Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Nie wiem czy jest to imitacja, czy nie - faktem jest, ze przestano to krecic niby z powodu brutalnosci. Zreszta, Basilisk tez "lagodnym" anime nie jest, tylko, ze tutaj troche inaczej brutalnosc wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z najbardziej brutalnych anime jakie ogladalem to genocyber i apocalypse zero, jakby ktos rowniez lubil takie mega krwawe anime :P, fist of the north star jest rowniez brutalna, wie ktos czy istnieje wersja bez cenzury gdzie krew wyglada normalnie a nie jak blysk flesza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jakies fajne krwawe anime w stylu berserk, gantz?

Wspomniany Basilisk, myślę że Tokko też by się nadało.

 

No i Afro Samurai- którego nota bene wczoraj obejrzałem w wersji BR, jakość wgniata w ziemię.

Świetna animacja w bardzo charakterystycznym stylu, dobre sekwencje walki, ale jednak story dość miałkie w zasadzie zgrany do bólu motyw zemsty, ot tak żeby można było dużo walk pokazać.Imho 7,5/10.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie podszedłeś oglądałem na kilka razy, fabuła jest lipna i cienka. Tak naprawdę oglądałem bo świetna jakość obrazu i dzwięku w połączeniu z bardzo dobrą choreografią walk wgniata w fotel ale jakbym miał oceniać jako całość itd. to 4-5/10 jak się oprzeć tylko na walkach i akcji to będzie z 7-8/10

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie podszedłeś oglądałem na kilka razy, fabuła jest lipna i cienka. Tak naprawdę oglądałem bo świetna jakość obrazu i dzwięku w połączeniu z bardzo dobrą choreografią walk wgniata w fotel ale jakbym miał oceniać jako całość itd. to 4-5/10 jak się oprzeć tylko na walkach i akcji to będzie z 7-8/10

chyba lepiej nie da sie tego ujac :D 

 

Hmm może trzeba wziąć się za One Piece? :>

Ale na chwilę obecna zgodnie z opinią niektórych wziąłem się za Gundam SEED. Szczerze mówiąc to mam opad szczęki na myśl z którego roku jest ta produkcja. A później jak bardzo rozległy jest Gundam. Podobnie jak Macross.

Która seria anime ma podobną rozległość jeśli chodzi o seriale? Z wyjątkiem Dragon Balla? [;

usmiejesz sie... ale znow... one piece :D 427 ogladalem wczoraj :D

all dostepne tutaj -> http://www.animecrazy.net/one-piece-episode-list/

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z serii molochów to pewnie jeszcze Sailor moon czy Tsubasa by podchodził.

 

A z takich z dla odmiany dobrą ciągła fabułą to Legend of the galactic heroes - 110 epków +2 czy 3 filmy + 30 odcinków Logh gaidena dokręconego jako sequel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Higashi no Eden - bardzo przyjemnie się oglądało, w miarę wciągające i interesujące, ładna kreska, niezłe postacie, super opening. Z wad: udaje realistyczne a jest kompletnie niewiarygodne. Wydaje mi się też, że można było z tego spokojnie zrobić pełną serię (czyli ponad 20 odcinków). Mimo to, 8/10.

 

Appleseed Saga Ex Machina - niezłe cgi, nie tak wysokich lotów jak z Pixara czy choćby Vexille, ale i tak jest ok. Co do samej fabuły to niczym nie intryguje, jest prosta i powiedziałbym raczej typowa. "Seans" był przyjemny. 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Co do grafiki w Ex Machina: IMHO wlasnie w Appleseedzie byla lepsza niz w Vexille, ale w sumie obie serie staly na porownywalnym poziomie.

+1 przy czym Exa ogladalo mi sie przyjemnoscia, a Vexille przynudzal od samego poczatku az po napisy koncowe.

 

Edit : Panowie, wie moze ktos co sie stalo z 24 i 25 epizodem Hanasakeru Seishounen?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całego Berserka jaki do tej pory wyszedł. 20 lat mangi w 3 dni... taka skala czasowa daje do myślenia. A jeśli chodzi o treść, 10/10. Jedyne jak na razie jeśli chodzi o mangę.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz Marmalade Boya. Bardzo dobre shoujo.

Mogłem dodać - z ostatnich lat. Dekady maksymalnie :]

Chyba zrobiłem się głodny po przeczytaniu dwóch mang - Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu* i Koukou Debut. Nigdy więcej nie zarwę nocy po czteropaku nad połową mangi...

*tyle ile wyszło na onemanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Survivor przed kolokwium to złe rozwiązanie, łyknąłem 9 odcinków , zamiast się uczyć. Przypomina mi bardzo Akagi , zarówno w kreska jak i w inteligentnym rozwiązaniu gier hazardowych.(wszelkie Gundamy mogą się uczyć jak powinien wyglądać porządny suspend akcji - i mimo że człowiek widzi w każdym odcinku jak coraz bardziej karkołomne plany bohatera spalają na panewce, a potem się odbija od dna to ogląda się z przyjemnością).

 

 

PS Plus za to, że o ile w Akagi bohater był geniuszem i wiadomo że zawsze wygra, tutaj nie mamy tej pewności.

PS2 Narazie 9 odcinków, zobaczymy jak dalej - ale chyba resztę obejrzę po kolokwium, może w święta.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem - obejrzałem do końca Ultimate Survivor - 9.5 , jeśli komuś nie przeszkadzają "manly tears" w każdym odcinku i "awesome tissue box" to można z przyjemnością tą serię obejrzeć.

 

PS2 :zzizzy : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=840758607 jacyś chętni na zakup :P ?

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...