Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

ps. A i jeszcze interesowalo by mnie cos z samurajami, jesli w ogole jest.

Bardzo brutalne i porzucone : Ninja Ressurection. Lajtowe : Ninja Scroll i Ninja Scroll TV. Calkiem przyjemna SAGA to Rouroni Kenshin lacznie z OAV i filmiami , ktore koncza serial skladajacy sie z 95 epek a jednoczesnie sa koncem opowiesci o nim. Japonia w 17 wieku bodajze. Na pewno tez Samurai Deeper Kyo , ale to narazie mecze wiec nie wiem czy warto. Jestem po 1 epce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia...

Ach, bardzo przygnębiająca końcówka.

 

Już na początku przyznam, że polubiłem TYPE-MOON. A tu jeszcze 1 dzień i w kinach pojawi się Kara no Kyoukai.

 

Wracając do Tsukihime. To dobry, choć krótki, ale treściwy kawałek romansu i historii o wampirach.

 

Muszę przyznać, że to dość przyciągające połączenie.

 

Chcę zaznaczyć, że kreska jest niesamowita, nadzwyczaj mi się podobała.

 

Sama historia nieco naciągana i parę rzeczy nie zostało wytłumaczonych, ale przywiązałem się do tego anime.

 

Arcueid bardzo mnie poruszyła - przyjemna postać.

 

Przydałoby się jakieś rozwinięcie. Wydaje mi się, że to jedno z tych lepszych anime, ale z oceną się na razie powstrzymam. Chciałbym wystawić 9, ale to wymaga pewnych zmian w obecnie wystawionych ocenach.

 

Tym samym Azumanga dostanie "kopa" i spadnie nieco jej ocena, bo zrozumiałem, że 9.25 to nieco zawyżona nota.

 

Jutro... Może Claymore.

 

Tak przy okazji, leborg, Twoje konto na anidb to grobel?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Za mna cala Paranoia. Zawiodlem sie. Mialem w miare ogladania coraz wyzsze wymagania , przed ostatni odcinek juz byl mocno interesujacy ,a w ostatnim napiecie siada. Przekombinowali , ale mimo wszystko na plus. Wystawiam 6.5/10. Wyzszej noty po prostu dac nie moge. Poruszono interesujacy temat , problemy i rozwiazali to (pozwolcie , ze uzyje tej przenosni)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
"metoda glutowa z Berserka" czyli jakies "powersy" jesli tak to mozna nazwac
. No az mi sie gryzc chce....

Jedziemy z Dokuro Chan , wreszcie Naruto Movies oraz Deeperem dalej.

 

Edit:

 

Dokuro - dzis dam sobie spokoj. Deeper ep2 zakonczony - sa super powersy. Naruto Snow Movie cos tam - 7.5 Kiszka , ale fajnie sie oglada i lubie ta serie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosz, a ja tylko 1mbps i na Rm'kach jadę.

 

Firekage, akurat mam to w kolejce...

 

BTW. Jak ma cie jakieś stronki z anime w rm/vb na RS to zapodajcie

 

Nie ma to jak wyszukiwarka na RS ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czy to jest Avi czy Rmvb to mi nie robi różnicy dopóki rmvki mam ładnej jakości.

Np. te po 30mega/epek z AnimeTotal są do bani ;)

 

A poza tym to o wiele szybciej jest na dysku ;)

 

Zawsze miałem wszystko w Rmvkach i taj jakoś zostało.

Ostatnio jak zobaczyłem że Fate zajmuje prawie 5GB (26epków) to zwątpiłem :mellow:

 

___________________

 

Tyle co pisałem o dobrej jakości, a tu Boogiepop woła o pomstę... :-|

 

 

Edit2: Na Ghost in the Shell składa sie trochę rzeczy i prosił bym o małe wyjaśnienie co kiedy obejrzeć?

Najpierw te filmy? GITS + Innocence?

Z tego co widzę to są jeszcze 2 serie i 3 filmy...

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

7.5 to kiszka? Czy ja dobrze pamietam, ze niedawno ktos mnie "zjechal" za takie samo stwierdzenie? :P

Costi , ale ja wystawilem ocene dla fana :D , ktory widziales wszystko lacznie z normalnymi sezonami , fillerami oraz shippuddenem wraz z manga :D Skrzywienie bo lubie Naruto. Jesli mialbym to ocenic przy samym serialu pomijajac fillery to dalbym moze 6.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Prosty schemat : lama pozniej kozak i rozwala glownego bosaa wladajacego Winter Country...tia...

 

Zmienilem ocene Azumandze na 7. Jednak mi sie to podobalo. Faktycznie cos sobie poprzypominalem :D :D Choc na pewno nie zasluguje to na oceny powyzej 8.

 

JROX - co masz w kolejce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX - co masz w kolejce?

Kolejność przypadkowa ;)

 

Suzumyia Haruhi no Yuuutsu

Boogiepop Phantom

Cowboy Beebop

Amaenaideyo -> Katsu

Spirited Away

 

Na wish liście

Higurashi no Naku Koro ni Kai

Shakugan no Shana 2

Berserk

Utawarerumono

12 Kingdoms

Ghost in the Shell

 

O Naruto nie wspominając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX - robisz problemy - ja mam 1 Mbit/s a ciagne wszystko w normalnych formatach ;) Kwestia zostawiania kompa na sciaganiu jak sie wychodzi z domu. Np. dzis rano wrocilem z pracy i juz czekalo na mnie Starship Operators, w ciagu poprzedniego dyzuru zassalo sie Seirei No Moribito (ktore notabene trzyma badzo wysoki poziom) :)

 

Edit2: Na Ghost in the Shell składa sie trochę rzeczy i prosił bym o małe wyjaśnienie co kiedy obejrzeć?

Najpierw te filmy? GITS + Innocence?

Z tego co widzę to są jeszcze 2 serie i 3 filmy...

GitS ma jakby 2 tory:

1. Ghost In The Shell + GitS: Innocence - dwa filmy

2. GitS: Stand Alone Complex - dwa sezony serialu (SAC i 2ng GIG) oraz film Solid State Society.

Tor nr 2 rozgrywa sie przed wydarzeniami z filmow z toru 1, nie sa jednak bezposrednio powiazane fabularnie.

Na poczatek polecalbym oryginalnego GitSa, a potem to w zasadzie do wyboru, czy Innocence, czy najpierw seriale. Dodam moze jeszcze, ze oryginalny GitS i (szczegolnie) Innocence sa bardziej filozoficzna rozkminka, natomiast seria SAC jest bardziej nastawiona na akcje (co nie znaczy, ze jest zupelnie plytka).

 

Aha - Innocence polecam sciagac w jak najlepszej jakosci, bo izualia sa mocna strona tego filmu. Tak BTW. nie wie ktos, czy bedzie to u nas wydane na DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ale odkąd straciłem konto na TL to raczej jadę z Rapida.

Chyba muszę to zmienić. i to najlepiej od zaraz ;)

 

Z tym że gorzej mam bo mi może rozłączyć neta i po ptokach... niestety ale daleko od pkt dostępu mieszkam. Taki urok mieszkania na zadupiu ;] [; ;]

 

Dzięki za wyjaśnienie. :)

To najpierw sobie zobaczę filmy, a potem te serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o formatach. U mnie 384kbps na p2p i 768kbps na http i priorytetem jest mkv lub raw avi, 720p. ;)

 

Postanowione, dzisiaj Claymore. Później School Rumble, Fate/stay night, Love Hina, Wolf's Rain, Ichigo 100%, Eureka Seven...

 

Taki mam przynajmniej plan ;).

 

Gdzieś tam pewnie wskoczy School Days.

 

Święta idą, trzeba się przygotować i zaopatrzyć się w nowe tytuły, a mój "wishlist" jest ogromny.

 

JROX: A co to takiego TL?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxtorrents ma tez duzo rzeczy, zazwyczaj sa b. dobre transfery. Maja tylko kompletne rzeczy (tzn. nie ma seriali/mang, ktore jeszcze "ida").

 

Seirei No Moribito - po 10 epkach - Jezu, jak to sie swietnie oglada :)

Dla fanow 12 Kingdoms - absolutny must see, innym tez bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj muszę sie zainteresować tymi torrentami, bo ni cholery nie mogę znaleść Higurashi... Kai i drugiego sezonu Shany :( A bez tego w święta będzie ciężko ;]

 

Muszę sobie zrobić przerwę od Anime i kompa, bo coś źle to na mnie wpływa ostatnio [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj muszę sie zainteresować tymi torrentami, bo ni cholery nie mogę znaleść Higurashi... Kai i drugiego sezonu Shany :( A bez tego w święta będzie ciężko ;]

Higurashi: 2831188[/snapback]

Muszę sobie zrobić przerwę od Anime i kompa, bo coś źle to na mnie wpływa ostatnio [;

A ja sobie zrobiłem taką mimowolną przerwę, już od dwóch weekendów nic nie oglądałem (nie licząc nowych epów wychodzących serii które śledzę na bieżąco), więc teraz czas się za coś wziąć

Pzdr :)

Edit: No fakt, czytanie ze zrozumieniem się kłania - baka...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na 1mbps można się wyrobić spokojnie z "normalnymi" formatami, jednak u mnie zostawianie kompa żeby się coś ściągnęło jest bezcelowe, bo rozłącza... (patrz parę postów wyżej ;] )

 

W każdym razie będę próbował, może w nocy jakoś będzie działać, albo z rana jak jestem w szkole ;]

 

Oglądam do końca weekendu, a potem do następnego przerwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na 1mbps można się wyrobić spokojnie z "normalnymi" formatami, jednak u mnie zostawianie kompa żeby się coś ściągnęło jest bezcelowe, bo rozłącza... (patrz parę postów wyżej ;] )

 

W każdym razie będę próbował, może w nocy jakoś będzie działać, albo z rana jak jestem w szkole ;]

 

Oglądam do końca weekendu, a potem do następnego przerwa ;)

To akurat nie jest problem ;) Torrenty sie automatycznie wznawiaja a "autopolaczenie" w przypadku rozlaczenia mozna ustawic we wlasciwosciach polaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, leborg, Twoje konto na anidb to grobel?

Tak! To cały ja, wraz ze swoim chorym systemem oceniania :D

 

Skończyłem oglądać Air - the movie. Początek znacznie nudniejszy niż Tv. Ale za to końcówka o wiele lepsza...;]

Chociaż niektóre wątki z serii TV zostały totalnie zidiocone w filmie. Ale z tego co czytałem film oparty jest na gierce, więc czego tu wymagać :P

 

Btw.

Zrobiłem update listy kumpli na anidb ;] Jak coś to mnie tam dodajcie ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, nie problem... zależy jak na to patrzeć, a raczej jak w danym momencie się połączenie pierniczy ;)

Bo niekiedy potrafi od 19 do 24 non stop zrywać , a niekiedy raz czy dwa i chodzi normalnie...

 

No ale to nie temat o tym ;)

 

Idę kończyć Black Lagoon póki jeszcze mam Tyskie w zapasie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 400/400kbps, nie moge sciagac w nocy, sciagam od 14:00-23:00 ( 9 godzin dziennie ).

A sobie sciagnalem evangeliona platinium edition - 48GB, co ja bede na evangelionie oszczędał ?

teraz higurashi kai wychdzoi i sciagam na bierząco w rozmiarach 3GB na 2 episody.

 

edit: chociaz mam troche gorzej, bo jak chce obejrzec higurashi to musze posłuchać przez dwie minuty tej wspaniałej muzyki w menu

Dołączona grafika

:>>

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update listy kumpli na anidb ;] Jak coś to mnie tam dodajcie ;>

Już, już!

 

Wracając do ściągania, Orgiusz, dzięki za link - przyda się.

 

W nocy to ja mam 4Mbps, więc nic mi nie straszne, ale powierzchni HDD rzeczywiście zaczyna brakować, bardzo, oj bardzo.

 

A ja się zastanawiałem po co znajomemu, dzięki któremu zainteresowałem się anime, 7 dysków twardych (4x250GB, 2x500GB, 1x750GB) :).

 

Higurashi Kai można ściągnąć z OtakuWorks.com.

 

Wracam do Claymore - pierwsze dwa odcinki nie były złe, ale nic wybitnego się nie zapowiada.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...