Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznac sie, kto juz ogladal "Paprike"? :>

Naprawde kawal swietnego anime, ale dla pelnego zrozumienia (albo sie polapania) trzeba obejrzec z 2 razy. (Po obejrzeniu mialem ochote ogladac jeszcze raz!)

 

Ponadto zaliczony "Highlander", czyli animowana wersja "Niesmiertelnego". Tez przyjemnie sie ogladalo. Ale papryczka lepsza :D

 

Ogolem dzien z pod znaku MADHOUSE'a.

 

Edit:

Kiedy dzieje sie jakas akcja w Higurashi no Naku Koro? Bo 1ep meczylem ze lzami w oczach. A podobno takie fajne...

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymore - jestem dopiero po 1ep, ale widze ze warto. Klimat, kreska, fabuła na +. Berserkowcy oglądać

Claymore dobry jest, juz od 2 miesiecy znajduje sie w moim cotygodniowym zestawie anime. Hmm MADHOUSE.

 

Zapomnial bym, 1ep Devil May Cry za soba i powiedzialbym, ze podobne do Hellsinga. Eee MADHOUSE. :rolleyes:

 

Co do Higurashi... a whateva dam szanse. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

higurashi dla mnie jest moim numerem dwa, jezeli po skonczeniu 4tego odicnka ci sie nie spodoba to nie ogladaj bo przez reszte jest to samo tylko troche ci sie bedzie mieszalo. Mnie higurashi wzielo juz po samym openingu :)

 

Co do blood+ slyszalem ze pierwej oplaca sie obejzec blood last vampire a potem blood+ Dobrze ktos proponowal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess-

http:\\Torrents.to

Potezna szukajka torrentow. Chyba jeszcze nie podpadam pod regulamin... :unsure:

Dokladniej z tego http://www.isohunt.com/download/10878994/scryed

 

Co do Higurashi.... Wlasnie ogladam 17ep i po raz pierwszy zacisnalem tak zeby ze dziasla mnie rozbolaly...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze bede musial podac pare uzytecznych linkow.

http://www.tokyotosho.com/ <- Nowosci. (Posiada konfiguralny kanal RSS)

http://nyaatorrents.org/ <- Glownie RAW'y.

http://asiandvdclub.org <- Tylko DVD.

http://www.boxtorrents.com/

http://www.animeyume.org <- Duzy zbior torentow/ED2K.

 

@ -mess-

http://www.animeyume.org/series.php?id=583

Ja bym bral wersje a4e.

 

Taki maly zestawik przydatnych linkow. I pamietac nie sciagamy zlicencjonowanych w Polsce tytulow.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wczoraj Higurashi. Chyba ogarnalem cala historie i jestem zaskoczony jedna rzecza

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

No i czuje w kosciach po 1EP Kuro no Keiyakusha spodoba mi sie bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czuje w kosciach po 1EP Kuro no Keiyakusha spodoba mi sie bardzo :wink:

Ja juz po 10 epkach. Ciekawe nie powiem, ale jedna mala rzecz mnie irytuje. (Nie napisze co, moze ktos tez to zauwazy).

BTW, fajne sa rawki TV-JAPAN do dorwania na nyaatorrents.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem 3 odcinki Texhnolyze, nie podoba mi sie to, kreska super ale to jest nudne ze ja pierdziele. SE lain mi sie podobalo, myslalem ze to tez bedzie fajne.

Bedzie sie cos dalej dzialo ? moge juz wywalac czy to sie zmieni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie niewiele, w sensie tempa akcji, ale fabula jakos tam lapie tempo i nie stoi w miejscu. mozna obejrzec IMHO.

BTW. Boogiepop Phantom tez polecam ;)

tez go mam, chyba zaczne boogiepopa bo w przerywnikach widze ze istnieją dialogi i jest nawet niezla muzyczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem 3 odcinki Texhnolyze, nie podoba mi sie to, kreska super ale to jest nudne ze ja pierdziele. SE lain mi sie podobalo, myslalem ze to tez bedzie fajne.

Bedzie sie cos dalej dzialo ? moge juz wywalac czy to sie zmieni ?

klimacior to ma przez duże K, ale faktycznie ciężkostrawne

za to intro jest genialne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogipop Phantom 7/12

KURDE to jest naprawde niesamowite, kazdy szczegół jest wazny bo laczy sie w calosc ( nie tak jak mi sie wydaje w texh gdzie tylko rozne [ciach!]ly pokazywali bez sensu )

To anime ma inny klimat, ma klimat niesamowite rzeczy i historie. Bo w texh byl klimat typu: dziewczyna z maska wilka, nie wiesz po co to nosi, ani nie ma to z niczym zwiazku, po to zeby ci namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio obejrzanych:

 

- Highlander: graficznie kojarzy mi sie z Vampire Hunter D, kreska IMHO bardzo dobrze pasuje do tematu. Bardzo dobra oprawa muzyczna. Fabula nie powala, ale tez nie odrzuca. Po prostu solidnie zrobione kino akcji. 8/10

 

- Blood+ - mniam. Fajna kreska (choc niektore postacie mi sie nie podobaly, np. Lulu), dobra muzyka (z ambicjami na bardzo dobra). Fabula OK, rozsadnie dawkowana, dzieki czemu uniknieto dluzyzn i wcale nie czuje sie, ze to ma 50 odcinkow. Kilka razy ordynarnie wyskakuje deus ex machina, niektore postacie byly troche zbyt niesmiertelne (ilez razy mozna zabijac tego samego goscia? ;) ) - ogolnie jednak jest wiecej niz dobrze. Ode mnie 8,5/10.

 

- Blood: The Last Vampire - side story do powyzszego. 40 minut lupaniny, bez wiekszego zaczepienia w rzeczywistosci (tzn. ogladajac to bez znajomosci Blood+ nie wiadomo kto, kogo i za co ;) ). Kreska mi niezbyt podeszla, oprawa audio moze byc. Ocena 5/10. BTW. polskiego dystrybutora nalezaloby powiesic za jaja za spoilery na pudelku. Konkretnie:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Psuje to IMHO, i tak marna, fabule jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś fajne i ambitne anime ? najlepiej z fabułą osadzoną w czasach współczesnych, ale może być też coś w klimatach post nuklearnych, byleby obyło się bez całej otoczki fantasy, machania wielkimi mieczami i walczenia z jakimiś potworami. Chciałbym żeby to był jakiś dramat lub kryminał, film, który jest warty obejrzenia, od biedy może zawierać wątki romantyczne lub przygodowe/akcja

najlepiej narysowane kreską taką jak w kill billu 1 :D

Ostatnio obejrzałem Jin Roh: The Wolf Brigade i właśnie tego typu anime najbardziej mi odpowiada ;) jest tam wszystko i takie coś potrafi mnie utrzymać przed ekranem monitora :)

 

no to jak, co możecie mi zaproponować ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś fajne i ambitne anime ? najlepiej z fabułą osadzoną w czasach współczesnych, ale może być też coś w klimatach post nuklearnych, byleby obyło się bez całej otoczki fantasy, machania wielkimi mieczami i walczenia z jakimiś potworami. Chciałbym żeby to był jakiś dramat lub kryminał, film, który jest warty obejrzenia, od biedy może zawierać wątki romantyczne lub przygodowe/akcja

najlepiej narysowane kreską taką jak w kill billu 1 :D

Ostatnio obejrzałem Jin Roh: The Wolf Brigade i właśnie tego typu anime najbardziej mi odpowiada ;) jest tam wszystko i takie coś potrafi mnie utrzymać przed ekranem monitora :)

 

no to jak, co możecie mi zaproponować ? ;)

Cowboy bebop!!

 

To taki must have wśród anime...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś fajne i ambitne anime ? najlepiej z fabułą osadzoną w czasach współczesnych, ale może być też coś w klimatach post nuklearnych, byleby obyło się bez całej otoczki fantasy, machania wielkimi mieczami i walczenia z jakimiś potworami. Chciałbym żeby to był jakiś dramat lub kryminał, film, który jest warty obejrzenia, od biedy może zawierać wątki romantyczne lub przygodowe/akcja

najlepiej narysowane kreską taką jak w kill billu 1 :D

Ostatnio obejrzałem Jin Roh: The Wolf Brigade i właśnie tego typu anime najbardziej mi odpowiada ;) jest tam wszystko i takie coś potrafi mnie utrzymać przed ekranem monitora :)

 

no to jak, co możecie mi zaproponować ? ;)

Toż Melancholy... ma wątki dramatyczne, kryminalne, romantyczne, jest fajne i warte obejrzenia ;) . No, nie jest ambitne za bardzo może...

 

Zresztą, Melancholy i ARIA wymieniłem tak przy okazji, obwieszczając światu, co lubię, nie bezpośrednio w odpowiedzi na pytanie. Może powinienem to bardziej zaznaczyć, mój błąd. Ale i tak warto obejrzeć.

Edytowane przez grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...