Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

No ciekawa ta rozmowa. Też zauważyłem takie braki w kresce w ostatnich epkach. Ale nie są one aż tak rażące jak niektórzy piszą (że niby Vicent jako proxy wygląda jak clown). A to zdanie określające rozwój akcji chyba najbardziej mi się podobało I find it nice to just watch it take its own shape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Eureka 7, ktorym nudzi sie czekanie az Nanashi laskawie cos splodza:

 

Po torrentach snuje sie paczka epkow 37-50 sygnowana Bizarro-Nanashi. Jak sie okazuje, tlumaczenie wszystkich odcinkow mieli Nanashi juz dawno gotowe, tylko jakos im sie nie spieszy z wypuszczaniem epkow (teorii dlaczego jest wiele, od lenistwa po proby wyciagniecia jak najwiecej kasy z datkow). W kazdym razie ktos wzial to ich tlumaczenie i sam zrobil releasa na szybko.

 

Ogladalem na razie jeden odcinek. Tlumaczenie jest OK, badz co badz jest to robota Nanashi. Jest troche literowek i mam wrazenie, ze osoba to robiaca nie opanowala do konca sztuki prawidlowej kompresji. Jest OK i da sie ogladac, ale jakosciaz obrazu nie powala, przynajmniej ten jeden epek. Moze w nastepnych sie cos w tym temacie poprawi, bo maja rozmary w okolicach 230-240MB, ten co widzialem mial ok. 170.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Eureka 7, ktorym nudzi sie czekanie az Nanashi laskawie cos splodza:

 

Po torrentach snuje sie paczka epkow 37-50 sygnowana Bizarro-Nanashi. Jak sie okazuje, tlumaczenie wszystkich odcinkow mieli Nanashi juz dawno gotowe, tylko jakos im sie nie spieszy z wypuszczaniem epkow (teorii dlaczego jest wiele, od lenistwa po proby wyciagniecia jak najwiecej kasy z datkow). W kazdym razie ktos wzial to ich tlumaczenie i sam zrobil releasa na szybko.

 

Ogladalem na razie jeden odcinek. Tlumaczenie jest OK, badz co badz jest to robota Nanashi. Jest troche literowek i mam wrazenie, ze osoba to robiaca nie opanowala do konca sztuki prawidlowej kompresji. Jest OK i da sie ogladac, ale jakosciaz obrazu nie powala, przynajmniej ten jeden epek. Moze w nastepnych sie cos w tym temacie poprawi, bo maja rozmary w okolicach 230-240MB, ten co widzialem mial ok. 170.

Przegladalem wersje Bizarro-Nanashi- wyglada to nieicekawie: poza literowkami i raczej amatorskim kodowaniem, timingi sa zwalone. Najwiekszy odchyl jaki widzialem to jakies 4-5 sec (ponoc rekordowy znaleziony to ok 10 sec ... ) . Wole poczekac az Nanashi skocza - pal licho iloe to potrwa. IMHO szkoda lacza i czasu na Bizarro-Nanashi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Podepne sie pod temat, bo gdzie indziej szukac, jak nie u zajawkowiczow ;> Szukam filmu: "Garuda". Moze ktos wie, czy mozna dostac go w PL? Z gory dzieki za odpowiedz! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem wersje Bizarro-Nanashi- wyglada to nieicekawie: poza literowkami i raczej amatorskim kodowaniem, timingi sa zwalone. Najwiekszy odchyl jaki widzialem to jakies 4-5 sec (ponoc rekordowy znaleziony to ok 10 sec ... ) . Wole poczekac az Nanashi skocza - pal licho iloe to potrwa. IMHO szkoda lacza i czasu na Bizarro-Nanashi.

Na forum Nanashi wyskoczyl koles, ktory podal linka do torrenta z rzekoma poprawiona przez niego wersja. O dziwo nie zamkneli mu topicu natychmiast :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie z kumplem excel sage [wiadomo ze w kupie razniej] i trafilismy na odcinek parodiujacy horrory....Odcinek ten wzbudzil u mnie niemale zainteresowanie[moze nie sam odcinek a gatunek] wiec jezeli znacie jakies animowate horrory z fajna kreską to prosilbym o tytuly (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za adres, z pewnoscia przyda mi sie w przyszlosci :D

 

Po pobieznym przegladnieciu tej stronki mam pytanko..ogladal ktos Martian Successor Nadesico??;]

Bo chyba za to teraz sie zabiore;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem wersje Bizarro-Nanashi- wyglada to nieicekawie: poza literowkami i raczej amatorskim kodowaniem, timingi sa zwalone. Najwiekszy odchyl jaki widzialem to jakies 4-5 sec (ponoc rekordowy znaleziony to ok 10 sec ... ) . Wole poczekac az Nanashi skocza - pal licho iloe to potrwa. IMHO szkoda lacza i czasu na Bizarro-Nanashi.

Nie wiem, jaka wersje ogladales, ale jakos w odcinkach, ktore wlasnie obejrzalem ani jedna kwestia nie byla rozjechana. Pewnie, literowki byly, ale jakos to przebolalem, nie bylo ich az tyle. Torrenta mialem z mininovy. Pomijajac literowki, uwazam ten release za wcale udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pretty Face był taki szybki kursik jak rysować mangę :lol:

moglbys jasniej ? :D nie interesuje sie manga i anime, nigdy nieczego nie ogladalem ( z wyjatkiem kronik riddicka: mroczna furia ) ale jakos fajnie sie rysuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka manga była i tam był taki szybciutki kursik jak rysować postacie :D Ale to raczej taki z jajem jest ;)

dobra, dzieki, znalazlem 600mb kursu :D ciekawe czy zapal mi minie zanim to sciagne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku leży w dziale z mangami; widziałem ostatnio ale nie miałem czasu przejrzeć.

Ja mialem okazje...i radze omijac [jezeli mowimy o tym samym] chyba ze chcesz sie nauczyc malowac ulubionego pokemona :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klik! O coś takigo Ci chodziło?

Hehe posiadam cos takeigo a dokladniej 1 numer (bialy kruk)

Nauczyc nauczy cie rysowac, ale styl kreski tak podchodzi mi pod lata 88-94.

 

Na emule jest pelno pdf'ow z kursami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość urwał_nać

Hehe posiadam cos takeigo a dokladniej 1 numer (bialy kruk)

Nauczyc nauczy cie rysowac, ale styl kreski tak podchodzi mi pod lata 88-94.

 

Na emule jest pelno pdf'ow z kursami.

masz moze jakis link do takiego kursu na torrencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakis link do takiego kursu na torrencie?

szukaj pod hasłami: anime draw, manga draw, anime tutorial, manga tutorial

 

Czy sa jakies gry anime oprocz tych hentai ( xxx ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jakies gry anime oprocz tych hentai ( xxx ) ?

sa gry, np. na ps2 jest gra o CB, byly tez gry o Gundam Wing... ale nie wiem, czy jest cos na pc zwiazanego z anime...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 wychodzi tez (lub juz wyszla) gierka Eureka 7, jest GitS:SAC, kilka Fullmetal Alchemistow, jakies Dragonballe, w Japonii jest Berserk, pewnie jeszcze duzo tego by sie znalazlo :)

 

Na PC chyba nic specjalnie nie wyszlo niestety :(

 

A dla milosnikow Elfen Lied - Lilium extended, DarkJedi mix, wersja finalna (5:40 :D ): http://rapidshare.de/files/19078443/Lilium...Final_.mp3.html

 

EDIT: pojawil sie dzis pierwszy soundtrack z Ergo Proxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takim klimacie? Jeszcze nie spotkalem. Jak obejzysz do konca przyzwalam na male wariactwo. Byle nie na forum ;]]]

Kuzwa ciagne 3 rozne anime a nie mam czasu ogladac :cry: Trzeba bedzie zrezygnowac kilku h snu dziennie na rzecz nadrobienia zaleglosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Elfen Lied jest takie super ( albo to tylko dlatego ze to moje 1sze anime ) Ma super tytul, 'kreske', fabule, pomysl, dramat, muzyke, czołówke ktorej nie da sie przewinąć ;]

swoja drogą, ile anime obejzelisice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Elfen Lied jest takie super ( albo to tylko dlatego ze to moje 1sze anime ) Ma super tytul, 'kreske', fabule, pomysl, dramat, muzyke, czołówke ktorej nie da sie przewinąć ;]

swoja drogą, ile anime obejzelisice ?

jak sie komus nudzi to moze policzyc :)

my anidb list

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...