Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

The best of :

 

Dlugi/dluzszy metraz: Armitage 3 :!:, Battle Angel Alita :!:, Ghost in The Shell :!:, Grave of the Fireflies :!:, Jin Roh The Wolf Brigade, Metropolis :!:, My Neighbour Totoro, Nausicaa :!:, Ocean Waves (I can hear the sea), Spirited Away :!:, The Boy Who Saw the Wind :!:

 

OAV/epizody: Azumanga Daioh, Bastard, Berserk, Black Heaven, Cat Girl Nuku Nuku Dash, Chobits :!:, Cowboy Bebop :!:, El Hazard :!:, Fruits Basket, Ghost in The Shell (TV) :!:, Hack Sign, Hellsing :!:, Hikaru no GO :!:, Kazemakase Tsukikage Ran :!:, Macross Plus :!:, Noir :!:, Photon :!:, Puni Puni Poemi :!:, Ranma :!:, RahXephon, Read or die :!:, Record of Lodoss War :!:, Rurouni Kenshin, Serial Experiments Lain :!:, Spiral, Those Who Hunt Elves :!:, Trigun :!:, Vampire Princess Miyu, Witch Hunter Robin :!:, Wolf's Rain, You are Under Arrest Special :!:.

 

Pominalem malo ciekawe i zalosne. :!: po tytule oznacza pozycje wg mnie obowiazkowe.

Milego ogladania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spicum RESPECT :!:

 

filmy:

jin roh, dzis ogladalem.... kurde o czym to jest ? :D prawie rozumiem, ale.. :P

do metropolis startowalem 2x, ale nie udalo mi sie calego obejzec :? ale do 3x sztuka :D

reszte mam (2 sie ciagna), wiekszosc widzialem

 

OAV/epizody:

chobits - supah 8)

rod - tez niezle

lain - sie wie :)

robin i wolf's rain wlasnie sie ciagnie.

nooo, tu to masz wiecej do powiedzenia ode mnie :D

a gdzie dbz - nie wymieniles :twisted:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie znacie Jungle wa Itsumo Hale Nochi Guu ??? Co za wstyd :D

To jest komedia ktora moze wprost zabic smiechem :)). Polecam Naruto, to jest jedno z wiekszych owocow swiata Anime,trzyma napiecia takie jak dziela Toriyamym,Mahomoratic czy jakos tam... ech tyle fajnych anime ogladalem,a nie pamietam (lezeczka mi sie kreci po oczku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy:

jin roh, dzis ogladalem.... kurde o czym to jest ? :D prawie rozumiem, ale.. :P

potraktuj to jako wspolczesnego czerwonego (rewolucyjnego) kapturka :)

 

a gdzie dbz - nie wymieniles 

DB dalo sie poogladac - ale nie mam zbyt wysokiego mniemania - poczatek byl rzeczywiscie smieszmy ale juz Z i GT sa ostro przesadzone.

Wielu pewnie sie nie pewnie z tym stwierdzeniem nie zgodzii,

ale coz na ogol wole ambitniejsze produkcje(Cowboy Bebop/Noir/Hellsing ...)

lub totalnie jajcarskie (FLCL/Ranma/Kazemakase Tsukikage Ran... ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie znacie Jungle wa Itsumo Hale Nochi Guu ??? Co za wstyd :D

wstyd, nie wstyd trzeba czasu zeby poogladac perelki

 

Polecam Naruto ...ciach... Mahomoratic

czekaja grzecznie w kolejce do poogladania:P

 

ech tyle fajnych anime ogladalem,a nie pamietam (lezeczka mi sie kreci po oczku :)

i ma prawo - trzeba prowadzic spisy - bo czlowiek sie gubi po jakis 200GB.

A jeszcze tyle niesamowitych anime oczekuje na ogladniecie ech .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flcl - mam 1st ep... lol, pop____e :D ale sciagne reszte

noo, spisy na max potrzebne, teraz cos ~70-80 pozycji, a sesja sie zbliza :? czasu brak.

 

Jungle wa Itsumo Hale Nochi Guu - oj, nie mam. ale widze ze kreska ekhm oryginalna, konkurencyjna dla ebichu :D

 

ile jest epizodow naruto ? bo na dc jest balagan w numeracji, podwojne numery i takie tam :)

 

jin roh, no taki kapturek, iscie po japonsku zagmatwany :)

 

ide spac.

 

pantsu, pantsu, pantsu.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie u satystycznego Polaka poziom wiedzy odnosnie anime.

Dla nich to jest to DB/Z/GT albo Czarodziejka z ksiezyca.

po prostu koszmar.

 

W zyciu kawalka dobrego anime nie wiedzieli a krytykuja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie u satystycznego Polaka poziom wiedzy odnosnie anime.

Dla nich to jest to DB/Z/GT albo Czarodziejka z ksiezyca.

po prostu koszmar.

W zyciu kawalka dobrego anime nie wiedzieli a krytykuja ...

a powiem ci ze jak poszedlem do kina na dbz 2 odcinki specjalne to byli ludzie po 30-40 lat i mieli polewke jak na zajebistej komedii ale dla nich to tylko bajki :(

a puscili by akire albo nge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie u satystycznego Polaka poziom wiedzy odnosnie anime.

Dla nich to jest to DB/Z/GT albo Czarodziejka z ksiezyca.

po prostu koszmar.

W zyciu kawalka dobrego anime nie wiedzieli a krytykuja ...

a powiem ci ze jak poszedlem do kina na dbz 2 odcinki specjalne to byli ludzie po 30-40 lat i mieli polewke jak na zajebistej komedii ale dla nich to tylko bajki :(

a puscili by akire albo nge :D

zgadzam sie co do poziomu wiedzy o anime :? ludzie znaja tylko tyle, bo skad maja znac wiecej ? z tv ? u nas tylko szajs puszczaja :? jedyne co, to kilka miesiecy temu na c+ leciala lain :twisted:

akiry ani nge nigdy nie puszcza, bo za malo osob by pszyszlo :) hmm gdyby tak nge w imaxie .... codziennie ~3 odcinki.... mmhmmm :D

 

btw - ile ep ma wolf's rain ? bo cos nie moge znalesc :P 13 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam . Czy ktoś tu evangeliona oglądał. Jak dla mnie to faworyt rankingu. Oczywiście Lain, Akira i Ghost in the shell zaraz za nim. Ostatnio X obejrzałem i było takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komiksów MANGA widzialem moze ze dwa i nie interesuje mnie to.

Wszelkie _filmy_ ANIME , tj. dragon ball , czarodziejki z ksiezyca i inne takie poprostu nigdy mnie nie interesowaly i koniec kropka.

Wcale nikomu nie wypominam tego ze oglada takie cos, tak samo jak nie wypominam nikomu telenowel brazylijskich itp.

Mozna cos lubic, i mozna czegos nie lubic. Jak juz film to wole prawdziwy a nie rysowany. Moze i faktycznie fabula ANIME moze byc ciekawa ale sam fakt ze to _rysowane_ nie daje mi zbytnio checi do ogladania.

Bajek w sumie nie ogladam, a jak juz to albo cos z DISNEY-a raz do roku, albo cos śmiesznego typu, strus pedziwiatr.... czy o tym _malym kaczorku_ nawet nazwy nie znam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam . Czy ktoś tu evangeliona oglądał. Jak dla mnie to faworyt rankingu. Oczywiście Lain, Akira i Ghost in the shell zaraz za nim. Ostatnio X obejrzałem i było takie sobie.

Faworyt czy nie, po ogladnieciu calosci z EoE Death i Rebirth'em ciekawie dziala na psyche.. :) Odczucia niesamowite, wgryza sie na stale w pamiec.

 

btw - ile ep ma wolf's rain ? bo cos nie moge znalesc  13 ?

z tego co mi wiadomo to 13 :)

Street Corner of Howls, A Howl Doesn't Cry, Bad Fellow, Scar of the Wilderness, Degenerate Wolves, The Successors, Girl of the Flower, Lullaby, Doubt, Moon's Doom, Vanishing Point, Don't Make Me Blue i Men's Lament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

best-boy ja mam 24 latka a anime oglądam  :roll: My tutaj gadamy o poważnych pozycjach  :wink: a nie o jakichś gdzie ganiają pluszowe chomiki

Co masz do Ebichu :D :D :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie co do poziomu wiedzy o anime :? ludzie znaja tylko tyle, bo skad maja znac wiecej ? z tv ? u nas tylko szajs puszczaja :? jedyne co, to kilka miesiecy temu na c+ leciala lain :twisted: 

akiry ani nge nigdy nie puszcza, bo za malo osob by pszyszlo :) hmm gdyby tak nge w imaxie .... codziennie ~3 odcinki.... mmhmmm :D

Przecież sporo było lepszych anime w TV: szpila Cowboy Bebop (z napisami !), Escaflowne, Grobowiec Świetlików (respect...), Iria itp. Czyli nieźle a nawet full-wypas w porównaniu do sytuacji z przed paru lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rządzą dwa tytuły, Ghost in the shell i AKIRA. Szczególnie ten pierwszy jest najlepszym anime, jaki widziałem i nic jeszcze nie przebiło tego klimatu.

Ghost - spoko, pierwsze anime kinowe jakie widziałem, ale Dragon jest tym czymś co tygryski lubią najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rządzą dwa tytuły, Ghost in the shell i AKIRA. Szczególnie ten pierwszy jest najlepszym anime, jaki widziałem i nic jeszcze nie przebiło tego klimatu.

Ghost - spoko, pierwsze anime kinowe jakie widziałem, ale Dragon jest tym czymś co tygryski lubią najbardziej.

to poogladaj "Ranma" DB ci sie szybko znudzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rządzą dwa tytuły, Ghost in the shell i AKIRA. Szczególnie ten pierwszy jest najlepszym anime, jaki widziałem i nic jeszcze nie przebiło tego klimatu.

Ghost - spoko, pierwsze anime kinowe jakie widziałem, ale Dragon jest tym czymś co tygryski lubią najbardziej.

to poogladaj "Ranma" DB ci sie szybko znudzi :P

Jaki Ranma nigdy o czymś takim nie słyszałem, mógłbyś mi dać na to namiary, chętnie skonfrontuję to z Dragonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB AF- after future (alternative future ) niebedzie ... i dobrze ;/ GT zaczelo zlazic na psy i musieli to milosiernie zamknac ....

cos sie konczy , cos sie zaczyna ...

SS do n-tej ile mozna ?

Best-Boy - upierdliwy jesies i tyle. Twoj cyrk , twoje malpy ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park rox:>

no comment

Hemm .. topic brzmi "Anime i animowane"

Mimo wszystko Southpark jest animowany. Co o tym mysle ? Mam wszystkie dotychczasowe odcinki (lacznie z 7 seria) + unaired ; tyle powiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ranma nigdy o czymś takim nie słyszałem, mógłbyś mi dać na to namiary, chętnie skonfrontuję to z Dragonem.

to wejdz na dowolny hub Direc Connecta z anime

Ranma ma juz 7 sezonow po ponad 20 eizodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...