Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Orgiusz -czarna Owca Wsrod Modow

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że dragonlore ma trochę racji... Takie teksty jak wypisuje Orgiusz to na PW a nie tak publicznie...

Przecież na forum może wejść każdy i to przeczytać... Pomyślcie że taki 6 latek czyta te posty aż włos na głowie się jeży.

To robi złą reklamę forum, zresztą tak samo jak ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem orgiusz nie napisał nic aż tak bardzo obraźliwego, a obaj Panowie niepotrzebnie spięli tyłek o błahostki. Jakby to olali i nie podchodzili do sprawy emocjonalnie, to by bylo oka. Uważam, że pierwszy tekst orgiusza jest oka, bo prowokuje do myślenia. Późniejsze mógł sobie darować, ale żeby od razu do administracji z tym pędzić? Ja dostałem 50% 2tyg zku i 3 zpp w sumie za to że napisałem że nie mam nielegalnego builda w7 i co myśle o zakazie rozmowy o nich, ale życie toczy sie dalej. ;-) Orgiusz przestań sobie robić jaja, odbanuj się chłopie.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to nie maja czego robić w wolnym czasie i tyle- jak nie trzepią postów na czas, to biorą wzór z pclaba i usiłują narobić modowi koło ogona...

 

Do autora tematu wyluzuj kolego , a jak tutaj jest tak strasznie i okropnie to proszę bardzo możesz odejść z tego faszystowskiego i złego forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest tak, że to jedna strona ma rację.

W temacie "wojenki" nie mam zamiaru zabierać głosu. Jednak poruszono ciekawą sprawę. Chodzi o konsekwencje moderacji. Skoro już komuś zwracamy na coś uwagę (już nieważne w jaki sposób), to sami też nie powinniśmy popełniać takich błędów, a przynajmniej bardzo na nie uważać. Tymczasem dość często mamy przykłady karcenia za czyny, które sami popełniamy.

Przykład wyzywania za błędy, kiedy samemu popełnia się ich kilka w 1 poście nie jest raczej powodem do chwały.

Sprawa 2. Nie pamiętam, aby za czasów Tweak, userzy oraz moderacja zwracali się do siebie z tak niskim poziomem kultury jak teraz. Wchodzi tu masa młodych ludzi. Zwłaszcza od niedawna po przejęciu wiadomo kogo przez kogo. Czy nie powinniśmy dawać przykładu, jak powinno być, zamiast prowadzić wojenki? Często poniżej poziomu godności, a już na pewno merytorycznej wypowiedzi.

Pomyślmy nad tym Panie i Panowie.

 

EDYTA: Wiem, że bardzo tu moralizuje, ale czy nie takie właśnie miało być to forum. "Na poziomie"? Chyba, że się myliłem.

EDYTA: Sam mam 10% za "nieregulaminowy" sig, o którym się komuś tam przypomniało po 2 latach od wstawienia go, bez minimalnego wysiłku napisania do mnie pw, że coś jest nie tak. Nie różnił się wielce od takiego np. stasio1500. Już zapomniałem kto mi je dał, mniejsza o to, bo kłótnie nie mają sensu.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam czemu ludzie maja problemy zmodami, jestem tu kupe czasu, postow napisalem choc w "meski organ plciowy pchaj" i procentow mam zero a czasem wyglasam niepoprawnie polityczne opinie,krytykuje moderacje i jade po po redaktorach, ale jest to konstruktywna krytyka. tematu na testowym nie czytalem i mam go w zadzie, ale zasadniczo na tym forum % nie leca za frajer a nawet jak tak jest to trzeba wczesniej byc jakas lama, zeby wpasc na liste do odstrzalu. wiekszosc moderacji poznalem osobiscie i sa to normalni ludzie i jak ich wyrpowadziles z rownowagi to masz kurde problem. ja bym na twoim miejscu poszedl na most i skoczyl a nie obciazal innych swoimi oerwanynmi od rzeczywistosci problemami [cool][czesc]

Chyba miałeś do czynienia z normalnymi osobami :] do większości moderatorów naprawdę nic nie mam nawet mogę powiedzieć, że są troszkę za łagodni dla niektórych użytkowników, ale to nie oznacza, że wszystko jest ok. Przytoczę swój mały spór, w którym to nie zgodziłem się z jednym moderatorem w pewnej kwestii. Spór który skończył się dla mnie pkt karnymi w wysokości 10%. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tenże moderator nie miał za co mi wystawić pkt to prześledził moje kilkaset postów i dał pkt za cytowanie obrazków w poście z przed kilku tygodni :lol2:. To jest dopiero komedia :S

 

Co do tematu podajcie sobie ręce i zapomnijcie o wszystkim :P orgiusz trochę przesadził, ale każdemu się zdarza.

Zapomniałem dodać wolę ostrą gadkę niż dopuszczenie do sytuacji i zrobienie z tego forum PCL 2.

Edytowane przez nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jaki jest twoj problem? przeszkadza ci to ze zalozylem taki temat? nie zgadzasz sie ze mna? w sumie jaki jest twoj cel pisania w tym temacie?, co chcesz osiagnac? mam przestac?, przyznac ci racje?, zniechecic sie? czy to moze jakies tajne przeslanie? ale jakby co to ok,i, nie ma sprawy, przyjalem do wiadomosci

 

moze znajda sie tacy ktorzy sie jednak beda zgadzac ze jest problem po stronie zarzadzania forum

 

i najwazniejsze, ja nie bronie wcale siebie tylko kolejny raz staje w kogos obronie, bo nie lubie jak ktos po kim jedzie tymbardziej nie ponoszac odpowiedzialnosci.

 

ps.ciekawy jestem ile jest na forum osob ktore chcialoby cos napsiac krytycznego o modach ale boi sie konsekwencji , bo % czekaja

Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem co napisałem temat ten nie miał już 2 stron

 

Ile wysłałeś PW na obecnym koncie do administracji ze swoimi żalami po tym jak zostałeś zbanowany 2 lata temu?

 

Jeżeli chodzi o moderacje to MUSI być surowa i ganić wszelkie objawy trollizmu[?] bo jak nie to się zrobi drugi Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to podejrzane, że takie tematy zawsze są zakładane przez największych pieniaczy! :lol:

Gladiac - nie podoba się, to papa. Biorąc pod uwagę twoje nudne zaczepki w dziale gry i konsole, to przysłużysz się temu forum.

 

Tak w ogóle to za dubel zbanowanego konta nie powinien być drugi ban?

 

Podobna sytuacja była z yuucOm'em - jeżeli tak to się odmienia. Wszyscy moderatorzy są tacy źli :( Prześladują cie!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy Orgiusza powiem tylko tyle ze wg mnie bardzo dobrze spelnia swoja role. Jest twardy nieustepliwy jak na dobrego "wladce" przystalo.

 

Ale autor ma swieta racje ze jezeli do niego ma ktos jakies wonty ida % , i poza nim chamsko nikt nie moze sie odzywac... wyobraz sobie post typu Orgiusz napisany przez normalnego uzytkownika, to ban z miejsca albo % conajmniej.

 

Kasowanie swoich wypowiedzi itd... Troche naduzywa swojej wladzy ale wg mnie dobrze ze trzymie za mordy cala bande z ppc :)

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie dziwne że zawsze 2 razy lub więcej do roku musi powstać taki temat gdzie trzeba "zbesztać" moderatora jaki to on jest zły. Widać co poniektórym pieniaczą nudzi się. Jedynie można się pośmiać z takich :loli: A % no cóż każdy ma lub nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać tych dyrdymałów, ale pragnę zauważyć, iż Twoje stare konto (Gladiac) ma kilka warnów za offtopik i podobny temu temat o "złych moderach". Na tym koncie też masz warna za offtopik. Że nie wspomnę o prowokacyjnym sposobie pisania na poprzednim koncie. Czy masz jakieś problemy z władzą i respektowaniem prostych zasad zapisanych w regulaminie?

 

Owszem, Orgiuszowi zdarza się nadużywać wyszukanego słownictwa, ale przyznaję mu w tej kwestii rację. Internet jest coraz łatwiej dostępny i (nie obrażając nikogo) mają do niego dostęp coraz młodsze i coraz głupsze (oraz leniwe) osoby, które uważają, że "szukajka" to strata czasu i które dostają ekstazy na widok każdego nowego screena z gry. To nie jest forum onet.pl (czy inne zbiorowisko dzieci Neo) i raczej nikt nie chce, aby w takowe się zamieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czemu nie zwrociles sie do Romka (skoro nie dobry Orgiusz uwziol na Ciebie :(( ). Nie zalozyles 2 konto i sobie na nim zyles. Orgiusz ma twardy charakter. A Ty powinienes byc potraktowany regulaminowo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

najsmieszniejesze jest to niektorzy tutaj nawet nie zauwazyli ze problem nie dotyczy tak naprawde mnie i Orgiusza,tylko Orgiusza i innych uzytkownikow, byli na tyle leniwi ze niechcialo im sie czytac powodow posta- co nie przeszkadzalo im sie wypowiedziec - ale glowa muru nie przebijesz :lol:

 

Mowilem ze sie zrobi sad - napisalem to wlasnie chyba w pierwszym poscie

 

- kiedys ktos zrobil sonde z pytaniem co bys wybral: zarabialbys wiecej niz obecnie ale twoj sasiad jeszcze wiecej niz ty, czy tez zarabialbys mniej ale twoj sasiad jeszcze mniej niz ty..oczywiscie Polacy w swej zawisci wybieraja zawsze 2 opcje , jak widze niektore wypowiedzi to dokladnie widac kto jest kto.

 

Heathen na polityka sie nadajesz wybiornie ,ciekawe ze selekcjonujesz z wypowiedzi to co ci pasuje, ale nie szkodzi i tak nie rozumiesz tresci 1 posta ani problemu ,wiec tlumaczenie nic nie pomoze.

 

no dobra kto tam nastepny w kolejce ?

 

ps. kilku pisze ze Orgiusz ma twardy charakter i choc zdarza mu sie przesadzic to jednak dobrze robi swoja robe- przeciez ja uwazam ze wykonuje swoja prace, chodzi tylko o styl w jaki to robi

 

Ullisses - Takie generalizowanie na podstawie mojej wypowiedzi jest tak samo na poziomie jak Twoj awatar nie wspominam o Nicku - watpie zebys zrozumial przeslanie nawet Paris Hilton nie mowiac o Jean Clode van Damma :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy do mnie to było z nierozumieniem problemu i nieczytaniem całości, ale powtórzę i rozwinę swoja wypowiedź:

Orgiusz ma ciężki charakter i specyficzne poczucie humoru, jednak nigdy nie widziałem osobiście, aby był niesprawiedliwy. Może czasami zbyt ostro tępi głupotę i lenistwo, ale w końcu on (jak i wiele innych osób będących długo na forum) nie chce, abyśmy tu mieli poziom z Onetu czy cośtam z "lab" w nazwie. Nie dajmy się zwariować. Ktoś kto przestrzega regulaminu, nie wykazuje cech leniwca i dziecka Neo (poziomem swoich wypowiedzi), ten może czuć się na forum bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ty naprawde nic nie kumasz?

Zamiast walnac PW do kogos z administracji, zalozyles temat i liczyles na pucz chyba... ze cie wszyscy popra i beda klaskac, a Orgiusza zmieszaja z blotem...bo wszak nieomylny jestes, a zaden mod nie bedzie uzywal jezyka jakze obrazliwego dla twych oczu.

A efekt jest taki ze Orgiusz owszem lekko przesadzil, chociaz dla wiekszosci jego pierwszy post byl normalny i nie widza w nim nic zlego, to nie potrzebnie sie rozjuszyłeś i zaczales wytykac mu jego zachowanie w tamtym temacie. Dodatkowo wylales zale zakladajac owy temat, i zraziles do siebie wiecej ludzi i modow...

WYLUZUJ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Nie wiem, czy do mnie to było z nierozumieniem problemu i nieczytaniem całości, ale powtórzę i rozwinę swoja wypowiedź:

Orgiusz ma ciężki charakter i specyficzne poczucie humoru, jednak nigdy nie widziałem osobiście, aby był niesprawiedliwy. Może czasami zbyt ostro tępi głupotę i lenistwo, ale w końcu on (jak i wiele innych osób będących długo na forum) nie chce, abyśmy tu mieli poziom z Onetu czy cośtam z "lab" w nazwie. Nie dajmy się zwariować. Ktoś kto przestrzega regulaminu, nie wykazuje cech leniwca i dziecka Neo (poziomem swoich wypowiedzi), ten może czuć się na forum bezpiecznie.

za chwile nazwe cie przyglupem i wyszydze - ale pamietaj nie mozesz mi dac % przeciez mam ciezki harakter i specyficzne poczucie humoru :lol:

 

 

wychodze do kina wiec na kontynuacje sadu zapraszam pozniej, no chyba ze sie zjawi Romek i sie wrescie wypowie

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz to jedyny mod, którego "pracę" zauważam na tym forum, i niestety w negatywny sposób. Jego wypowiedzi są nadzwyczaj często na niskim poziomie, bardziej pasującym właśnie do forum z lab w nazwie, i z tym forum mi się jednoznacznie kojarzą.

Przecież to że napisze komuś odpowiedź używając prowokacyjnego tonu to tylko doprowadza do sytuacji takich jak ta powyżej, gdzie robi się niepotrzebny śmietnik, czy to w samym temacie, czy gdy ktoś rozżalony "niesprawiedliwością" założy później nowy temat.

 

Moim zdaniem praca moda, powinna polegać na dawaniu wzoru innym użytkownikom, i jeżeli ktoś łamie regulamin to dajemy mu % bez pisania zbędnych prowokacyjnych komentarzy, ewentualnie z kulturalnym wyjaśnieniem za co są te %.

Pisanie w sposób "Orgiuszowy" żadnego trola i dziecka neo nie nauczy rozsądku, netykiety i kultury, co więcej wiele razy widziałem później jak takie dzieci neo, w podobny sposób karcą nowych użytkowników używając równie niewyszukanego słownictwa :/.

 

Podsumowując tą sprawę - Pracę Orgiusza jako moda sobie cenię, ale nie cenię jego metod. Można to samo osiągnąć powstrzymując się od głupich komentarzy.

 

Druga sprawa "wojna z modami" ;). Sam kiedyś jeszcze na tweaku dostałem bana za mały zatarg z moderatorstwem, i wiem z własnego doświadczenia że w taki sposób nie da się wygrać, a co najwyżej dostać bana. I nie ważne że mamy rację, z władzą forum nigdy nie wygramy :).

Moja sprawa zaczęła się z mojej winy, zaczepiłem jednego moda, powinno się skończyć na ostrzeżeniu lub tymczasowym banie, jednak moderatorzy wtedy nie poprzestali na tym, i solidarnie najpierw jeździli po mnie w jednym temacie, później temat ten w celu zatarcia śladów został usunięty a ja dostałem permanentnego bana - jednym słowem - nie warto. Później była amnestia i dzięki temu jestem nadal na forum pod moim pierwotnym nickiem ;)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popcorn i dużego Sprite'a poproszę...

 

Gladiac, Dragonlore czy jakkolwiek inaczej cię nazwać. Jeżeli nie odpowiada ci to co się dzieje na PPC to znajdź sobie lepsze miejsce, niekoniecznie wśrod stron polskojęzycznych. User dostosowuje się DO forum a nie na odwrót.

 

A pomysł sklonowania Orgiusza jest pierwszorzędny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz to jedyny mod, którego "pracę" zauważam na tym forum, i niestety w negatywny sposób. Jego wypowiedzi są nadzwyczaj często na niskim poziomie, bardziej pasującym właśnie do forum z lab w nazwie, i z tym forum mi się jednoznacznie kojarzą.

czsam ludzie nie rozumieja jak sie mowi do nich kulturalnie. wczoraj jakas dzieciarnia w wieku 10-12 lat bawila sie na parkingu pod blokiem, jeden szczyl siedzial na masce mojego auta a drugi sie o nie opieral, grzecznie poprosilem zeby tego nie robili to w odpowiedzi uslyszalem ciach!y i ciach!e wiec uzylem slownictwa stosowanego przez moich "rozmowcow", efekt byl natychmiastowy, bo wzieli [gluteus maximus] w troki i oddalili sie od auta. a na poczatku grzecznie poprosilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w zajściach będących głównym tematem tego topicu nie brałem udziału, ale dołożę swoje 3 grosze.

Jestem zarejestrowany od 2004 roku, jeszcze z tweka. Avatar mam cały czas ten sam, dość kontrowersyjny w chwytliwym temacie. Nie wierzę że nikt z ponad 67 000 userów nie wie, co to jest, a z przypadkiem naśmiewania się z mojego avka się nie spotkałem.

Co do samej osoby orgiusza - kilkukrotnie już widziałem, jak czyścił tematy z offtopa czy kłutni. Owszem było kilka ostrych słów, ale jesteśmy chyba ludźmi dorosłymi, nie rozhisteryzowanymi nasolatkami i potrafimy przyjąć słowa krytyki, nawet te troszkę odtrzejsze.

Ponadto uważam, że sprawa będąca przedmiotem tego tematu powinna zostać załatwiona na PW, czy to do samego Orgiusza, czy to do adminów.

Zaznaczam również, że powyższy post jest wyłącznie wyrażeniem mojej opinii i nie ma na celu atakowania ani obrarzania kogokolwiek, a jeśli ktoś poczuł się dotknięty, to nie było to działanie przeze mnie zamierzone.

Pozdrawiam

teraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tenże moderator nie miał za co mi wystawić pkt to prześledził moje kilkaset postów i dał pkt za cytowanie obrazków w poście z przed kilku tygodni :lol2:. To jest dopiero komedia :S

No istna komedia. % za cytowanie obrazków 18 marca, a post z cytowanymi obrazkami z marca.... siedemnastego.

I tak jest za kazdym razem kiedy znajdzie się ktos kogo "skrzywdziła" moderacja.

 

Obecnego tematu nawet nie skomentuje. Dawniej nie byłoby juz i tematu i uzytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No istna komedia. % za cytowanie obrazków 18 marca, a post z cytowanymi obrazkami z marca.... siedemnastego.

I tak jest za kazdym razem kiedy znajdzie się ktos kogo "skrzywdziła" moderacja.

 

Obecnego tematu nawet nie skomentuje. Dawniej nie byłoby juz i tematu i uzytkownika...

 

Dziwne dlaczego nie skomentowałeś mojej całej wiadomości :lol2: Zresztą z Tobą nie mam zamiaru dyskutować szkoda czasu na takich jak Ty.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że nikt z ponad 67 000 userów nie wie, co to jest, a z przypadkiem naśmiewania się z mojego avka się nie spotkałem.

przyznam sie szczerze, ze nie mam zielonego pojecia co przedstawia Twoj avatar. moja wyobraznia podpowiada mi troche damski uklad rozrodczy, ale to tylko wyobraznia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem praca moda, powinna polegać na dawaniu wzoru innym użytkownikom, i jeżeli ktoś łamie regulamin to dajemy mu % bez pisania zbędnych prowokacyjnych komentarzy, ewentualnie z kulturalnym wyjaśnieniem za co są te %.

Pisanie w sposób "Orgiuszowy" żadnego trola i dziecka neo nie nauczy rozsądku, netykiety i kultury, co więcej wiele razy widziałem później jak takie dzieci neo, w podobny sposób karcą nowych użytkowników używając równie niewyszukanego słownictwa :/.

 

Podsumowując tą sprawę - Pracę Orgiusza jako moda sobie cenię, ale nie cenię jego metod. Można to samo osiągnąć powstrzymując się od głupich komentarzy.

Jedyną osobą z której wypowiedzią mogę się tu zgodzić, jest post #46 autorstwa IGI. Smutna to dla mnie wiadomość, że tylko 2 osoby w temacie doceniają kulturę słowa.

Co do "[ciach!]iarzy", "PCloli" itp. i argumentów, że "z nimi trzeba ostro, bo nie dociera".

Nikt z was nie pomyślał, że może zwyczajnie nie ma kto dać im przykładu właściwego zachowania? Niekoniecznie za pomocą wyzwisk i wulgaryzmów. Panie i Panowie, trochę kultury.

 

Odzywa się we mnie zboczenie zawodowe, ale wydaje mi się, że słusznie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały off... a propos wulgaryzmów... uzasadnione użycie nadaje wypowiedzi wymowy, ekspresji i akcentuje jej charakter, lepiej przekazując zamysł i emocje wypowiadającego. Czasem stają się zabawne czy nawet groteskowe. Z tym zgadza się nawet prof. Miodek.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną osobą z której wypowiedzią mogę się tu zgodzić, jest post #46 autorstwa IGI. Smutna to dla mnie wiadomość, że tylko 2 osoby w temacie doceniają kulturę słowa.

No to zapraszamy na

3300553[/snapback]

Mały off... a propos wulgaryzmów... uzasadnione użycie nadaje wypowiedzi wymowy, ekspresji i akcentuje jej charakter, lepiej przekazując zamysł i emocje wypowiadającego. Czasem stają się zabawne czy nawet groteskowe. Z tym zgadza się nawet prof. Miodek.

 

:D

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mieszajmy w to prof. Miodka. Poza tym, nie jest dla mnie autorytetem w dziedzinie kultury słowa, co najwyżej krasomówstwa.

Osobiście nie widzę uzasadnienia dla takiego stylu wypowiedzi i jest on dla mnie poniżej poziomu moderatora, który wg. mnie powinien dawać przykład dla innych, a jako narzędzie pracy używać raczej % niż wyzwisk.

 

P.S. Mam mały apel. Czytajcie swoje posty nim wciśniecie "Dodaj odpowiedź". To naprawdę nie boli (aż tak).

 

@HeatheN, Do niektórych apele docierają, niektórzy reagują na nie agresją, jeszcze inni ich zwyczajnie nie rozumieją. Rozumiem, że agresja skierowana w moją stronę rozładowała twoje negatywne emocje. Jeśli tak, to mnie to cieszy. Jeśli jednak nie, to widocznie nie jesteś odpowiednią osobą do polemiki na temat kultury drogi kolego.

Edytowane przez Szawel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakby kazać wszystkim być miłym, nieprześmiewczym, poprawnym werbalnie i politycznie to świat byłby nudny i do [gluteus maximus]. Wyobraźcie sobie poprawnych politecznie dr. house'a, jeremy clarksona albo southpark. To tylko forum o kompach, śmiertelna powaga tutaj to szczyt nudziarstwa i odmóżdżenia. Życie ani forum, to nie żadne show komediowe, ale humor ironia i wyśmiewanie w granicach smaku zawsze są dobre,tylko trzeba mieć do tego dystans a nie brać śmiertelnie serio. A w ogóle to ten temat jest o [gluteus maximus] marynie. buziak na zgode i będzie dobrze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwile nazwe cie przyglupem i wyszydze - ale pamietaj nie mozesz mi dac % przeciez mam ciezki harakter i specyficzne poczucie humoru :lol:

 

 

wychodze do kina wiec na kontynuacje sadu zapraszam pozniej, no chyba ze sie zjawi Romek i sie wrescie wypowie

Spróbuj szczęścia. Na początek jednak zaopatrz się w Firefox z opcją sprawdzania pisowni. Chcesz być traktowany poważnie i z godnością, to pisz i wypowiadaj się na poziomie. Zdanie zaczynamy z dużej litery, stosujemy przecinki oraz zasady ortografii.

 

A Orgiusza zachowanie uznam za przesadne, jak wypowie się kilka osób, które mają czysty log ostrzeżeń. W chwili obecnej wszyscy "skrzywdzeni przez moderację" mają logi po 5 wpisów i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mały off... a propos wulgaryzmów... uzasadnione użycie nadaje wypowiedzi wymowy, ekspresji i akcentuje jej charakter, lepiej przekazując zamysł i emocje wypowiadającego. Czasem stają się zabawne czy nawet groteskowe. Z tym zgadza się nawet prof. Miodek.

 

:D

czyli hipotetycznie jak ktos do ciebie napisze bo go wkurzyles : " wypierdalaj baranie bo wedlog twojego avatara wygladasz na ostatnia ciote" to rozumiem ze bedzie ok?. bo po pierwsze bylo to uzasadnione z punktu widzenia wkurzonego, po drugie bylo ekspresyjne po trzecie lepiej akcentowalo i pokazalo zamysl i emocje wypowiadajacego... wiesz co ,moze juz wiecej nie dawaj jednak zadnych wypowiedzi

EDIT:

 

ULLISSES - czyli twoje wypowiedzi nie maja jednak zadnej wartosci, poniewaz jawnie pokazujesz ze to co mowisz a robisz nie ma ze soba nic wspolnego

 

i jeszcze jedno -czekasz az przyjdzie wiecej uzytkownikow ktorzy maja czyste konto i skrytykuja Orgiusza, wtedy uznasz jego zachowanie za przesadne, i co z tym zrobisz????????????? dasz mu ostrzezenie, poklepiesz po plecach i powiesz: stary przesadziles ale co tam

 

pozatym myslalem ze masz swoje wlasne zdanie na jakis temat, a jak widze jest ono determinowane frekwencja forumowiczow , czyli twoje zdanie jest bardzo "plynne" i zalezne od otoczenia ech..- bez komentarza to zostawie

 

 

EDIT2. zapomnialem napisac o ulubionych odzywkach Orgiusza w stosunku do forumowiczow czyli : STFU&GTFO

 

 

znalazlem taki temat: kliknij- temat z forumowiczem ktory zwraca sie o wyjasnienia za %

 

ponizej link do sprawy ktora dotyczyla %

 

kliknij- lisc ktory dostal % i wyslal raport za obrazanie go kontra pr1ince ktory sporowokowal sytuacje

 

poprostu nieprawdopodobne - Liscia zelzyl gosciu , ten wyslal raport, przyszedl Orgiusz dal % Lisciowi bo niby tamtego goscia sprowokowal co jest ewidentnym klamstwem! Lisc zalozyl temat ze swoimi zalami gdzie pojawil sie podobnie jak tutaj SGJ i kilku innych ktorzy robia ciagle to samo czyli straja sie osmieszyc taka osobe i podwazyc jej wiarygodnosc, najgorsze jest to ze Romek zamiast zajac sie sprawa przytoczyl mu regulamin ze nie zwraca sie w odpowiedniej kolejnosci ze swoimi roszczeniami, pozniej temat zamkniety.

 

Wnioski sa proste , kiedy mod ,tym razem znowu Orgiusz popelnia blad to i tak nie ma to zadnego znaczenia dla administracji, widocznie ma to dzialac tak ze wsrod modow potrzebny jest jedne"pies gonczy" ktory bedzie odwalal czarna robote, wtedy uzytkownicy nie beda mowili ze cale forum jest zle(modzi) tylko jeden moderator i zycie bedzie sie toczyc dalej

 

No coz pewnie w tym przypadku bedzie podobnie i sie z tym licze, na szczescie jest tutaj jeszcze kilka innych osob ktore takze zauwazaja "wady" forum , moze choc to da cos do myslenia administracji forum

 

Ostatecznie mysle ze dobrym rozwiazaniem bylo gdyby poprostu Orgiusz przeprosil publicznie "poszkodowanych" i bedzie po sprawie bo jak innaczej ukarac Moda?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...