Skocz do zawartości
Screamer

Lilianna By Screamer

Rekomendowane odpowiedzi

a dla mnie jakoś "rzut z okna" wygląda lepiej. jest jakby to - soczystszy :) bardziej krwisty (świeża krew mocno natleniona ;) )

 

nie mniej całość powala.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też poprzedni odcień bardziej pasował. Komponował się z czerwonymi dodatkami w komputerze.

Panowie, ale ten kolor bardzo się nie zmienił. Po prostu tamto zdjęcie zrobione było pod światło i dlatego ten odcień był bardziej soczysty. Generalnie jest tak, że z każdego kąta kolor jest inny i jest to zależne od oświetlenia :) Spróbuję zrobić zdjęcie z tego samego ujęcia co wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli efekt który uzyskałeś można nazwać tęczowym ;) ?

Jeśli różne odcienie czerwieni można nazwać tęczą to tak, ale skłaniałbym się ku określeniu "opalizujący" czyli wyglądający inaczej w zależności od oświetlenia :)

 

Zadanie na najbliższe dni - pasujący do całości panel do Aquaero:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, Screamer tam jest szalpal czasami , tu masz spokoj i cisze, dorzucaj tu "speszial ediszon" fotki hmm? :D

No i tak robię. Tu jest galeria, tam jest worklog ;)

 

Wieczorem coś zarzucę. Panel jest prawie gotowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Panel do Aquaero ukończony...

Zeszło mi się kilka ładnych godzin. Mnóstwo piłowania, szlifowania i można powiedzieć, że jestem zadowolony z efektu. Biorąc pod uwagę całkowicie ręczną robotę, bez żadnego imadła czy innych wyspecjalizowanych "trzymadeł" to chyba nie jest tak źle...? ;)

Dołączona grafika


I po montażu. Teraz wszystko wygląda tak, jak powinno.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Dziś też dotarł kolejny zawodnik do kolekcji na nową platformę. Modularny, kilowatowy i ciężki jak sto diabłów Corsair HX1000:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorek Fesera wyszedł Ci naprawdę znakomity i soczysto czerwony ;), wentylatory to?(jaka firma i model?) , panel obrobiłeś "jedwabiście"(a gwarancji za takie coś nie stracisz?) jak bym miał fundusze i Ty byś projektował układy LC na zamówienie to bym Cię wynajął do zrobienia very dark orange lc project ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zasilacz do jakiej platformy?

Bo chyba będzie potężna skoro taki "Bydlak" będzie zasilał tą platformę.

Zasilacz na razie do kompletu do EVGA X58 SLI LE. Co będzie dalej nie wiem ;)

Ale kupiłem go ze względu na atrakcyjna ofertę (cena zbliżona do BQ750)

 

kolorek Fesera wyszedł Ci naprawdę znakomity i soczysto czerwony ;), wentylatory to?(jaka firma i model?) , panel obrobiłeś "jedwabiście"(a gwarancji za takie coś nie stracisz?) jak bym miał fundusze i Ty byś projektował układy LC na zamówienie to bym Cię wynajął do zrobienia very dark orange lc project ....

Enermax Magma. Gwarancji na co? Na budę? To tylko zaślepka, a jeśli chodzi o Aquaero, to żadnej ingerencji nie było (panele są wymienne)

 

Więcej satysfakcji jest jak układ i bude samemu sie przerobi:)

100% racji. Ja zanim kupiłem tą budę już myślałem co w niej będę musiał zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kabelki stockowo w oplotach czy będziesz dopiero oplatał ?

Kable od zasiłki? W standardzie są to czarne taśmy, jak we wszystkich Korsarzach z serii HX. Mam oplecione kilka przejściówek / przedłużek. Być może zmienię kolorystykę, więc na razie raczej plótł nie będę ;)

 

 

A przy okazji:

Panel poprawiony - pod spód poszły podkładki i wyświetlacz zrównał się z płaszczyzną zaślepki. Przyciski też się trochę schowały - i dobrze - bo wystawały za mocno ;)

 

Dziś powinny dotrzeć pamięci... :cool:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...