Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Vampire hunter D:Bloodlust - nice... :)

Green Green - tez fajne :wink:

Helsing - przydalby by mi sie jakies namiary na dobrej jakosci fansuba [PRV ME] (najlepiej ang. dubbing).

Neon Genesis Evangelion - No.1

Ghost in the shell - Nie kapuje do dzisaj :D

Akira - 8)

Teraz przymiezam sie do Gits S.A.C - 8,8Gb uuu bedzie duzo ssania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temacik sie zawiesił :P

 

Dajcie linka do jakiegoś konkretnego serwisu z anime, bo mam zajawe na ściągnięcie i obejrzenie jakiegoś fajnego filmiku :]

ooo.....jak ktoś zna to może wpisać namiar na Video Girl Ai :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno nie w takiej jakosci jak na KAA :P

tam jest taka kosmos jakosc, ze ciezko od DVD odroznic

a na DC czesto jakies uszkodzone pliki i potem sie czlowiek niepotrzebnie denerwuje podczas ogladania :D

 

A co do anime godnego uwagi to ostatnio Gantz obejrzalem (niestety tylko S1, 11 ep), jak dla mnie rewelacja

 

I w koncu Cowboy Bebop --> koniecznie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jak dla mnie jest DB. Chciałem oglądać jakieś inne NGE, Akire, Noir ale jakoś mi sie nie podobały. Macie namiary na coś w stylu DB?? Tylko jeśli można z jakiejś strony bo na DC albo torrencie to strasznie słaby transfer mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem kiedyś ze strony kilka odcinków Gundam Wing faktycznie jakość nie była najlepsza. Co do Ghosta to oglądałem chyba z dwa odcinki, ale to za mało żebym się wciągnął (uzależnił jak w przypadku DB:) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w koncu Cowboy Bebop --> koniecznie!!!

Heh....Cowboja już dawno oglądałem, ale dzięki, przynajmniej wiesz co dobre :P :twisted:

 

 

Co do kolegi od DB, to polecam (Nie szukając daleko) np One Piece też fajnie się biją tyle że piraci, ale też rozwalają całe miasta przy bójkach

A pod względem humoru to raczej Dr Slump, w końcu ten sam autor :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno nie w takiej jakosci jak na KAA :P

tam jest taka kosmos jakosc, ze ciezko od DVD odroznic

!

Hmm? Wszystkie porzadne grupy anime robia wspanialej jakosci ripki, KAA za to niestety odstaje od innych, nie dodaja do swoch ripow angielskiej sciezki dzwiekowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram Marcina, mialem kilka sztuk po angielsku i wiekszosc z nich byla tragiczna. zostawilem sobie gits i mononoke, reszte sciagnalem jeszcze raz :P

 

tak btw - jakie jest Wasze podejscie do polskich hardsubow? sciagacie, lubicie? czy tylko angielskie potraficie ogladac? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw - jakie jest Wasze podejscie do polskich hardsubow? sciagacie, lubicie? czy tylko angielskie potraficie ogladac? :D

ja oglądam tylko z polskimi 8) nie wiem czemu, ale tylko tak potrafie oglądać i bez nich jakoś mi sie odechciewa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boorak

Jeśli rajcuje cie klimat DB to seria Naruto spodoba Ci sie na bank.

Wszyscy w temacie poprzą napewno zwłaszcza ze otatnie epy robią sie takie dragonbalowate... enyway enjoy

 

hehe co do PL hardsubów to mam mieszane uczucia bo:

- po polsku git sie ogląda nie trzeba sie wyśilać by zrozumieć wszystko itp.

- fajnie wiedzieć że są wogóle takowe

- możesz oglądać razem z innymi przyjaciółmi którzy nie czają zbytnio ang itp.

 

ALE

 

- PL hardsuby nie stoją na takim samym poziomie co ANG

- czesto jest karaoke :]]]

- cieżko w polskim jezyku stworzyć jakieś enigmatycznie zwroty np. ang "you flat chested bitch" przetłumacznie na pol nie jest takie śmieszne jak w tym jezyku itp.

 

MENTAL NOTE nie mam NIC przeciwko pl hardsubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się ze SLAW-KUN'em, ale moje uczucia się przychylają bardziej w stronę angielskich bo rajcuje mnie ten język :twisted:

 

Nie wiem jak wy stoicie z naruto, ale ja obglądnąłem 10 ep i mnie to wcale nie przypomina DB(chociaż ten atak ognia... :P ) a muszem powiedzieć że na DB się wychowała moja fascynacja M&A, no bo nie zaliczam do tego sajlorek i innych bajek, które oglądałem jak byłem mały bo nie wiedziałem że to pochodzi z japonii, więc to była zwykła bajka jak np BOLEK i LOLEK :D

 

 

............PEACE...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby troczkie tchnąc życia w wątek to zadaje pytanie:

 

Co sądzicie o nowych seriach wypuszczinych na łaczach???

A mianowicie Fafner in the Azure, Gankutsuou, My_HiME, Final_Approach - są jescze inne Grenadier, Harukanaru Toki no Naka de Hachiyoushou [??? chociaż wypusciło to Anime-Keep to moze warto zerknąc?] , BECK....i jeszcze pare ale nie miałem okazji sprawdzić. Jak ktoś zna to niehc sie wykaże hehe

 

Jeśli ktuś juz zassał i obejrzał któreś z tych to niech sie wypowie bo w sumie tak ściągać na pałe to szkoda czasu.

 

A jeśli chodzi o mnie to ja polecam serię >>>Bleach<<< która daje kopa humorem i choć troche schematyczną ale ciekawie przedstawioną fabułą [poczytajcie mange a sie dowiecie :] Nie bede zdradzał szczegułów. Główny bohater Ichigo Kurosagi porafi widzieć i rozmawaić zduchami zmarłych - potrafi tak od kiedy pamięta. Pewnego dnia zauważa potwora goniącego dziwczynke-ducha gdy potwór go zauwarza to kieruje sie w jego stronę mówiąc ze posiada on smaczniejszą duszę [sic!] Ale nagle zjawia sie postać w czarnym ubraniu aikido[?] i przecina niemiłosiernie powora na 2 części. Noca do pokoju Ichigo wpada ta sama postać w kimonie, i...... jest zaszokowana ze chłopak może ją widziec i słyszeć , dotknąć [hehe w sumie to dostaje socztstego kopniaka:] i tyle to połowa 1 ep reszte sami dokończcie ALE WARTO. Seria opatulona jest dobrym podkladem dzwiekowym oddająca klimat danej sceny, nawet piosenka tytułowa wpada w ucho hehe

aha ważna sprawa jest kilka grup wydających tą serie jedyną róznaica są tłumaczenia ja sobiście posiadam grupę Lunar posiada ona tłumaczenia zbliżone do tej z mangi.

p.s. jako apostoł mangi to polecam przeczytanie paru tomów :]]]

 

My HiME - HIGHLY-ADVANCED MATERIALIZED EQUIPMENT. Fabuła przedstawia dziewczynę o imieniu Mai Tokiha która razem ze swoim bratem Takumim przenoszą sie do nowej szkoły. Podczas rejsu na którym płyną zostaje uratowana dziewczynka Mai zauważa ze posiada ona tajemniczy tatułaż taki sam jaki ma ona! [ na piersi hehe] . W nocy na statku uratowana dziewczynka wdaje sie w bójke z tajemnicza postacią podczas którego Mai-chan wyzwala swoja ukrytą do tej pory moc..statek ulega zatopieniu a bochaterka nastepnego dnia budzi sie koło szkoły..koniec 1 ep...moim zdaniem nic nie wprowadza ot taki Sailor :>

 

Gankutsuou - dość cięzki klimat. Wiele zdani nie jest dopowiedzianych do końca. Fabuła toczy sie na pewnej planecie [ chociaż sceneria nie jest cyber punkowa lecz utrzymana w wieku średnowiecza] Dwaj kumple przybyli na tą planete specjalnie zeby wźiąść udział w balu. Jednemu z kumpli udaje sie nawiązać jakąś znajomośc z całym właścicielem posesji gdzie sie odbtwa uroczystośc, zaproszeni na obiad razem z tym burżujem jeden z kmpli zaczyna czuć dziwną aurę w okoł niego zaś drugi niewyjaśnioną chęc poznania tej osobowości jakim jest Lord. Padają podejrzenia ze Lord jest wampirem..z resztą sam nie wim wiele trzeba sie domyslać... jak pisałem wiele nie jest dopowiedziane do końca. Zapowiada sie fajna seria [ jesli nie spieprzom jakimś pomysłem "super-hero pałer miszcz" itd]

 

Final Aproach - denne ee co tu dużo mówić. Po obejrzeniu 3 ep nic sie nie zmienia... lipa ... nic nie wnośi..kiszka. Fabuła przedstawia sie następująco. Jest para rodzeństwa [onisan i onesan] żyją sobie spokojnie sami w apartamęcie aż tu nagle wpadają jakieś agety ubrani na czarno i typówka która mówi ze rzad rozporządził akcje która ma na celu zapobiec zmniejszającej sie liczbie narodzin i ze przez ten fakt ziemnia chyli sie ku upadkowi..hmmmm BZDET... kaszana fabuła jak mleko z vodką..arghhh może sie to jakoś rozwinie ale ja nie bede tego pobierał..Kreska typowa. dziwek taki sobie. marnota dobre dla małych dziewczynej chcących sie pobawić w "rodzine" qpa aha 1 ep =15 min :| @175mb - jakość git ale treść ...żałoba [ to są moje rozwody jak ktoś jest innego zdania chetnie go przekabace na mój punk widzienia hehe;]

 

 

 

CZYLI jak na razie możemy ciąfnąć Bleach i Gankutsuou resztę na własną odpowiedzialnośc :P

 

OKE teraz WASZA kolej hehe ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumie 1ep Bleach nie zabardzo oddaje kilamtu zawartego w mandze ale poczekajcie kiedy sie pojawi sie Kon : ]

 

hmmm phranzee mógłbyś troszkę przybliżyć tytuł ?

 

A właśnie przyszła mi na myśl seria Fafner in the Azure i kuźwa od razu pierwsza myśl to to ze uderzająco przypomina NGE..az do przesady przypomina :

 

ranama mam gdzieś mangę : ] zaraz poczytaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym proponowal:

a) Zrobic liste polecanych anime (ba moze byc tez lista obowiazkowych :wink: )

B) Przykleic topic

c) Ewentualnie linki zkad mozna dorwac dane anime (nie jestem do konca pewny do legalnosci ale.....mozliwe ze sie myle :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...