Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie Tachikoma Special to nic innego tylko pare animacji komputerowych. Nie ma prawie zadnego związku z fabułą..choć są to smieszne fylmiki n_n

 

aaaaa włąśnie Marcin_gps przypomniał mi >>>GANTZ<<< hehe o ile w 1 serii niechętnie pokazywali kreffff, gore i golizne tak w 2 serii jest wsio : ] Seria do polecenia pełną gębą. Innym słowem indywidualnośc wśród anime. Zdradze ze teraz w nast epach gantza nic nie będzie jak to jest dotychczas....czytam na bierząco mangę 8)

Manga Gantz tak mnie wciągnała ze nie odtrywałem sie od kompa - naprawde swietna seria.

 

 

ps. przyszpilić temat

pss wcześniej podawałem wiele stronek skąd można pobrać A&M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Marcin_gps - jeszcze dodaj jednego typa co jedzie ze mną hehe

 

w copy roomie to ja bede chyba nocował :][:

 

pozatym ide na panel japonskiego żarła heheheh

ojojjoj bedzie sie dziać

 

jeszcze 14 dni :>

 

kurna Marcin_gps ma 5min drogi z buta a ja 11h pociągiem :o hehe jestem na 1000 proceto. Nie przegapie takiego baletu :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja swiezo po konwencie

w sumie z 20h w CR przesiedzialem :|

Troche tego mam ;]]]]

 

Check this out

 

http://republika.pl/marcin_gps/cr.jpg

 

Ten w glassach to ja, a mina kolesia obok mnie rozwalila :D

 

Szkoda, ze prawie nic nie widzialem na konwencie, ale w domciu nadrobie ;]]]

 

Sław-KUN sie zmyl szybko i jeszcze mi w pokoju suprise urzadzil :D

 

ale i tak bylo fajnie, troche zmeczony jestem tym targaniem PC przez miasto

 

Ide cosik obejrzec, a potem lulu, bo od 36h oka nie zmrozylem n_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio zaczalem ogladac moge polecic:

 

Midori no Hibi - beka, koles zamiast reki ma dziewczyne

Full Metal Panic - jak ktos jeszcze nie widzial to niech zaluje, beka nieziemska ;]

Full Metal Alchemist - widzialem kilka epow i zapowiada sie ciekawie, wciagajaca fabula, masa humoru

Samurai Champloo - nowe anime tworcow Bebopa, super!!!

 

A ja tymczasem mykam do mangi Berserka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja przygode zaczalem od GITS, ale bylem wtedy za mlody zeby cos skumac, potem przyszedl DB i to bylo TO !!! wtedy...bo watpie czy by mi sie teraz DB spodobal gdy obejrzalem takie serie jak chociazby HELLSING (moja siostra sika jak widzi Alucarda-a ma tylko 16 lat =] ). A gdy tak z miesiac temu ogladalem GITS Innocence to jakby mi ktos z KA-ME-CHA-ME przywalil :)))Siedzialem otumaniony i nic poza tym filmem nie widzialem-obejrzalem go 3 razy pod rzad!!! ale w sumie tylko z GITS 1 i 2 mialem takie przezycia...reszta anime jest przewaznie tylko od posmiania-np.Slayers Movie 1 -Perfect...fajny topic...tylko nie wiemm po co co jakis czas wchodza jakies palanty i mowia cos w stylu "manga, anime BUUUUUU...".Zero kooltury...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szkoda ze szybko sie zmyłem ale nie miałem dobrych połączeń PKP -_-'

 

Enyway. Fotek prawieże nic nie nastrzelałem. [z 27]

A rzeczy sie działy hehe

Na projekcjach panował zajefany klimat, można sie było na nowo śmiać z anime juz obejrzanych po kilka razy :]

Wg mnie najlepiej ludziska sie bawili przy seri Great teacher onizuka live action - smiechu było co chwila. A najlepszym dowodem na to jest liczba osób która wbijała sie do CR z zapytaniem czy ktoś nie ma tą serie :]

Jedno mnie zdziwiło ze na projekcji Gantza była zapełniona sala po brzegi a na Innocence nie : cuż może nie czają takich klimatów

 

Konkursów też było nie mało z czego konkurs jedzenia chińskich zupek pałeczkami rządził ;] ;]

troczke szkoda typa co zapierniczał makaron prosto z opaowania ;] ;]

 

Żałuje ze nie byłem na przedstawieniu Cosplayowców jedynie widziałem inauguracje 4 miejsc [p.s 3 miejse powinno wygrać a za nim Alucard] ale to nie ode mnie zależało

 

W trade center można było zaopatrzyć sie w niezłe okazy mangi, figórek, plakatów, kalendarzy, koszulek, naklejek i róznego rodzaju stuffu. [ku mojemu zdziwnieniu ceny było "normalne"]

 

Jako że to był mój pierwszy konvento to wychodze z mieszanym uczuciem bo w pierwszym dniu roiło sie od konkursów, projekcji itp za to na drugi dzien - nuuuda :

Pozatym wynosze pozytywne wspomnienia ;] ;]

 

p.s HEHE rózowy króliczek w CR rządził no nie Marcin_gps

pss jak znajde jeszcze czas to podlinkuje troczke fotek a w szzcególności CR czyli warezownie ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie moglem jechac :? Pojechalbym dla samego zdobycia plakatu z NGE 8) . (CR juz nie licze - podstawa).

Ps. Zna ktos jakies namiary zkad bym mogl dorwac jakis plakat albo plakat wiekszego formatu :lol: (nie wiem jak to nazwac, chodzi o takie cos na papierze kredowym). Bo bym z wielka checia cos takiego nabyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, plakaty byly calkiem calkiem od 10-50zl

 

rozowy kroliczek :D

Klientka chciala zebym jej Full Metal Alchemist na CD wypalil (jedyne 52 epy :D)

 

kurcze, ludzie zachecam do zapoznania sie z IRC'em i zasysania mangi i anime z kanalow

 

troche to na poczatku zamotane, ale predkosc jest zadowalajaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam (choc z IRC'em mam dopiero z tydzien stycznosci) irc.rizon.net duzo grup fansuberskich tam siedzi. A jak ktos uwielbia DB i chce miec wszystkie odcinki to #animehq

 

Ps. Nadal apeluje jak ktos wie gdzie w internecie sprzedaja plakaty z anime (NGE szczegolnie) to poprosze o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytankiem czy moze ktos wie czy jakas grupa fansuberska wydala Cowboya Bebop'a bez hardsubow? (Bez iNOS'a) albo z takimi ktore mozna wylaczyc (w niektorych ogm'ach jest takie cos). Z gory thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGM to znaczy, ze plik ma sciezke(i) audio zapisane w formacie ogg.

Bardzo fajne. Mozna wybrac jezyk i/lub napisy

 

troche mam tych ogm'ek ;>>

 

 

SOn1c --> na tej stronce sa informacje o wszystkich releasach

 

http://www.baka-updates.com/

 

ja mam CB od [KAA] i jakosc jest przepiekna!

 

-----------------EDIT--------------------

 

PS

 

polecam teledysk, ktory znajdziecie pod ponizszym linkiem (trzeba sie tylko zarejstrowac)

 

Musze dorwac to anime

 

http://www.animemusicvideos.org/members/me...nfo.php?v=14617

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanka anime od wielu lat ale nigdy nie mialam kasy zeby kupowac komiksy i filmy...net mnie tylko ratuje i tv. Jestem maniaczką raczej bardziej krwawych "bajeczek", lubie Hellsing i bardzo bym chciala obejrzec X...gdzie go moge znaleźć??? Jak ktos wie to czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blood_ AnimeDb tu mozesz poszukac tego anime (Chyba najwiekszy zbior anime i linki do sieci Ed2k roznych grup fansuberskich) - Chwilowo chyba nieczyne (mi sie tylko laduje glowna cokolwiek nacisne :cry: ) Mam nadzieje ze to poprawia.

 

Marcin_gps ta stronka ktora mi podales to zaduzo nie ma info o poszczegolnych relesach CB -> Jakie grupy i jak wydany (Jakosc, jezyki,napisy itp), na stronce ktora podalem takie cos jest.

Wlasnie siagam CB od KAA. Czy napisy sa to hardsub czy moze wylaczalny softsub??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAD DAMMIT

 

 

tzn.

Wszystkie stronki podałem kilka stron wcześniej. Wraz z opisem irca, strony z których można pobrać torenty, donkey'e - cięzko poczytać argghhhh

 

a tu w kólko sie powtarzają ..BAKA [jestem w takim chumorze bo spaliuem mobo PSIA KREFFFFFF]

 

@Blood_

"bajeczki" haha juz lepiej mówić animacje..jak lubisz KREFFF to rozajrzyj sie za tytułem KITE [jeśli go jeszcze nie oglądałaś] albo GANZ, GANTZ, GANTZ, GANTZ, GATNZ

 

@s0n1c

softsub da się łatwo wyłaczyć - wystarczy wykasować plik z txt hehe ale w CB z kaa jest HARDSUB czyli napisy wryte w anime nie da sie ich wyłaczyć bo to nie format .ogg tudzież .mkv.Wersji raw nie widziałem nigdzie :

 

Kurna przyjechałem z konventu mam +50gb anime a nawet ani 1 epa nie zdązyłem obejrzeć niech to pies trąci.....grrr ..mumble mumble..mumble -_-

 

dodam fote jak sie prezentował CR [sorry za ostrość ale za 20 min odjeżdzał mój pociąg hehe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomnieliscie o najlepszym anime 2004 roku, a mianowiecie o Elfen Lied, Blood_ to anime tez jest dla ciebie (duzo krwi sie leje;) ). Elfen Lied to jedyne anime po obejrzeniu ktorego po prostu siedzialem przed monitorem z otwarta gebą, lezka w oku i burza umyslowa we lbie. Naprawde polecam!!!! (najlepsze anime 2004 chyba samo sie poleca no ale JA tez polecam:P)

 

Acha!!!!

Wersje ktore ja posiadam to wersje anime.fin, super jakos obrazu, dobre tlumaczenie i bardzo dobra czcionka hardsubow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAD DAMMIT 

 

softsub da się łatwo wyłaczyć - wystarczy wykasować plik z txt hehe ale w CB z kaa jest HARDSUB czyli napisy wryte w anime nie da sie ich wyłaczyć bo to nie format .ogg tudzież .mkv.Wersji raw nie widziałem nigdzie :

W mnóstwie plikow .mkv ktore mam jest i dual audio i softsuby przelaczane z menu, uzywam BS playera i tam mam w menu playera odpowiednie opcje do zmiany sciezki audio i napisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...