Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Iphone- Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

poniewaz iphone stal juz praktycznie pelnoprawna konsolka, to postanowilem zalozyc temat o grach na najbardziej popularny telefon swiata

 

ponizej mozna zobaczyc filmiki z gameplaya ktory pokazuje moc iPhona- sony pisalo ze to nie jest dla niego konkurencja,ja mysle ze jest i to spora, najwieksi z branzy juz przenosza swoje gry na iphona

 

koniecznie obejrzyjcie filmik z gry ponizej-wyglada fenomenalnie!!

 

 

 

gra smiga naprawde swietnie - co prawda sterowanie jest znaczaco uproszczone ale jak ktos chce sobie zagrac szybka partyjkie to jak znalazl ;)

 

ponizej znane "Pray" z pc i duzych konsol

 

 

- samoloty

 

 

fakt ze iphone ze wzgledu na cene nie jest jeszcze popularny w Polsce ale jesli ceny spadna do odpowiedniego pulapu moze byc fajna alternatywa dla psp czy DS'a

 

Na dniach wychodzi nowa wersja Iphona ktora ponoc ma byc jeszcze mocniejsza,wiec i nowe gry beda bardziej podpasione graficznie

 

ps.jesli znajdziecie jakies warte uwagi gry to zapodawac :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: Hero of Sparta i Tiki, oba tytuły dostępne w wersji Light, więc warto przetestować.

 

Swoją drogą Real Racing wygląda bardzo zachęcająco, mam nadzieję, że dadzą jakieś demko na smaka. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja polecam: Hero of Sparta i Tiki, oba tytuły dostępne w wersji Light, więc warto przetestować.

 

Swoją drogą Real Racing wygląda bardzo zachęcająco, mam nadzieję, że dadzą jakieś demko na smaka. :wink:

w sumie musze sie przyznac ze nie znam jeszcze rodzaju dystrybucji gier na iphona- dlatego rozumiem ze wersja light o ktorej piszesz to demka, tak?

 

szkoda ze nie wkleiles linka do tych gier ;)

 

gra ma bardzo fajna muze, widac ze jest dosc ciekawym slasherem, troche taki GoW like ;) z elementami rpg

co ciekawe na iphonie lepiej wyglada sterowanie w niektorych grach niz w psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema lub darmowego. Wszystko ściągasz AppStore z iTunes.

 

Dla mnie granie na iPhone/iPodzie to tylko ciekawostka. Sterowanie to jakaś masakra. Niestety iphone jako konsola to tylko ciekawostka która sprawia że popularne gry na przysłowiową komórkę zaczęły swoją drugą generacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam Zenonie - koreański rpg wzorowany na Zeldzie.

Gra na 40h - IMO najlepszy zakup na appstore.

 

Z klasyków jeszcze warto polecić Rolando.

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam, Labirynth 3D, fajna gra i sterowanie(kuleczka w labiryncie) :) oraz Touch Air Hockey, fajnie się gra we dwóch, możliwość grania przez wifi kiedy ma się dwa iphony:) , z cydii Psarakia i Milionarie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja spora dla psp ale technologicznie psp jest bardziej zaawansowane. Co do ilości gier, jakie się ukazują oraz cene (większosć za darmo :) to bije psp na głowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...