Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam GTO

Przestalo to byc dla mnie meka. Ogladam z przyjemnoscia. Za mna 15 odcinkow , widze ze od 20 to sie rozkrecilo. Jest na plus , podoba mi sie.

Koniecznie obejrzyj Live actiona :P

 

PS BTW - ktoś już widział pierwsza częśc "Rebuild of Evangelion" ? - bo wyszło to/to we wrześniu, a ja jeszcze nie słyszałem żadnych wrażeń po obejrzeniu.

Hmm, a w ogóle jakaś grupa to wypuściła? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po obejrzeniu Peacemaker Kurogane? ;)

na początku średnie, ale nawet wciągające :) żeby nie opowiedzieć za wiele.

PS BTW - ktoś już widział pierwsza częśc "Rebuild of Evangelion" ? - bo wyszło to/to we wrześniu, a ja jeszcze nie słyszałem żadnych wrażeń po obejrzeniu.

jak wyszło we wrzesniu (w kinach w Japonii i może w US), to u nas pojawi się pewnie za ~2 miesiące, jak wyjdzie oficjalne DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy , sprecyzuj co lubisz a przy okazji odwiedz ANIME.DB

Mozecie cos polecic aby tematem przewodnim bylo cos co nawiazuje do smierci, duchow, niewiem jakies diably, mistycyzm ;] itp.

Lubie jak film/anime mnie zaskakuje zwrotami akcji i fabula jest ciekawa, zaskakujaca :D

 

Za odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyszło we wrzesniu (w kinach w Japonii i może w US), to u nas pojawi się pewnie za ~2 miesiące, jak wyjdzie oficjalne DVD.

Ale osochozi, bo nie lapie?

 

@leborg - anidb nic nie wie, wiec pewnie nie... :(

 

@powyzej - z duchami i mistycyzmem to mi sie xxxHolic kojarzy, ale to moze nie do konca byc to, czego szukasz (aczkolwiek jest fajne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale osochozi, bo nie lapie?

Rebuild of Evangelion to film kinowy, nic dziwnego, że nie ma go w sklepach, a tym bardziej w internecie - chyba, że wersje "cam".

 

Póki nie pojawi się na DVD, dopóty u nas będzie niedostępny (bo nie wydaje mi się żeby ktoś zdecydował się wyemitować to anime w polskim kinie).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie cos polecic aby tematem przewodnim bylo cos co nawiazuje do smierci, duchow, niewiem jakies diably, mistycyzm ;] itp.

Lubie jak film/anime mnie zaskakuje zwrotami akcji i fabula jest ciekawa, zaskakujaca :D

 

Za odpowiedzi z gory dziekuje

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4564

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3654

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3291

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5113

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ten najnowszy :?: :?: :?:

Appleseed Saga Ex Machina :arrow: Year: 20.10.2007

kinówka, czekam na DVD :)

w Appleseed trochę mnie (v2004) denerwowała ta animacja komputerowa... ale niezłe :) mam nadzieję że oświetlenie postaci w Ex Machina będzie ładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mamy jakieś inne gusta, bo ja nie mogę tego zmęczyć - zatrzymałem się na 25/26 :)

Tez nie moglem tego strawic. Zmiana nastawienia - przestalem to odbierac jako anime "z gagami". To jest cos wiecej. Podoba mi sie :

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak z uczniow nielubiacych szkoly i prawodpodobnie siebie na wzajem , stworzyl zgrana paczke osob ktore zacznynaja dbac o siebie a takze przyjaznic sie

 

Koniecznie obejrzyj Live actiona :

Zrobi sie :D

 

Teraz czeka na mnie 'Appleseed', oglądał ktoś może?

Cos nie mialem mocy przy tym... ogladalem ale dobrze tego nawet nie pamietam poza swietna grafika. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tego z 2004 roku. :)

Mam nadzieje, że się nie zawiode na wieczornym seansie skoro tak chwalony jest Appleseed.

ja twierdze ze jest do d..., mialem w 720p i nawet taka dobra jakosc mnie nie utrzymała do skończenia ogladania tego anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze - kawal porzadnego action SF.

 

Zgodze sie jednak, ze przegieli z cel-shadingiem - wszystkie powierzchnie sa pocieniowane tak samo, wiec wszystko sprawia wrazenie wypolerowanego na blysk, nawet jesli logika podpowiada, ze powinno byc matowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że drugi sezon School Rumble jest gorszy od pierwszego.

 

W moich oczach: nic bardziej błędnego!

 

Wydaje mi się, że jest znacznie lepszy, ale to, czy moja opinia dotrwa do 26 odcinka nienaruszona okaże się dopiero za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

GTO

9/10

Spodziewalem sie jednak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zakonczenia , w ktorym bohater zostaje nauczycielem w tej samej szkole

Przyznam sie , ze chce wiecej. Nie wystawiam maxymalnej oceny ale poogladalbym kolejne odcinki :|

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że drugi sezon School Rumble jest gorszy od pierwszego.

 

W moich oczach: nic bardziej błędnego!

 

Wydaje mi się, że jest znacznie lepszy, ale to, czy moja opinia dotrwa do 26 odcinka nienaruszona okaże się dopiero za jakiś czas.

heeee, ale druga seria nie jest w ogole smieszna ( z wyjatkiem jednego momentu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 odcinkach całkiem ciekawie zapowiada się Last Exile chociaz animacja strasznie nierowna, czasem fajnie, a czasem kluje po oczach.

Zaczynam Death Note. Pierwszy odcinek swietny.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bardzo podobal mi sie taki szczegol - zapisal wszystkie wariacje imienia kolesia na motorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Last Exile to dobre anime. Nie porywa ale wciaga. Lykalem to po 6 epek na raz. Interesujaco wyglada animacja walk i bitew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem nadrobić zaległości, albo chociaż wyrobić normę na szkoleniu wyjazdowym, ale to nie był dobry pomysł ;] [; ;]

Coś tam sie obejrzało, ale za ostro było w nocy :P

Ale idą święta, więc nadrobię z nawiązką :D

 

FAQ to by była dobra sprawa w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Exile to dobre anime. Nie porywa ale wciaga. Lykalem to po 6 epek na raz. Interesujaco wyglada animacja walk i bitew.

Ja nie moge ogladac wielu odcinkow pod rzad - gora 2,3. Szybko nudzi mi sie klimat anime :-P

2 ep Death Note

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kocham dbalosc o szczegoly w tym anime[/spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że drugi sezon School Rumble jest gorszy od pierwszego.

W moich oczach: nic bardziej błędnego!

Wydaje mi się, że jest znacznie lepszy, ale to, czy moja opinia dotrwa do 26 odcinka nienaruszona okaże się dopiero za jakiś czas.

Moze spasc z powodu braku 3 sezonu (jeszcze...). :lol2:

 

GTO

9/10

Spodziewalem sie jednak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zakonczenia , w ktorym bohater zostaje nauczycielem w tej samej szkole

Przyznam sie , ze chce wiecej. Nie wystawiam maxymalnej oceny ale poogladalbym kolejne odcinki :|

Pozostaje tylko czytanie mangi, zeby poznac co dalej.

BTW. Warto nawet zaczac od poczatku, gdyz manga rozni sie od animy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pozostaje tylko czytanie mangi, zeby poznac co dalej.

BTW. Warto nawet zaczac od poczatku, gdyz manga rozni sie od animy.

Pomocy :-P

GTO

 

Pytanie 1

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ile wreszcie lat mieli uczniowie. W ktoryms odcinku gdzies mi sie obilo o uszy iz 14. Jesli tak to romansik i ciaza (watek z Miyabi) jest dziwny. Ponadto na wikipedi pisza iz Kanzaki ma 19 lat. Jesli tak to w tym momencie wiek Juli , czyli matki Kunia tez jest niepoprawny :blink: Ta ma ponoc 30 :blink:

 

Pytanie 2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czy w mandze on uczy w USA??

THX.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1szy odcinek 12 kingdoms od KAA i rzeczywiście całkiem ładnie to wygląda jak na tą rozdzielczość. Tylko troch waży :|

 

2 pierwsze epki ~600mb...

Dla mnie 350 MB na epek to standard, a i wieksze sie trafialy :razz: Chociaz teraz z powszechnoscia dobrych zrodel DVD czy HD i uzywaniem przez wiekszosc grup kodeka h264 nawet 170 MB na epek wystarcza i nie jest zle.

Obejrzalem 39 ep 12 Kingdoms i jako ze to jest teoretycznie koniec wystawilbym 9/10, ale obejrze jeszcze pozostale 6, chociaz oceny nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanko z zupełnie innej beczki ;]

Wiecie może gdzie dorwać jakieś fajniejsze plakaty na ścianę?

Kumpela ma prześliczny plakat z Lain, który kupiła na jakimś konwencie - ale ogólnie rzadko widuję tego typu rzeczy na allegro...

Jakieś tipy? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla mnie jeszcze niedawno standardem było 60-80 mega :P :lol:

 

Shana od SS-Eclipse w 1280x720 h264 po 230mb/epek wygląda "przyzwoicie" [; ;] [;

 

 

 

 

I-baj?

Wlazłem teraz na to...

Nawet nie wiedziałem że aż tyle różnych dziwnych rzeczy można kupić odnośnie ulubionych Anime.

A na aledrogo pustki [;

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...