Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

@Slaw-kun chodzi ci o SEL z angielskim dubingiem?

Jak tak to:

SEL Dual Audio Ang Softsub [AXP]

----------------------------------------------------

Quality: very high

Source: DVD

Resolution: 640x480

Video Codec: DivX5 - Bitrate: 1155 kBit/s

Audio Codec: Ogg Vorbis - Bitrate: 87 kBit/s

----------------------------------------------------

Ja mam wersje z sama japonska sciezka ale z polskim hardsubem :wink:

SEL Jap Audio PL Hardsub [basaka]

----------------------------------------------------

Quality: very high

Source: DVD

Resolution: 640x480

Video Codec: XviD - Bitrate: 1252 kBit/s

Audio Codec: Ogg Vorbis - Bitrate: 112 kBit/s

----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobre (bo i tak prawie nie wiem o co chodzi :D thx za spojlera) i jakosc elegancka (no najlepsza jest grupy iNOS).

A o gierce SEL nic nie slyszalem kiedy wyszla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Texhnolyze

 

Niedawno skończyłem oglądać. 22 odcinki, studio Madhouse - ci sami ludzie od SE lain.

Ogólnie ogląda się to trudno - rwana akcja, dialogi, oniryczne sceny. Pierwsze 5 odcinków niemal się zmuszałem. Ale dalej... rzeźnia taka, że gałki oczne wysadza. Po prostu animowany obłęd. Przez dwa dni nie miałem ochoty nic oglądać. Chyba sobie terapeutycznie Nausicee zarzucę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Advent Children is the much anticipated sequel to Square's top selling game Final Fantasy VII. Nie moge sie doczekac  B)

1211827[/snapback]

Widziałem zwiastuny no i normalni musze to obejrzć :) Panowie a co sądzicie o Initial D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogladal ktos Now And Then Here And There (Ina Soko Ni Iru Boku)?

 

Zdecydowanie polecam, choc klimat ma dosc dolujacy.

Ten teledysk IMHO niezle oddaje klimat serialu: http://www.animemusicvideos.org/members/me...nfo.php?v=20366

 

Oczywisice Cowboy Bebop (mi akurat angielski sie podobal), Berserk (wersja ang to porazka :( ), NGE, Macross Zero i oba GITSy, Akira, Armitage III, the list goes on... :)

 

Co ciekawe, NGE bardziej mi sie podoba po angielsku - japonskim aktorom jakos brakuje w niektorych scenach ekspresji...

 

Z nowych rzeczy polecam nowego Appleseeda: fajnie zrobiony, rewelacyjna muzyka i dobrze sie oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie Chobits i jakos mnie ten serial przybil troche, mimo happy endu...

Co nie znaczy ze jest zly, wrecz przeciwnie - choc spodziewalem sie glupiej komedyjki ala Love Hina, a dostalem calkiem powazny film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm back!!! Czy ktos mógłby mi polecić jakies anime dla dorosłych ( nie musi byc hentai ). Lubie krwawe anime, ale musi zawierac nić erotyzmu...szkoda ze za mało go było w Hellsing, bo to naprawde rewelacyjny serial. Pozdrawiam z zakątka podziemi!!! :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamietajcie poraz enty ten adres:

http://anidb.ath.cx/perl-bin/animedb.pl

 

Jak sie zarejestrujecie to macie linki Ed2k do kazdego anime.

Jak ktos woli torrenty (w tym ja ;) ) to wybiera anime, grupe ktora wydala danego fansuba i wejsc na ich stronke.

 

Przeczytalem sobie zapowiedzi na rok 2005 no to beda fajne perelki.

Ninja Scroll 2

Fullmetal Alchemist the Movie

 

A tutaj reszta.

 

Ps. Elfen Lied postepowac w/g przepisu :D

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff dawnoo mnie nie było ..i jeszcze nie bedzie. Gitez ze widac ze widac coraz wiecej fanów japonskich klimatów :]

 

anyway

 

Chociaz ze stosy animek lezy na obejżenie to ja czekam na FVII:AC...uuu bedzie sie dziac uuuu

 

LUBISZ niezrozumiały klimat, KOCHASZ Furi Kuri, CIERPISZ SElain...proponuje Paranoya Agent.eee porówniania nizbyt sie pokrywaja ale Paranoya taki jest..nie wiadomo gdzie to podpiąc.

 

 

ps Jesli ktos nie widzial FLCL [są tacy?] to juz zassysdac, najlepsze kopie ma KickAssAnime [wiadomo:>]

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...