Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj obejrzałem do końca Elfen Lied. W 13. odcinku zbierało mi się na płacz. :(

Nie wiecie może, gdzie można znaleźć muzyke z tego anime? Zwłaszcza utwór "początkowy". Oczywiście legalnie. :)

http://gendou.com/amusic/?filter=elfen+lied&match=0

 

Musisz się zarejestrować - warto, bo sporo muzyki z anime jest. Bitrate przeważnie 128kbps, ale zdarza się i więcej. Ściąga się po http, bez żadnych udziwnień i anti-leachy, transfery nawet po 1mB/s

Utwór o który pytasz to naturalnie Lilium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra, costi.

Domo arigato.

 

Crosis, a oglądałeś Elfen Lied - Extra ? IMHO zepsuło cało klimat...

A co do OST, to czemu oryginalny ;) ?

Chyba nie oglądałem. ;)

 

Czemu oryginalny? Bo nie chcę łamać prawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, robi wrazenie.

 

Po sieci snuje sie jeszcze wersja Lilium Extended DarkJedi Edition - gosc wzial, i do OP dokleil dalsze fragmenty utworu z ostatniego odcinka. Calosc ma ponad 3 minuty, a konczy sie dzwiekami i fragmentami wypowiedzi z ostatniego odcinka (nie napisze ktorymi, bo spoiler nie dziala). Jak dla mnie rewelacja.

 

Jak ktos chce, mam to na dysku, wrzuce na jakies rapidshare czy cos.

 

@caehl - Basiliska ogladalem, podobal mi sie. Fabula rzeczywiscie nie poraza nowatorskoscia, ale calosc jest zrobiona sprawnie i dobrze sie oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ouran Koukou Host Bu

Po pierwszym epku moim zdaniem kolejny kandydat do top 5 tego sezonu :D Bardzo fajna komedia, którą przyjemnie się ogląda. Mam tylko nadzieję, że go nie zepsują z czasem :) Jak ktoś nie przeczyta opisu to czego go bardzo miła niespodzianka na koniec [; Parę skrinów bo kreska jest naprawdę godna uwagi ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee kreska z Ouran Koukou Host Bu to typowe shoujo :? , na razie sie przyglądam tej serii, moze coś jeszcze z tego wyjdzie.

 

Jak na razie nowy sezon jest naprawdę owocny, jest z czego wybierać, póki co moge polecić:

 

xxxHOLiC- jak zarazie no.1 dla mnie, duży potencjał, ciekawa kreska, no i miodny opening.

 

The Melancholy of Haruhi Suzumiya- duża niespodzianka, pierwszy ep mnie zmiażdżył, takiej parodii jeszcze w anime nie widziałem, piękna rzecz, drugi ep wraca już do normalności, ale mam nadzieje że coś z tego wyjdzie.

 

School Rumble 2nd- co tu dużo pisać, school rumble forever :wink:

 

A tak po za tym warto sprawdzić jeszcze Kiba, Air Gear, Disgaea, Ray.

 

 

A ze starszych rzeczy, jak by ktos jeszcze nie oglądał, to polecam Hunter X Hunter, bardzo przyjemnie anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh, dzięki :)

 

A ktoś mógłby umieścić wersję z męskim chórem?

 

Ah, tak mi się przypomniało... co uważacie o OST (szczególnie opening song) z Air TV? Dla mnie piękne... szczególnie jak się oglądało.

Edytowane przez esh0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipton ;] bo nie ogladalem.

Z muzy ktora mi sie straszliwie podobala trzeba wymienic opening Bleach'a ( w porownaniu do reszty utworow Orange Range wypada nadzwyczaj dobrze ) i RahXephon za caloksztalt. W sumie ost Bleach tez daje rade. Boli tylko dostepnosc nosnika na pl rynku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez zawsze podobaly sie dwie piosenki z naruto, 'sadness and sorrow' oraz 'sandaime's funeral' (ten drugi jeszcze nie wydany na ost).

warto tez wspomniec 'behelit' z berserka oraz 'destiny awaits' oraz te drugie intro z bleacha.. tak w ogole to jeszcze kenshin mial swietny ost imo.

 

esh0, meska wersje mozesz sciagnac z linka ktory Dijkstra dal wczesniej. 'Lilium (Saint Version)'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez zawsze podobaly sie dwie piosenki z naruto, 'sadness and sorrow' oraz 'sandaime's funeral' (ten drugi jeszcze nie wydany na ost).

warto tez wspomniec 'behelit' z berserka oraz 'destiny awaits' oraz te drugie intro z bleacha.. tak w ogole to jeszcze kenshin mial swietny ost imo.

 

esh0, meska wersje mozesz sciagnac z linka ktory Dijkstra dal wczesniej. 'Lilium (Saint Version)'

od berserka podobał mi sie jescze monster i murder, sadness amd sorrow tez ok. Ostatnio widziałem "Grave of the fireflies" i musze przyznać, że na końcu wzruszyłem sie nawet;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiac o fajnych OP, nie mozna nie wspomniec o:

- BOA "Duvet" (Serial Experiments Lain)

- "Tell Me Why" (Berserk)

- Manzo "My-pace Daiou" (Genshiken)

- Juno Reactor "Guardian Angel" (Texhnolyze)

- Ishida Youko "Open Your Mind" (Ah! My Goddess TV)

- The Delgados "The Light Before We Land" (Gunslinger Girl)

- Home Made Kazoku "Shounen Heart" (Eureka 7 2nd OP)

 

To oczywiscie IMHO ;)

 

Z innych utworow, ktore mi sie strasznie podobaja:

- The Seatbelts "Ask DNA" (Cowboy Bebop Movie)

- Rie Tanaka "Mermaid" (Chobits ED)

- Inoue Marina "Houseki" (Le Portrait De Petit Cossette)

- Lithium Flower (GitS: SAC ED)

i pewnie jeszcze troche by sie znalazlo, ktorych w tej chwili nie pamietam lub nie mam ze soba (szczegolnie instrumentalnych) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do piosenek to cholernie mi się podobała ta z openingu Hundred Stories i zakończenia pierwszych odcinków Bleacha.

 

A w ogóle to właśnie obejrzałem 1epka xxxHolic, zapowiada się wybornie, RAY - właściwie cholera są motywy, że tak to ujmę 'z rzyci' i nie za bardzo wiadomo o co chodzi. Wyszedł co prawda dopiero 1 epek ale spodziewałem się więcej.

Aaa... no i oczywiście do tego 2 epek Ergo, który zresztą tak jak pierwszy był wyborny.

 

Na stanie mam jeszcze 2 epki Kiba, ale jeszcze ich nie obejrzałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał OP z WHR i ending Initial D 4th :D

Może jestem jakiś dziwny ale xxxholic jakoś mnie nie zmiażdżył. Mam nadzieję, że kolejne epki będą lepsze [; Chociaż pozytywne wrażenie było ;) W każdym razie znakomicie wypadło Black Lagoon [; Pierwszy epek miód. Nie wiem natomiast jak Nana. Pododno też niezłe. Mam na stanie, ale jeszcze nie miałem okazji, żeby obajrzeć, bo nadrabiam zaległości z School Rumble ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie obejrzałem 1epka Black Lagoon :> Miodzio... coś pokroju CB zmieszanego z nie wiem czym... trochę klimatu Gungrave... trudno powiedzieć... w każdym razie 1epka polecam ;]

Akurat mialem to dzisiaj sciagac. No zobaczymy ile to jest warte B)

A jakiej grupy ogladales [sHS]??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ergo+lagooon :wink: od SHS

Ah my goddess 2 :lol2:

No i nie moglem wiecej juz czekac az KAA wyda Samuraia chmploo, wiec sciagnolem sobie z innej grupy. (Jakiz ja bylem glupi czekajac na KAA - Genialna Anima)

Jeszcze trzeba poczekac na blech'a i skalancje Naruto od Inane.

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...