Skocz do zawartości
Screamer

Lilianna By Screamer

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2: jak dla mnie, bomba! :) trzeba przyznać że wygląda to odjazdowo w porównaniu z cudownie wychuchanymi układami ;) od taka fajna odskocznia :)

 

Screamer jak zawsze układzik pierwsza klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny bloczek :) błyszczy się jak psu jajca :D

 

Screamer mam pytanko możesz mi zmierzyć wymiary piwnicy twojej obudowy? sama długość i wysokość bez głębokości. z góry dzięki :)

Jestem w pracy, ale jeśli szybko potrzebujesz to:

długość - wejdzie poczwórna chłodnica (4x120) po wymontowaniu koszyków na dyski

wysokość - Xchanger stoi na 1cm macie + Laing z mocowaniem i jeszcze trochę luzu :) Możesz obliczyć ale z tego co pamiętam to chyba 19cm.

głębokość - Xchanger + wentyl + zasiłka + 2cm pomiędzy wentylami a bokiem, 2cm pomiędzy chłodnicą a zasiłką i 1,5cm pomiedzy zasiłką i drugim bokiem.

 

Łatwo da się wszystko policzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilne to to nie jest więc to żaden problem jakbyś nawet za tydzień podał wymiary :) ale nie ukrywam że przydadzą się wymiary podane w centymetrach bo tak nie bardzo wiem co ma jaką szerokość itd.

 

480 wchodzi za zasilacz czy zmieści się jeszcze po tej samej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilne to to nie jest więc to żaden problem jakbyś nawet za tydzień podał wymiary :) ale nie ukrywam że przydadzą się wymiary podane w centymetrach bo tak nie bardzo wiem co ma jaką szerokość itd.

 

480 wchodzi za zasilacz czy zmieści się jeszcze po tej samej stronie?

Dokładnie:

 

Długość - 58,5cm po wymontowaniu przedniego wentylatora, a więc całkowite miejsce na dole (z wentylatorem + filtr 44,5cm)

Wysokość - 19,5cm

Głębokość - 20cm

 

480 wejdzie za lub przed zasilacz, w zależności z której strony go zamontujesz (możliwości są dwie). U mnie z przodu (tzn. od mojej strony) jest chłodnica, zasilacz jest za nią. Po tej samej stronie co zasiłka zmieści się jeszcze max. 240-tka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez poprowadziles to wezowisko :P

 

No no ladnie Ci to wszystko wyszlo! I jak zwykle, super zdjecia! ;)

Fajny oplot rowniez. Czyzby to z MDPC-X?

THX...! :rolleyes:

 

A co do oplotu... to właśnie po takich postach uśmiecham się szeroko do wszystkich tych, którzy upierają się, że nie wiem co to jest oplot z MDPC-X czy Techflex i usiłują mnie przekonać, że jest 100 razy lepszy. Niestety, to zwykły oplot za 1,70zł od firmy dobry_warsztat z Warszawy. Dla mnie oploty nie muszą być miłe w dotyku (jak niektórzy usiłują mnie przekonać), mają dobrze wyglądać, a po włożeniu ich do budy i tak różnicy nie widać, więc... ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do oplotu... to właśnie po takich postach uśmiecham się szeroko do wszystkich tych, którzy upierają się, że nie wiem co to jest oplot z MDPC-X czy Techflex i usiłują mnie przekonać, że jest 100 razy lepszy. Niestety, to zwykły oplot za 1,70zł od firmy dobry_warsztat z Warszawy. Dla mnie oploty nie muszą być miłe w dotyku (jak niektórzy usiłują mnie przekonać), mają dobrze wyglądać, a po włożeniu ich do budy i tak różnicy nie widać, więc... ? icon_smile3.gif

Sam używam oplotu za 1zł/m czy widać jakieś przebicia to można zobaczyć w moim temacie o wc lub o oplotach.

Nie ma sensu przepłacania za "marke" a Techflex wydaje się przebijać :huh: tak czy inaczej czekam na wodowanie evga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:

 

Długość - 58,5cm po wymontowaniu przedniego wentylatora, a więc całkowite miejsce na dole (z wentylatorem + filtr 44,5cm)

Wysokość - 19,5cm

Głębokość - 20cm

 

480 wejdzie za lub przed zasilacz, w zależności z której strony go zamontujesz (możliwości są dwie). U mnie z przodu (tzn. od mojej strony) jest chłodnica, zasilacz jest za nią. Po tej samej stronie co zasiłka zmieści się jeszcze max. 240-tka

dzięki Screamer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...