Skocz do zawartości
Screamer

Lilianna By Screamer

Rekomendowane odpowiedzi

Screamer ładnie udany ala Murder Mod'a na LianLi miodzio to wygląda ;>

 

Chciałbym żeby mój przyszły projekt wyglądał w połowę tak dobrze jak co niektórych "małe dzieła sztuki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się i to już dawno :wink2:

 

Aktualnie mam tam dwie chłodnice Swiftecha: MCR220 i MCR420 czyli 240tka (w zatokach) i 480tka (w piwnicy). Na dniach Lilianna idzie na stół i będzie parę małych zmian:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam tam dwie chłodnice Swiftecha: MCR220 i MCR420 czyli 240tka (w zatokach) i 480tka (w piwnicy). Na dniach Lilianna idzie na stół i będzie parę małych zmian:

 

 

A powiedz mi czy do tej Lian-Li PC-V2010B zmieści się w takim układzie chłodnic jak masz coś grubszego typu Phobya 240 i Phobya 480 ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się. Wcześniej w tych samych miejscach miałem zamontowane Xchangery od Fesera, które są 2mm grubsze - 480 w piwnicy i 240 w zatokach 5,25".

Edytowane przez Screamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MCP655 wypadła, wróciła MCP355 i dodatkowo MCP350, a więc teraz mamy dwa obiegi choć na pierwszy rzut oka tego nie widać.

 

Obieg 1: pompa -> chłodnica 480 -> RAM -> mosfet 1 -> mosfet 2 -> CPU -> QPI -> NB/SB -> rezerwuar (po prawej) -> pompa

Obieg 2: pompa -> chłodnica 240 -> GPU 1 i 2 -> rezerwuar -> pompa

 

No i parę świeżych zdjęć. Enjoy :rolleyes:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłusto jak zwykle!

 

Nie używać, całość zalać bezbarwnym woskiem, przechować dla potomności- by za kilka lat/wieków gawiedź mogła się przekonać jak to onegdaj komputer cieczą chłodzon wyglądał.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko już tutaj coś ulepszyć - to prawda. Ta obudowa widziała już tyle rewizji (ostatnio widziałem temat na pclolu to ma >200 stron).

Tak się zastanawiam na całą tą dbałością o detale. Bo w podobnych worklogach zazwyczaj obudowa jest pokazywana zupełnie bez panelu bocznego. W praktyce wygląda to na tyle dobrze, że szkoda go zakrywać. Układ spokojnie mógłby stać "otwarty" na stałe. Z rzeczy w których dałoby się coś zrobić, to np. pusta przestrzeń na tym panelu zakrywającym zatoki 5,25. Widziałem rozwiązania gdzie były tam wyświetlacze vfd wyświetlające wszystkie parametry układu, idealnie wpasowane w chromowanych oprawkach. To oczywiście drogi bajer, ale całą tą obudowę można by tak scharakteryzować :)

 

A swoją drogą, planujesz coś nowego w przyszłości (inna obudowa / nowy projekt?). Bo w tym co masz coraz ciężej coś ulepszyć, a nawet jeżeli to zmiany są raczej kosmetyczne, układ jest bliski perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam są może złączki 90° mające z obu stron gwint 1/4" ?

Jakiego typu i gdzie dorwać w PL ?

 

Chciałbym połączyć Lainga D5 Vario z gwintem 1/2" poprzez redukcję na sztywno z rezem, ale nie widzę jakoś odpowiedniej złączki...

Edytowane przez Szopler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...