Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Orgiusz -czarna Owca Wsrod Modow

Rekomendowane odpowiedzi

czyli hipotetycznie jak ktos do ciebie napisze bo go wkurzyles : " wypierdalaj baranie bo wedlog twojego avatara wygladasz na ostatnia ciote" to rozumiem ze bedzie ok?. bo po pierwsze bylo to uzasadnione z punktu widzenia wkurzonego, po drugie bylo ekspresyjne po trzecie lepiej akcentowalo i pokazalo zamysl i emocje wypowiadajacego... wiesz co ,moze juz wiecej nie dawaj jednak zadnych wypowiedzi bo to co mowil Szawel bylo za grzeczne jednak i stanowczo za male dosadne w stosunku co do niektorych.

:blink:

 

Ty tak poważnie czy specjalnie bo ośmieszasz się tylko i to na własne życzenie. Nawet nie jesteś w stanie odpowiednio zinterpretować trzech zdań? Jeśli specjalnie i z zamysłem to robisz tym gorzej o Tobie świadczy bo z premedytacją chcesz mnie wciągnąć w jakąś głupawą wymianę zdań i pewnie czekasz aż coś Ci wrzucę. Podsycasz jeszcze atmosferę choć już poznałeś zdanie kilku użytkowników forum.

 

Nawiązując jeszcze do podgrzewania i awatarów... zdaje się pamiętam Twój z czasów pierwszego konta Gladiac.

 

Jedna ikonka i wszystko w temacie " :lol: ".

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES[/b] - czyli twoje wypowiedzi nie maja jednak zadnej wartosci, poniewaz jawnie pokazujesz ze to co mowisz a robisz nie ma ze soba nic wspolnego

Możesz wyjaśnić? Wytężam swoje siły, ale mimo to nie udało mi się zrozumieć, o czym mówisz. A wycieczkę do avatara i nicka zrozumiałem i jak zwykle zignorowałem. W sumie "niegrzeczne dzieci" nie muszą go lubić - wystarczy, że będą czuć respekt do mojego słowa.

 

i jeszcze jedno -czekasz az przyjdzie wiecej uzytkownikow ktorzy maja czyste konto i skrytykuja Orgiusza, wtedy uznasz jego zachowanie za przesadne, i co z tym zrobisz????????????? dasz mu ostrzezenie, poklepiesz po plecach i powiesz: stary przesadziles ale co tam

Nic z tych rzeczy. Ja wiem, że nie będzie nawet 5 takich osób, które by tak stwierdziły.

 

pozatym myslalem ze masz swoje wlasne zdanie na jakis temat, a jak widze jest ono determinowane frekwencja forumowiczow , czyli twoje zdanie jest bardzo "plynne" i zalezne od otoczenia ech..- bez komentarza to zostawie

Myślałem, że moje zdanie wyraziłem w pierwszym swoim poście w tym temacie. W drugim już było dosadne. Jeśli jednak nadal nie dotarło, to powiem wprost: popieram zachowanie i metody Orgiusza w 100%. Trzeba tępić głupotę, lenistwo i dziecinadę na forum. Jak komuś nie pasuje kilka ostrych słów od moderatora, to niech zmieni forum. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę. Nawet "powodzenia" na pożegnanie mogę mu życzyć.

 

EDIT2. zapomnialem napisac o ulubionych odzywkach Orgiusza w stosunku do forumowiczow czyli : STFU&GTFO

No niestety. Luźne podejście do życia albo się ma, albo się nie ma. Na pocieszenie powiem, że można się go nauczyć.

 

Na koniec zaznaczam, iż Twój post jest raportowany jako "troll". Nie wiem, co chcesz osiągnąć tym tematem, ale z góry ostrzegam: to nic nie da. Poniżasz się w oczach jednych i znajdujesz solidarność w oczach takich fanatyków jak Ty. Jeśli jesteś na tyle dorosły i poważny, to w tym momencie poproś o skasowanie tematu. Im mniej użytkowników go przeczyta, tym lepiej dla Ciebie.

 

PS. Nadal piszesz z małej litery, bez polskich znaków i przecinków. Ponieważ dużo grasz, to zapewne jesteś użytkownikiem Windows. Nie widzę więc powodu, dla którego miałbyś unikać polskich znaków i poprawnej ortografii. To nie jest "chateria".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Poniżasz się w oczach jednych i znajdujesz solidarność w oczach takich fanatyków jak Ty

Zabawne , bo kilku "fanatykow" doprowadzilo do tego , ze mod , ktory mial bardzo "luzne" podejscie do forumowiczow (temat wciaz jest na TYM FORUM) - wylecial z PCLa. Na twoim miejscu nie generalizowalbym bo nie wierze , ze komus w ogole takie cos moze sie spodobac , a luzne podejscie do zycia nie ma z tym nic wspolnego , bo jesli zwykly user napisze "GTFO , STFU" to prawdopodobnie po raporcie zostanie nagrodzony.

 

Ps - opieram sie na slowach autora.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zrobilem Edycje mojego poprzedniego posta z poprzedniej strony gdzie napisalem kilka moim zdaniem ciekawych przykladow "walki" uzytkownikow z modami,oczywiscie przegranej

 

Ullisses - co do pisowni, jedne miejsce gdzie uzywam jezyka Polskiego jest forum, wiec po prawie 15 latach pobytu za granica mam z tym czasem problem , nie posiadam tez Polskich znakow, co prawda to mnie nie tlumaczy ale na klawie azerty ciezko byloby mi pisac innaczej

 

edit- jeszcze jeden tekst Orgiusza : Ok bo jeszcze pomysla ze moderacja jest niesprawiedliwa i nagina zasady... ..jak widac nie jest sprawiedliwa i nagina zasady <_<

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie pojawil sie podobnie jak tutaj SGJ i kilku innych ktorzy robia ciagle to samo czyli straja sie osmieszyc taka osobe i podwazyc jej wiarygodnosc,

A mi się wydawało że pojawiłem się w tym temacie dlatego ze podobny tobie troll, eh przepraszam użytkownik korzystając z tematu kłamie co musiałem wyprostować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem Edycje mojego poprzedniego posta z poprzedniej strony gdzie napisalem kilka moim zdaniem ciekawych przykladow "walki" uzytkownikow z modami,oczywiscie przegranej

Albowiem zaprawdę powiadam, pogódźcie się, drodzy pokrzywdzeni, walczący z systemem, anarchiści i zwyczajni pianobijcy, z prostą acz brutalną zasadą - admin/moderator ma zawsze rację.

 

Wtrącona tu i ówdzie "murwa" lub "wuj" znakomicie podnosi soczystość przekazu i zawsze będę tego zdania bronił. Ba, robiłem to kiedyś na tyle ochoczo, że dostałem PMkę od Orgiusza właśnie, napominającą do hamowania owej soczystości - czytają to wszystko również osoby nieletnie, które jeszcze zdążą poznać plugastwa tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytają to wszystko również osoby nieletnie, które jeszcze zdążą poznać plugastwa tego świata.

Co nie znaczy, że trzeba im w tym pomagać. ;)

Jakiś poziom kultury wypada trzymać i nie dać się prowokować. Jestem jak najbardziej za karaniem niepoprawnych użytkowników, jednak jeśli ma być to poparte jakimś komentarzem, to niech on będzie merytoryczny i kulturalny. Chyba nie chcemy się zniżać do poziomu innych for tylko dlatego, że "inni tak robią"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wtrącona tu i ówdzie "murwa" lub "wuj" znakomicie podnosi soczystość przekazu i zawsze będę tego zdania bronił.

Czy piszac o nowej plycie , raidze , anime bede mogl swobodnie uzywac tej "soczystosci"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie smuci ton wypowiedzi moderacji w tym wątku. Mogę z niego wywnioskować że:

 

Jeżeli idzie grupa kibiców a z drugiej strony policja, to zamiast próby mediacji policja powinna wyciągnąć pały i napie... kiboli bo i tak w inny sposób nie są w stanie do nich dotrzeć. Jak ktoś ubliża policjantowi to powinien on mu odpłacić co najmniej taką samą wiązką wulgaryzmów i do tego dołożyć wizytę na dołku albo wytrzeźwiałce jeżeli wyczuje woń alkoholu.

 

Może i metody takie są skuteczne, ale raczej nie zwiększają szacunku zwykłych ludzi do władzy, a tylko pogłębiają już i tak zakorzenione w społeczeństwie pogardę dla stróżów prawa wyrażającą się w jakże miłych zwrotach typu "suki", "psiarnia", "pały" itp.

 

Nie twierdzę, że takie coś grozi moderatorom, ale moim zdaniem zanim zaczniemy wymagać coś od innych, najpierw zastanówmy się czy sami postępujemy w ten sposób, bo w innym przypadku bardzo łatwo zniżyć się poziomem do osoby której zachowanie potępiamy, co może doprowadzić do braku szacunku dla naszej osoby u innych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, że moderatorzy siedzą i planują wielki spisek jak uprzykrzyć życie userowi w możliwie bezszelestny sposób, to brawo :plum:

Moim zdaniem też po części jesteś winowajcą, bo nie masz dystansu i bierzesz % na forum tak poważnie jakby to była kara więzienia w wysokości lat X. I nie bierz mnie jako część swojej teorii spiskowej, bo nie znam żadnego z moderatorów bardziej niż Ty i nie identyfikuje się z tą grupą forum w żaden sposób, więc jako ktoś obiektywny i życzliwy radzę: Olej to, idź na piwo, odpręż się, bo orgiusz nie był politycznie poprawny, ale nie wiem po co głupie dramaty i takie tematy. Imho przeprosić ze strony orgiusza wypada, ale to że czujesz się urażony, to także Twoja wina, bo jak już napisałem nie masz dystansu do takich [ciach!]łów. W imię sprawiedliwości masz pełne prawo "walczyć", ale to nie znaczy, że ktoś to weźmie na poważnie. I nie porównujcie sytuacji na pcl do tej, bo skala zjawiska to jak małe tsunami do przeciętnej fali w bałtyku w bezwietrzny dzień.

 

Trochę mnie smuci ton wypowiedzi moderacji w tym wątku. Mogę z niego wywnioskować że:

 

Jeżeli idzie grupa kibiców a z drugiej strony policja, to zamiast próby mediacji policja powinna wyciągnąć pały i napie... kiboli bo i tak w inny sposób nie są w stanie do nich dotrzeć. Jak ktoś ubliża policjantowi to powinien on mu odpłacić co najmniej taką samą wiązką wulgaryzmów i do tego dołożyć wizytę na dołku albo wytrzeźwiałce jeżeli wyczuje woń alkoholu.

Jeżeli da się na[ciach!]lić komuś pałą w granicach dobrego smaku i z sarkastycznym poczuciem humoru to tylko wtedy to porównanie jest prawdziwe.

 

To o czym jest temat to imho bardziej jak sytuacja w piaskownicy:

Jeden dzieciak daje drugiemu psztyczka w ucho, a drugi na to z mordą "e! myślisz, że jesteś większy silniejszy, to wolno ci mnie bić?! Poczekaj aż pójdę do twojej mamy i jej powiem jaki jesteś be, fuj, niedobry i bijesz słabszych, już Ci mama zabierze kredki!..."

 

PS. Idestond :smoke:

 

Życzę miłego :mur:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonlore powiniens wyleciec z forum(zasada 2 konta) . Sgj dal ci bana.Teraz dajesz link do tematu gdzie

niedobry Orgiusz zrobil zle uzytkownikowi, malo tego Romek sie wypowiedzial i podtrzymal

decyzje Orgiusza. Poza tym osoby popierajace Cie maja %. Szawel z sigiem (no ba nie potrafi

zrozumiec regulaminu i tez siedzi za "niewinnosc" !).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się to forum, oj zmienia.

Niestety nie na lepsze. Nie chodzi mi wcale o zaistniałą "walkę" pomiędzy userem a modem, a o podejście moderacji do problemu.

Kiedyś Cię za coś ukarano - jesteś be i Twoje zdanie jest mniej ważne.

Coraz częściej napotyka się na różne stopnie "równości" userów.

Moderacja nie widzi żadnego problemu, a nawet jeśli widzi, to nie ma pomysłu jak sobie dać z nim radę, bądź co gorsza go akceptuje.

Wszelkie próby podjęcia debaty napotykają na falę krytyki.

 

Panie i Panowie, może i nie potrafię zrozumieć regulaminu, mam % (Nie płaczę z tego powodu, ani nie chowam urazy. Dostałem, mam, stało się.), moje zdanie nie jest tak wartościowe jak moderacji, ale wiem co to kultura. Oraz, że coś takiego jak "racja" czy niepodważalne wyniki i decyzje zdarzają się tylko w naukach ścisłych. W relacjach z ludźmi trzeba wykazać się kulturą i zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak mozna to zrozumiec ? (cytat ponizej) Jesli nie zywisz urazy to po co tutaj piszesz na ten temat ?

A co do ukarania i ze jestes be.... zastosowanie ma tutaj zasada ograniczonego zaufania ..... Kto raz cos zrobil to moze zrobic znowu.Nie mam racji ze siedzisz za niewinnosc ? (tyle lat i sie ktos przykelil ze mam nieregulaminowy podpis ..... )

 

Nigdy nie jest tak, że to jedna strona ma rację.

W temacie "wojenki" nie mam zamiaru zabierać głosu. Jednak poruszono ciekawą sprawę. Chodzi o konsekwencje moderacji. Skoro już komuś zwracamy na coś uwagę (już nieważne w jaki sposób), to sami też nie powinniśmy popełniać takich błędów, a przynajmniej bardzo na nie uważać. Tymczasem dość często mamy przykłady karcenia za czyny, które sami popełniamy.

Przykład wyzywania za błędy, kiedy samemu popełnia się ich kilka w 1 poście nie jest raczej powodem do chwały.

Sprawa 2. Nie pamiętam, aby za czasów Tweak, userzy oraz moderacja zwracali się do siebie z tak niskim poziomem kultury jak teraz. Wchodzi tu masa młodych ludzi. Zwłaszcza od niedawna po przejęciu wiadomo kogo przez kogo. Czy nie powinniśmy dawać przykładu, jak powinno być, zamiast prowadzić wojenki? Często poniżej poziomu godności, a już na pewno merytorycznej wypowiedzi.

Pomyślmy nad tym Panie i Panowie.

 

EDYTA: Wiem, że bardzo tu moralizuje, ale czy nie takie właśnie miało być to forum. "Na poziomie"? Chyba, że się myliłem.

EDYTA: Sam mam 10% za "nieregulaminowy" sig, o którym się komuś tam przypomniało po 2 latach od wstawienia go, bez minimalnego wysiłku napisania do mnie pw, że coś jest nie tak. Nie różnił się wielce od takiego np. stasio1500. Już zapomniałem kto mi je dał, mniejsza o to, bo kłótnie nie mają sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, nie mam racji. Jestem zły i niedobry. Serdecznie przepraszam za moje wypowiedzi godzące w moderację.

Napisałem też, za co mam ten %. Nikogo nie wymieniłem, nie pamiętam kto to był i nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. No chyba, że jest zakaz pisania na takie tematy. Jak wiadomo nie rozumiem regulaminu, więc może coś w tym jest.

Co nie zmienia faktu, że nadal uważam to, co pisałem do tej pory w tym temacie za prawdziwe.

Mimo to pozdrawiam.

 

P.S. Jak widać da się pisać kulturalnie. Wystarczy chcieć. ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak widac jest sens dyskusji ? Orgiusz napisal tak jak nie inaczej. I w sumie jak widze tematy ktore zamykam/kasuje tez skacze mi cisnienie. Widzac "radosna tworczosc" co ponie ktorych.Autor dostal BANA od Sgj nikt nie odwolal tej decyzji ! Teraz po roku bycia na lewym koncie podnosi temat ze Orgiusz to ZUO (4 jezdziec apokalipsy itd badzmy powazni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, że wszystko jest OK póki któryś jak zwykle niesłusznie pokrzywdzony user założy temat i zaczynie nawijać o czarnych owieczkach itp.

Tak, to każdy %owany jest świadomy, że nie dostosował się do regulaminu i wg regulaminu został "nagrodzony". Staję się dopiero ofiarą kiedy będzie mógł się podpiąć pod temat.

Zasadniczo już większość rzeczy napisano - co ciekawe przez innych userów a nie moderacje.

PurePc jest znane z twardej moderacji, ale jak widać po wielu przykładach nie przeszkadza to akurat. Kwestia dostosowania się do zasad.

 

UPDATE:

00:00 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dragonlore powiniens wyleciec z forum(zasada 2 konta) . Sgj dal ci bana.Teraz dajesz link do tematu gdzie

niedobry Orgiusz zrobil zle uzytkownikowi, malo tego Romek sie wypowiedzial i podtrzymal

decyzje Orgiusza. Poza tym osoby popierajace Cie maja %. Szawel z sigiem (no ba nie potrafi

zrozumiec regulaminu i tez siedzi za "niewinnosc" !).

nie skomentuje tego bo przeciez i tak nie bede mial racji - tak wogole to przeciez nie obchodzi cie to ze jeden z "waszym " zle traktuje uzytkownikow ,wpadles tylko tutaj zeby dopelnic "obowiazku" ,ja nigdy nie udawalem swietego ,jak mi sie naleza uczciwie % to sie nie odezwe, ale jazdy jakie robi Orgiusz to zwykle chamstwo ,ale co tam przeciez taki Jonathan sam to przyznal ze jemu i tak wszystko jedno jaka ktos ma onim opinie jako moderatora wiec tym bardziej Orgiusz nie musi sie tym przejmowac.

 

Najgorsze jest to ze i tak sie z "Wami" nie wygra, bedziecie przytaczac regulamin ktory oczywiscie Was nie dotyczy, zadacie "kultury" ktora zamieniacie we wlasna jej wersje czyli STFU&GTFO itp

 

Pozniej dobierze sie gremium ktore dokona sadu i obojetnie czy forumowicz ma racje czy nie i tak zostanie skazany,podalem przyklad takiego potraktowania na poprzedniej stronie.

 

Ten temat nie dotyczy wcale mnie bo to nie ja dostalem % ani nie zostalem ponizony, ale jak widze niesprawiedliwosc to nie potrafie sie do tego odniesc inaczej niz teraz, tego oczywiscie zaden tutaj negatywnie sie wypowiadajacy o sprawie nie chce zauwazyc bo szkoda sobie psuc "zabawe"

 

I tak przegram, ale moze dzieki temu inny wezma przyklad i nie beda sie bali "walczyc" z chamskimi zagrywkami i podlym traktowanie, bo jesli tak co niektorzy ciagle tu przytaczaja PClaba to moge spokojnie powiedziec ze takiemu Orgiuszowi do niego duzo nie brakuje, zreszta swoimi wypowiedziami kilku tutaj uzytkownikow tez mogloby sobie spokojnie pozakladac tam konta.

 

ktos pisal ze jak mi sie niepodoba to mam zrobic wypad- to forum tworze takze ja i ci ktorych slusznie czy nie karzecie , sam jestem za trzymaniem dyscypliny , to nie znaczy zeby walic zaraz pala w leb, szacunku nie zdobywa sie wcale sila tylko "inteligencja"

Lubie to forum z kilku powodow choc nie podobaja mi sie niektore zachowania , i uzytkownikow i modow, nie mysle sie przenosic bo odwiedzam to "nowe" forum od poczatku jak i stare od prawie poczatkow jego istnienia , wiec jest to swojego rodzaju sila przyzwyczajenia przychodzenie na to forum.

 

komus korona spadnie z glowy jesli taki Orgiusz troche przychamuje z odzywkami?? straci szacunek? powazanie? inni moderzy nie musza sie uciekac do tego typu zagran i nic nie traca, ani tym bardziej ukarani forumowicze, niech karze jak trzeba-tylko nie musi byc chamski ani zlosliwy

 

a nam dajcie prawo do naszych roszczen, bo sam bylem kiedys ukarany i mod pozniej mnie przeprosil ze sie pomyli, wiec kazdemu zdarzaja sie pomylki, wszystko mozna przeciez wyjasnic w normalny sposob.

 

Jonathan- chcesz zamknac temat? zamknij jak czujesz taka potrzebe, rozumiem ze wtedy dzial "o forum -czyli jesli masz jakies uwagi zglos je tutaj" jest nie adekwatny do jego znaczenia, bo pewnie te "uwagi" maja byc tylko pozytywne ,a pozatym problem z "pyskujacym" forumowiczem zniknie

 

na zakonczenie taki przyklad: jedzie facet autem, zatrzymuje go policja , daje mandat przy okazji kilka razy pala w pysk, gosciu idzie zlozyc skarge na komisariat ...no wie pan , ten policjant co pana pobil jest troche nerwowy ale to dobry policjan i dobrze robi swoja robote

Tak mniej wiecej wyglada tlumaczenie zachowania Orgiusza przez niektorych wypowiadajacych sie tutaj.. coz w takim razie co powiedza kiedy spotkaja takiego prawdziwego policjanta w zyciu?

 

EDIT:

Domik - to nie jest zadna dyskusja, temat ma swoj cel i zostal stworzony w konkretnym celu, chcialbym aby sie w jego temacie wypowiedzial sie Romek i problem przestanie istniec, a poki co jest pisany w dziale "o forum" itp

 

acha - to jest zenujace ale to przewidzialem w 1 poscie ze bedziecie mnie oceniac a nie sytuacje, nie interesuje was "problem" tylko jak zalatwic jego tworce, bo przeciez kazdy kto mial juz jakies % nie ma prawa glosu <_<

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział pewien znany rysownik/satyryk. "Jestem przeciwnikiem debaty. W debacie są dwie strony które starają narzucić stronie przeciwnej swoje zdanie. (...) Natomiast rozmowa, rozmowa jest jak najbardziej wskazana..."

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie!!!!!!

 

Chcesz sie uzalac pisz do administracji.....

Nie wiem na co ta cala gadka i przepychanka.

 

Mod cos zle robi zglaszasz to administracji a nie zakladasz topik i czekasz na publiczny lincz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując i odpisując pytającemu:

 

Orgiusz jest jednym z najbardziej zasłużonych moderatorów tego forum i ma pełne poparcie administracji forum jak również jak podejrzewam większości pozostałych moderatorów.

Jeśli ktoś czuje się urażony faktem, że na PPC obowiązują określone zasady wypowiedzi na forum i w przypadku ich nieprzestrzegania nie zawsze będzie głaskany po główce to serdecznie zapraszam do poszukania sobie innego miejsca w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać jeszcze jedno:

 

Zdarzyło mi się kilka razy wyjechać ostrymi tekstami do jednego lub więcej użytkowników. Zanim jednak mnie zlinczujecie, to pomyślcie czy czasem taka metoda nie jest lepsza od procentowania użytkowników - zwłaszcza, gdy Ci mają już dużo procentów na swoim koncie i każda kolejna "dycha" zbliża ich nieuchronnie do bana. W moim wypadku ban to raczej przemyślana decyzja. Gdy widzę kogoś, kto nabił sobie 90% w większości na drobiazgach, to w przypadku lekkiego wykroczenia edytuję mu posta wlepiając (mniej lub bardziej soczyste) pouczenie słowne. Myślę, że takie rozwiązanie ma wpływ nie tylko na konkretnego użytkownika, ale na innych. Pomyślą oni wtedy "nakrzyczał na gościa, ale nie zrobił mu 'kuku'". Sam zainteresowany będzie zadowolony, że może nadal brykać po forum. Pomyślcie o tym zanim znów zaczniecie opisywać, jaki to ten moderator zły i niedobry. Wolicie, aby nauczyciel Was objechał za zachowanie czy bez słowa dopisał kolejną linijkę do zeszytu uwag?

Tutaj jest jak w szkole. Dawniej nauczyciel wrzasnął, trzasnął po łapach linijką (a ksiądz katechizmem) i była cisza i spokój. Obecnie bezstresowe wychowanie doprowadziło do tego, że zeszyt uwag jest pełny, rodzice chodzą do szkoły częściej niż uczniowie, a dzieciarnia i tak wchodzi na głowę nauczycielowi i robi co chce.

Tutaj jest stara dobra 8-klasowa szkoła, a nie gimnazjum. Jak komuś to nie pasuje, niech zmieni szkołę...

 

I jeszcze jedno:

Jak ktoś Was obrazi, to spróbujcie mu w kulturalny sposób odpowiedzieć. Jeśli przesadzi, to jest jeszcze przycisk [Raport]. Jednak natura ludzka jest taka, że większość na rzucanie mięsem odpowiada tym samym i w ten sposób pokazuje, że niczym się nie różni od swojego poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatrywalem sie dyskusji z zapartym tchem i napisze 2 rzeczy:

Wiem ze przegialem w pozniejszym poscie dotyczacym avatara usera ale nie bede przepraszac

Postaram sie zeby dragonlore mial mniej powodow do zakladania kolejnego watku dotyczacego niezadowolenia z moderacji na forum.

Chociaz to drugie walczy z przemozna checia udzielenia zarowno Jemu, jak i kilku innym konsolowcom odczuwalnej nagany za posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko. I o co ten flejm? Przecież to się powinno zakończyć BANem przy pierwszym poście.

Pan dragonlore przestaje być użytkownikiem forum PurePC.

Jako osoba pisząca z drugiego konta po BANie na pierwszym podpada pod dwa punkty regulaminu:

III.3.c.

każde jego nowe konto będzie natychmiast usuwane w przypadku stwierdzenia, że właściciel jest osobą niepożądaną.

i:

PSO:

23. Po osiągnięciu i przekroczeniu 100% ostrzeżenia użytkownik jest banowany na czas nieokreślony. Po zdjęciu bana każdy kolejny warning to natychmiastowy powrót na listę banów.

Czyli, user po BANie powinien być bardziej święty od papież i regulamin mieć wykuty na blaszkę.

Zapytacie dlaczego? Proszę:

PSO 15. Rażące błędy lub ich duża liczba w poście.

Amen.

 

EDIT:

 

Uwaga na przyszłość:

Wszelkie tematy tego typu będą natychmiast zamykane, a zakładający je użytkownik karany zawieszeniem konta na dwa tygodnie.

Wątpliwości odnośnie zasadności ukarania, zachowania moderatorów itp. proszę kierować wyłącznie niepublicznymi kanałami (PM, mail, komunikatory) do administracji forum. Najlepiej do mnie, gdyż z grona administracji przeważnie ja się tego typu sprawami zajmuję. Namiary macie w w moim profilu - nie ukrywam ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miłość boską... sorry kolejny idiotyczny temat o jakich to złych moderatorach na forum.

 

1. problem z moderatorem -> Sikor zarządza tymi rzeczami z własnej chęci

2. każdy admin ma takie same prawa więc nie wywołujcie mnie do tablicy bo to bezsensowne, kontakt w takich sprawach via mail/gg/pw do jednego z adminów

3. rozmowa na takim poziomie jak autor zaproponował jest dużym nieporozumieniem bo z góry dwa konta jednego usera jest nie możliwe.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...