sie zmienily i sie obroslo w piorka bo licznik uzytkownikow bije

 

ps.rozumiem ze juz jestes blisko mianowania Adminem wiec wiesz lepiej - niby wiedza "jacy to ludzie" ale rownie dobrze moze do nich wcale nie docieraja takie fakty, bo "pyskacze" gaszeni sa bardzo szybko w rozny sposob

 

trudno ,jak wyniosa to wyniosa ale powiedziec swoje musze

 

Kwasior500 - no i co pokazales moje ostatnie tematy- niby to sie tyczy tego tematu?, w kazdym razie gratuluje fantazji i wyobrazni ,zazdroszcze ci ;)

 

acha- podobal mi sie twoj tekst "wlałem 5 litrów, dalej nie chciał zapalić, czasem aby coś załapywał i poparkotało mu trochę z lufy i nic z tego nie było" a fajny byl takze tekst: Jak go zawsze trzeba było chełtać, jeszcze jeden dobry :) "-Na luzie jest czasem bardzo niestabilny, lubi się skraszować ;] Filtr?

moge dac wiecej twoich fajnych fantazyjnych wypowiedzi tylko po co, chcialem ci tylko pokazac ze kij ma 2 konce

 

ps.dobrze ze zalozylem ten temat bo jak widze jest to fajna odskocznia dla niektorych od ich codziennych zyciowych problemow i moga sobie troche tutaj ulzyc-no ale jutro trzeba bedzie znowu wyjsc na swiat

 

Zainteresowanym proponuje poczekac na rozwoj wypadkow, napisalem do admina zeby tu zajrzal, moze zajrzy moze nie, moze oleje sprawe a temat zamknie,licze sie z tym od poczatku, moze nawet w imie zasad otrzymam medal z %-czemu nie

 

poki co ide na film :)

 

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar ath'a doskonale opisuje zaistniałą tutaj sytuację ;) Dzięki założeniu tego tematu, można powiedzieć że taka "puszka pandory" została otwarta :D Wylewanie swoich żalów to nie jest dobry pomysł. Powiedzmy, że Orgiusz robi swoją robotę, być może czasami używając zbyt dosadnego języka...ale co z tego, jednych to bawi, inni się wzburzą

 

Bądźmy ludźmi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam czemu ludzie maja problemy zmodami, jestem tu kupe czasu, postow napisalem choc w "meski organ plciowy pchaj" i procentow mam zero a czasem wyglasam niepoprawnie polityczne opinie,krytykuje moderacje i jade po po redaktorach, ale jest to konstruktywna krytyka. tematu na testowym nie czytalem i mam go w zadzie, ale zasadniczo na tym forum % nie leca za frajer a nawet jak tak jest to trzeba wczesniej byc jakas lama, zeby wpasc na liste do odstrzalu. wiekszosc moderacji poznalem osobiscie i sa to normalni ludzie i jak ich wyrpowadziles z rownowagi to masz kurde problem. ja bym na twoim miejscu poszedl na most i skoczyl a nie obciazal innych swoimi oerwanynmi od rzeczywistosci problemami [cool][czesc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem na poczatku tematu ze takie komentarze sie pojawia i mialem racje, ale nie Tobie oceniac jak to widza inni uzytkownicy

jego odpowiedz byla "bezosobowa" i do nikogo nie skierowana"

X zadaje pytanie

Orgiusz odpowiada:

Bo to nie jest pieprzone spamerskie forum gdzie 20 12latkow spuszcza sie nad ruchami drapieznika?

Nie wyzwał go, nie sponiewierał, nie naubliżał. Odpowiedział, twardo rzeczowo i bardzo jasno

 

 

oceniasz moje zachowanie? prosze bardzo co ci sie nie podoba? ze solidaryzuje sie z inymu forumowiczami?, wiesz co za toba tez bym sie wstawil jak by ktos ci pojechal w ten sposob..ale wiem wiem, zaraz napiszesz ze sam sobie dajesz rade albo ze nie placzesz po katach itp bo przeciez jestes twardziel, ale wiesz inni nie musza nic udawac.

A skoro ty oceniasz zachowanie Orgiusza, to czemu ja nie moge twojego? Solidaryzujesz sie z innymi? hmm jakby zrobic ankiete to raczej bylibyscie w mniejszosci...w przewrażliwionej mniejszości.

W zyciu plakalem nie raz, ale mam wazniejsze sprawy i rzeczy na glowie niz analiza postow Orgiusza, a juz na pewno nie mam zamiaru na lewo i prawo rozpisywac sie jak to moja duma zostala obrazona...jak mnie cos zirytuje to to zlewam....% tutaj czegos mnie nauczyły, a ty z tego co widze juz konto zdublowales...wiec nalezysz do grona userów ktozy maja jednak jakies problemy...ale emocjonalne.

 

W sumie co chciales osiagnac swoim postem ? zdyskredytowac mnie ,osmieszyc? odjac mi mowe?mow smialo przeciez i tak bedzie chill out

ps. a co masz do Amiszy i radia Maryja , przeszkadzaja ci? zyj i daj zyc innym

Chialem wziac udzial w dyskusji... do okola userzy rozpisuja sie o pclolu, a na purepc, moim zdaniem przydalby sie rzady twardszej reki!

Jak czytam co nieraz userzy wypisuja to nie wiem czy smiac sie czy plakac:

-kazdy temat konkursu jest przyozdobiony, narzekaniami nastolatkow, a ostatni konkurs assusa osiagnal apogeum....jakie żale, jakie płacze i jęki gdy sie dzieci dowiedzialy ze ktos od sponsora bedzie losował...podziwiam romka ze jeszcze konkursy załatwia.

- ciagle narzekanie na moderow.... w tym twoj temat, ja tez na moderow narzekam ze sa ZBYT POBŁAŻLIWI.

 

dragonlore idz na jakies forum o grach, na gryonline, czy nawet o2.pl tam bedziesz usatysfakcjonowany

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragontrol to taką "bide" tu gra a z tyłu każdemu nóż w plecy. Gdyby to ode mnie zależało to byś się pożegnał po raz kolejny z tym forum i to już dość dawno. W szoku ciężkim byłem (dosłownie) jak napisałeś, że Twój syn 18 lat skończył... zawsze myślałem, że sam masz o wiele mniej. A taką opinię wyrobiłem sobie czytając Twoje wypowiedzi.

Ostatni sprawiedliwy koorwa mać.

:lol:

 

2.licze sie ze "zostane zrownany z gleba" ale swoje powiedziec musze, ...

;)

 

A Orgiusz... podoba mi się jego poczucie humoru i to, że nie patyczkuje się z tak zwanymi trolami.

 

P.S. Pozwoliłem sobie na mały komentarz w tym temacie bo inne w dziale "GRY" się do tego nie nadają.

 

Pozdrawiam gorąco.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)syn 18 lat skończył(...)

No ten fakt (wg mnie) zmienia postać rzeczy. Jeżeli dragonlore ma syna w tym wieku to szacuję, że ma ~40 lat. Wypowiedź Orgiusza zakwalifikował omylnie jako obelgę w jego kierunku, co mogło wywołać lekkie zażenowanie, że taki szczeniak (w rozumieniu dragonlore'a) jak Orgiusz (który notabene o ile się nie mylę szczeniakiem raczej nie jest, w przeciwieństwie do mnie :rolleyes: ) będzie kogokolwiek obrażał. Teraz moje stanowisko wobec tej sprawy jest bardziej neutralne, bo z początku myślałem że jakiś neokid znów chcę wytoczyć działa przeciw moderacji (czyt. Orgiusz).

No offence :wink:

oby takich więcej ;)

+1 :D Proponuję sklonować Orgiusza, przydaj by się jeszcze jeden :lol: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać, aż wypowie się administracja. Orgiusz ma twardy charakter i nie owija w bawełnę, co czasem może być odebrane jako obelga.

 

Jednak jako moderator, swoją robotę wykonuje nadzwyczaj dobrze.

I z takim stwierdzeniem się zgadzam. Ktoś musi wykonywać brudną robotę. Jak chcecie tu drugiego PCLola z domieszką Onetu to proponuje w ogóle nie droczyć się tzw. "trollami" Zachowanie Orgiusza, zwłaszcza dla nowych, może się wydawać kontrowersyjne, ale jest w tym jakiś sposób na zachowanie porządku na Forum. Osobiście również uważam, że jako moderator wykonuje swoją pracę co najmniej dobrze. A że tam czasem się zagalopuje to się zdarza. Niestety stres różnie działa na ludzi. Orgiusz chyba nie potrafi sobie z tym poradzić czasem. Ogólnie jako do Moderatora nic do niego nie mam, a jestem na tym forum już od 5 lat i przez ten czas miałem okazję się przyjrzeć pracy moderatorów ( w tym Orgiusza). Z mojej strony EOT.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma juz o czym dyskutowac bo Orgiusz zrobil sobie: Banned

 

edt:

pamietam tylko jak kiedys sponiewieral kogos za bledy ortograficzne w poscie wysylajac go do czasow podstawowki, a sam w swojej zrobil chyba z 3, jezeli juz jestemy konsekwentni w tym co robimy to badzmy do konca,

Edytowane przez peve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... jak to Orgiusz napisal: temat zaczynany jest od [gluteus maximus] strony, zupelnie jak dochodzenie "sprawiedliwosci" przez pojscie do redakcji Faktu zamiast na policje.

 

Odniose sie tylko do dwoch spraw:

1.w temacie jest napisane ze jest skierowany do administracji forum

Do zalatwiania takich rzeczy to zazwyczaj sluzy mail albo PW.

 

jakos nie przypominam sobie takiego zachowania jak to forum sie przenosilo i powstalo jako nowa stronka, czasy sie zmienily i sie obroslo w piorka bo licznik uzytkownikow bije

Slabo pamietasz, bo Orgiusz jest uzytkownikiem (i modem) o jednym z najdluzszych stazy i rzeklbym, ze ostatnimi czasy jego styl sie wrecz stepil, a nie zaostrzyl. ;)

 

Poza tym prosilbym o mniej agresji w postach bo spinasz sie nie wiadomo po co. Wez gleboki oddech i uspokoj sie troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...