Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, trochę biednie to wygląda. Teraz brnę przez Binbougami ga! i nawet daję radę. Można się pouśmiechać, chociaż kiedy po raz xx parodiują DB to efekt jest odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THORA wypuściła Evangeliona 3.33 a tutaj cisza?
Ja wczoraj urządziłem sobie seans i mam mieszane uczucia. Fabularnie to wszystko leżało, niemal zero wyjaśnień względem 2.22.
Może z oceną powinienem poczekać do ostatniego filmu, ale z drugiej strony jeśli znów mam czekać 2 lata to słabo. Zresztą z tego co pamiętam 3 i 4 część miała wyjść zaraz po sobie. No cóż, ale przecież to evangelion - tu nikt nie wie o co właściwie chodzi -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem oglądać Evangelion 3.33 You Can (Not) Redo i szczerze WTF?? Wydawało mi się że oglądam 2.22  które dzieje się 14 lat później.

 

Zaczyna się w kosmosie no dobra ale jak Eva 01 tam wylądowała?? Shinji nic nie pamięta co się działo, Wille buduje statek jak ze Star Treka który ma zapobiec kolejnemu uderzeniu, na dodatek używa Evy jako silnika. Shinji jak to on ciota ma maxa wsiada do Evy 13 i próbuje uratować świat i ofc nic z tego nie wychodzi i mamy kolejne uderzenie, ale nie może się powieś bo co by dali w 4.44. I tak znowu wracamy do punktu wyjścia czyli mamy Asukę, Ayanami i Shinjiekigo idących po jakimś czerwonym piachu.

 

 

Ogólnie nadal nie kminie co takiego ten film wnosi do historii prócz pokazania nowej Evy, nowego statku i nastawienia Shinji jesteś idiotą i nikt cię nie lubi. Tyle czekania a jak dla mnie słabo to wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza bo ten 3.0 to jakiś niewypał - nie wiem na co poszło tam tyle kasy i czasu - ten film nie ma niczego - paskudna grafika 3D, kiepski scenariusz, denni bohaterowie ... nie ma na czym oka zawiesić, od migania tych wszystkich kolorków można epilepsji najwyżej dostać xd

Film ten to raczej jakaś dziwna mutacja "Last Exile" i "Eureka7" ;> 

 

ale i tak się sprzeda ...

 

 

Najlepiej wypada 1 - jako że to składanka z serii TV z paroma suptelnymi dodatkami (w tym paskudną grafiką 3D ..) i innym zakończeniem.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie nikt nie oglądał Berserk: Golden Age Arc 3: Descent?? Ja jestem właśnie po seansie wersji 720p a ang napisami.

Hmm ciężko coś napisać bo pokazane jest wszystko to samo co w ostatnich odcinkach animca tyle ze w skrócie. Pominięto trening Gutsa oraz historię Rickerta które w anime zajmowały kawałek czasu. Podczas najazdu na obóz jastrzębi Guts też nagle wyrósł jak spod ziemi i uratował Caskę mówię WTF? Samo zaćmienie wygląda naprawdę świetnie oprawa graficzna i wszelkiej maści przemoc nie ma tu żadnej cenzury wyszły naprawdę oszałamiająco jak dla mnie. Na plus mogę zaliczyć również pojawienie się Skull Knighta i bardzo szybki skrót jego historii. Po całym zaćmieniu i uratowania Gutsa i Caski przez Skulla mamy kilka dodatkowych scen których w anime nie było.



Podsumowując jak dla mnie jest to najlepszy film z całej trylogii, świetne dopełnienie całości. Dla każdego fana Berserka po prostu must watch. Szkoda tylko że po raz kolejny stanęliśmy w tym samym miejscu z historią co w 97r ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypadkowo trafilem na Sword of the Stranger i powiem, że b. dobry tytuł. Chcociaż z początku może troche irytować głos dzieciaka (przynajmniej na mnie jakos tak oddziałowywał). Niezła kreska i muzyka, świetne pojedynki. Jeden z nielicznych tytułó,w który przykuwa do monitora na cały czas widowiska. 10/10

 

Dodatkowo ukończyłem oglądać Fairy Tail. Ciekawy pomysł na fabułę i prześwietna muzyka. Znajdzie się też sporo humorystycznych sytuacji. Z minusów... Ciagły przyjacielski overpowered Dołączona grafika czy bohater przebity na wylot, w kolejnych ujęciach jest już cały. Mimo wszystko wciąga, a najgorsze, że chwilowo wstrzymali wydawanie - akurat wtedy, gdy zaczyna się szykować jakaś większa akcja Dołączona grafika 7/10

 

Fate/Zero - największy plus to grafika. Fabuła czy muzyka też niczego sobie, jednak postać księdza i jego zwierzchnika/przyjaciela (czy kim on tam był, właściciel króla babiloni) potrafili mocno irytować, co przeważnie daje się we znaki przez pierwsze 2-3 odcinki, gdy jest ich najwięcej na ekranie. 7/10

 

Samemu czekam na 3 część Berserka. W sumie to musze jeszcze starą serię 25 epków obejrzeć Dołączona grafika

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi: http://www.kickstarter.com/projects/1311401276/little-witch-academia-2

Swoją drogą zaczyna się sezon letni - co zamierzacie oglądać? Ja wstępnie piszę się na nowego Genshikena i Watamote (choć może lepiej zaznajomić się z mangą?) oraz coś o strzelających dziewczynach, w czym palce maczał Gainax Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kickstarter - trochę szkoda że film jest dopiero od 20$, dla mnie za drogo, może gdyby był za 5$ to wsparł bym - dla zasady. Ale widzę że i tak udało im się 2-krotnie przekroczyć próg - tak więc brawa dla nich, może małe studia anime pójdą drogą indie developerów na Kickstartera :p

 

Planuję oglądać: Watamote, nowe Symphogear (staremu dałem tylko 5.5 ale potrzebuję jakiegoś odmóżdżacza do autobusu), nowe Monogatari, Servant x Service.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kickstarter - trochę szkoda że film jest dopiero od 20$, dla mnie za drogo, może gdyby był za 5$ to wsparł bym - dla zasady. Ale widzę że i tak udało im się 2-krotnie przekroczyć próg - tak więc brawa dla nich, może małe studia anime pójdą drogą indie developerów na Kickstartera Dołączona grafika

 

Planuję oglądać: Watamote, nowe Symphogear (staremu dałem tylko 5.5 ale potrzebuję jakiegoś odmóżdżacza do autobusu), nowe Monogatari, Servant x Service.

 

Za 20 to jest wersja SD, żeby dorwać coś w normalnej jakości to trzeba wyłożyć 60 dolców. Dziękuję, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości. Sword of the Stranger  oceniam na 8,5/10. Historyjka słaba ale cała oprawa powyżej przeciętnej. Albo dawno nic nie oglądałem w klimacie normalnej walki na miecze [;

A wyrok na Rebuild of Evangelion 3.33 wydam po ostatniej części. Bo jak to zwykle z Eva - mindfuck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajime no Ippo Anime 3rd Season Coming This Fall - Oww yeaaaah Dołączona grafika

Lekko mówiąc świetna wiadomość bo już dawno na nic tak nie czekałem chyba. Końcówka 2 sezonu była świetna i zapowiadała wiele czas pokaże co zrobili przez te 4 lata od filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kolejne po Shingeki które porzuciłem bo się nie dało oglądać z tygodnia na tydzień. Zaraz to nadrobie.

Takie tam z bookoffa za 300Y.
Czaje się już jakiś czas na jeden zestaw, ale cholera 3000Y dawać za model Gundama to troche przesada :rolleyes:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycho Pass ostatnecznie daję 8,4/10. Czekam teraz na 2nd season bo bardzo chcę zobaczyć kim zostanie Akane Tsunemori [;

Graficznie i dzwiękowo bajka. Fabuła wredna i kilka zwrotów ( w kilku momentach  dała mi mocno po gębie ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem do końca 5 stage Initial D, bo wreszcie wydał go noizy tribe. Słabo, oj słabo. 

Takumi ma supermoce, ale ogólnie wygrywa trudne wyścigi tylko dlatego że ma niemiłosiernego farta. A 86 skrzydła.
Pojawia się też nasz ulubiony Shinji z evangeliona, który płacze i chce tylko żeby dać mu spokój, ale wszyscy jemu każo jeździć furo i driftować.
Nie wiem jak zdzierżę film kończący serię. Bo to co się dzieje teraz na ekranie nijak się ma do magii pierwszego i drugiego sezonu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grópl: Oglądałem na bieżąco. Szkoda, że urwali w takim momencie. Swoją drogą imię Shinji bardzo do typka pasuje, ten sam rys osobowościowy :P.

@Tompior: Wiele się już nasłuchałem pozytywnych opinii. Ściągam kolejne odcinki, ale jeszcze żadnego nie tknąłem, choć jestem pewien, że warto. Szkoda, że nieszczególnie dysponuję czasem :(. Przysiądę w okolicach weekendu, wszak to dopiero 4/5 epków, lepiej teraz, niż później.

 

Jest w sezonie jesień 2013 coś jeszcze godnego uwagi? :)

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi skrzydłami, to tylko taka wizualizacja jak wcześniej "aury". ;)

Ale słusznie, że już się skończyło (manga koniec, anime jeszcze tylko film), bo pomysłów brakowało.

 

Z wiosny i lata mogę od siebie polecić:

Oregairu

Kaminomi s3

Railgun S pierwsza część (do 16 odcinka włącznie)

 

Poza tym widziałem:

Shingeki no Kyojin - dotarłem na razie tylko do połowy bo zaczął przynudzać

Blood Lad, Gatchaman Crowds, Hataraku Maou-sama - nic ciekawego

 

Monogatari s2 - jeszcze nie widziałem ale zamierzam, jak wszystkie z serii

Gin no Saji - może być dobre, coś o szkole rolniczej na wsi, trzeba przyznać nietypowa tematyka

 

Link na wypadek gdyby ktoś jeszcze nie widział:

http://anichart.net/fall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w sezonie jesień 2013 coś jeszcze godnego uwagi? Dołączona grafika

 

 

W tym to chyba nie jest za ciekawie.

A widziałeś Shinsekai Yori? Bardzo dobre anime - inne niż wszystkie. Porusza bardzo fajne kwestie, ale niestety może z początku wiać nudą (ale po obejrzeniu całej serii doceniasz również sam początek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego, że jestem totalnie zielony w temacie anime zwracam się do was z prośbą o propozycje seriali anime dwóch typów:

1- z pięknymi kobietkami Dołączona grafika

2- poruszające, emocjonalne

 

Jeśli znajdą się jakieś tytuły, które posiadają wszystko to będzie jeszcze lepiej.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...