Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym Otaku przeczytałem że coś tam grzebią przy serii Residen Evil....i czeka nas anime o tytule "Biohazard: Degeneration ".

Premiera w 2008.

Staareee. -_- Dodatkowo napisze, ze anime (a raczej animacja w tym przypadku) bedzie w technologi 3D i CG. (by Capcom + Sony Pictures Entertainment Japan)

 

Co byście bardziej polecili:

Rurouni Kenshin czy Seirei no Moribito?

Seirei no Moribito (IMO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni ci dać nobla za ten link :D

Już kolejka uT urosła o 60gb :D

 

Ale co to u licha jest Haibane Renmei? Ma niby order "Wybór Jury 2002", ale screen odstrasza z deka (9 aniołków przy stole? WTF?). Tak, więc o co w tym w ogóle chodzi?

 

Zainteresowałem się anime od przedwczoraj i już dzisiaj mogę z czystym sumieniem uznać siebie za zagorzałego fana. Coś pięknego. Gnębi mnie tylko dlaczego nie emitują tego w polskiej tv? Za pominięciem Pokemonów, które nawet mi się podobały, ale to było jakoś w okolicach '97-'98, ale w tym momencie to obraza dla całej sceny anime.

 

OK - tyle mojej kreatywności. Zabieram się za oglądanie Seirei no Moribito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni ci dać nobla za ten link :D

Już kolejka uT urosła o 60gb :D

 

Ale co to u licha jest Haibane Renmei? Ma niby order "Wybór Jury 2002", ale screen odstrasza z deka (9 aniołków przy stole? WTF?). Tak, więc o co w tym w ogóle chodzi?

 

Zainteresowałem się anime od przedwczoraj i już dzisiaj mogę z czystym sumieniem uznać siebie za zagorzałego fana. Coś pięknego. Gnębi mnie tylko dlaczego nie emitują tego w polskiej tv? Za pominięciem Pokemonów, które nawet mi się podobały, ale to było jakoś w okolicach '97-'98, ale w tym momencie to obraza dla całej sceny anime.

 

OK - tyle mojej kreatywności. Zabieram się za oglądanie Seirei no Moribito.

pokaz ta kolejke utorrenta to wywalimy z niej pare anime :>

 

Haibane Renmei jest fajnym anime, takie spokojne i z przesłankami. Mi sie osobiscie nie podobał bo te bohaterki ( z wyjątkiem głownej i tej na motorze ) były... brzytkie :>

dobry przykład:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

jak Kuu umarła, to powinno sie płakac, a ja sie cieszyłem, ze nie bede musial ogladac tego małego brzydkiego dziecka ( ktory jest dziewczyna ale wyglada jak chlopiec ) przez reszte anime :>

 

albo jeszcze mnie wkurzało, jak Kuu umarła, to ta głowna bohaterka przezywala i nie wiedziala co zrobic, brrr takie to wkurzające.

Shinji o wiele lepiej i realisyczniej znosił smierc przyjaciół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo napisze, ze anime (a raczej animacja w tym przypadku) bedzie w technologi 3D i CG. (by Capcom + Sony Pictures Entertainment Japan)

To ja podziękuję.

 

Przy okazji: wie ktoś może kiedy odbędą się głosowania do nagród AR 2007? Na ichnim forum nie wypada pytać, a w żadnym FAQ nie ma o tym ani słowa.

 

Chętnie bym już oddał głos.

 

Inna sprawa - nareszcie mam!, "Le Petit Jardin", czyli utwór wykonywany przez seiyuu Puchiko, na potrzebny jednej ze scen Winter Garden.

 

Idę oglądać Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mfoto.pl/uploads/1828/schowek-1_02df7.jpg

 

Tylko na siłę nie ma co wyrzucać, bo najdalsza prognoza to tylko 6 dni.

 

PS.

Gdzieś mi przeskoczyło przed oczami straszne ubolewanie nad angielskim dubbingiem. Faktycznie jest taki tragiczny?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mfoto.pl/uploads/1828/schowek-1_02df7.jpg

 

Tylko na siłę nie ma co wyrzucać, bo najdalsza prognoza to tylko 6 dni.

 

PS.

Gdzieś mi przeskoczyło przed oczami straszne ubolewanie nad angielskim dubbingiem. Faktycznie jest taki tragiczny?

spoko lista, ale:

Ja (bardzo) nie lubie fullmetal alchemista , ono nie jest takie dobre jak to tam na anidb pisza

 

ps.

na google dobrych hentai'ow nie znajdziesz :)

 

dla tych co nie zajarzyli

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika
Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FMA było dla mnie spoko do pewnego momentu, a potem już coraz słabiej...

 

Angielskiego dubbingu nie trawie wcale.

Dla mnie to jak by film komediowy rodzimej produkcji oglądać po angielsku :blink:

 

Cholera wziąłem sie za robienie zapasów i wychodzi na to że już na jakieś 2 miechy oglądania mam [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na google dobrych hentai'ow nie znajdziesz :)

Z hentai'ami ładna wpadka :P

Szukałem ładnej tapetki :D Nie mam 12 latek :D

 

Co do FMA to zaskoczyłeś mnie. Wszyscy go zachwalają pod niebiosa.

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...te=%2Balchemist

 

PS.

Jak na anidb mogę sobie stworzyć swoiste TOP100? Który wskaźnik ma największe znaczenie?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, wiesz że już jest Genshiken 2 ep12? (i to od paru ładnych godzin, Dattebayo wydało nawet po tym, jak "strzeliło focha", aż mnie to zdziwiło)

Wiem, ale czekam na sudo. I tak jeszcze mam w zapasie Higurashi Kai (jeszcze 10 epkow) i Code Geass, wiec moge poczekac.

 

Ale co to u licha jest Haibane Renmei? Ma niby order "Wybór Jury 2002", ale screen odstrasza z deka (9 aniołków przy stole? WTF?). Tak, więc o co w tym w ogóle chodzi?

Bylo o tym pare stron temu. Ja uwazam to anime za genialne, zreszta dostalo ode mnie dyche.

 

Vennor - na boxtorrents jest Banner of the stars w wersji anime.fin - zdecydowanie polecam, bo napisy w release aW sa po prostu tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Banner of the Stars ma napisy na "stałe" wklejone w obraz czy można je wyłączyć?

 

Tak w ogóle gdzie mógłbym znaleźć ładne tapetki anime? I tu zaznaczam, że nie chodzi mi o treści zawarte pod tagiem "hentai" na fotosiku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FMA to zaskoczyłeś mnie. Wszyscy go zachwalają pod niebiosa.

Nie słuchaj sesq - sam zauważyłeś że na 7/8 osób na tym forum które obejrzały to anime i się wypowiedziały tylko on narzekał :). A to, że anime i manga w połowie się między sobą rozjeżdżają IMHO wcale nie przeszkadza - całkiem ładnie wszystko zszyli (po obejrzeniu serialu możesz obejrzeć kinówkę "Conqueror of Shambala" chociaż widzę że tytułów Ci u Ciebie dostatek).

 

A na animedb da się jakieś cząstkowe oceny przydzielać (w review - tak, a normalnie) ?? Ja tylko wchodzę w obejrzane anime będąc zalogowanym i wybieram ocenę z "Vote for this anime" (trzeba pamiętać o włączeniu ocen połówkowych, czasami się przydaje).

 

PS Oglądam Elfen Lied - wg mnie pomysł całkiem fajny zobaczymy jak z realizacją, chociaż już teraz słyszę, że wszystko szybko się kończy i o wiele lepiej jest to zrobione w Mandze :/ A co gorsza manga jeszcze nie jest przetłumaczona na angielski :/ :/ - gwarantuję wam, że jak się wkurzę to w zimową przerwę wykuje japoński tak, że przeczytam sobie RAWy i to dokończę :> (o ile wcześniej zdam wszystkie sesje na uczelni) <-- co to za buźka miał być diabelski uśmieszek

 

Ocena po 5 odcinkach: 8,5 (skrzyżowanie "Chobits"+"Hellsing" + harem anime - za tym ostatnim nie przepadam)

 

"plus" za sadystyczną - Lucy

 

"minus" za niepotrzebne sceny nagości

"minus" za Yukę która przebacza wszystko Koucie za każdym razem jak sobie przypomni, że przeżył on "rodzinną tragedię"

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ale co to u licha jest Haibane Renmei? Ma niby order "Wybór Jury 2002", ale screen odstrasza z deka (9 aniołków przy stole? WTF?). Tak, więc o co w tym w ogóle chodzi?

Co to jest? Glebokie anime z przeslaniem. Cofnij sie pare stron do tylu bo dosc szeroko opisalem to.

 

Dla mnie to jest genialne , wystawilem z mety 10/10. Tutaj nie ma slabych stron. Widze , ze moja opinia pokrywa sie z Costim :D

 

Ja (bardzo) nie lubie fullmetal alchemista , ono nie jest takie dobre jak to tam na anidb pisza

Dostalo ode mnie 9/10 , dlugie oraz ciekawe. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FMA to zaskoczyłeś mnie. Wszyscy go zachwalają pod niebiosa.

 

PS.

Jak na anidb mogę sobie stworzyć swoiste TOP100? Który wskaźnik ma największe znaczenie?

O FMA kraza rozna opinie - wniosek samemu poogladac i stwierdzic czy sie podoba czy nie :) (u mnie dostal bodajze 10/10 :) )

 

Top 100 - wlasciwie nie ma takiego :)

Bylo kiedys TOP 10 ale jakos zostalo usuniete - kilku anime zostala nagroda TOP10 ale juz jest chyba niezmienna.

 

Mozna albo wejsc w liste anime posortowac malejaco po rating lub revs (raczej rating) nastepnie dac "hide synonyms" i "hide hentai".

Przy czym powaznie mozna traktowac ocene gdy dany tytul ocenilo powiedzmy z 1000 osob (i powiedzmy 5 recenzji jesli dales revs). Jesli jest za malo ocen mozna spokojnie poczekac albo przeczytac recenzje i zaryzykowac :)

 

Mozna tez majac ocenionych powiedzmy 50 tytulow (dostepne chyba od 30) uzyc "hint" z "my place" - w szczegolnosci proponuje pobawic sie opcjami z "Filter Options".

 

Mozna tez zagladnac na Top 200 z Animenfo :)

Oceny na animenfo pochodza wylacznie z recenzji, top200 uwzglednia zarowno oceny z recenzji jak i ich ilosc (cos jak wspolczynnik popularnosci)

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Banner of the Stars ma napisy na "stałe" wklejone w obraz czy można je wyłączyć?

 

Tak w ogóle gdzie mógłbym znaleźć ładne tapetki anime? I tu zaznaczam, że nie chodzi mi o treści zawarte pod tagiem "hentai" na fotosiku :P

Na stale, o ile pamietam - niestety juz polecialo z dysku.

 

Co do pytaniao tapety: http://www.animepaper.net/

 

o wiele lepiej jest to zrobione w Mandze :/ A co gorsza manga jeszcze nie jest przetłumaczona na angielski :/ :/

Manga jest totalnie inna (rozjezdza sie fabularnie z anime w polowie serialu), chyba sie jeszcze nie skonczyla, albo tlumaczenia nie nadazaja. Ma ona jednak dwie wady:

1. jest narysowana po prostu tragicznie: problemy z perspektywa, z anatomia, puste tla, nieciekawy wyglad postaci. Normalnie jakby ktos sie dopiero uczyl rysowac.

2. w drugim rozdziale jest walniety taki spoiler, ze nawet srednio kumaty czlowiek bedzie w stanie wywnioskowac o co w nim chodzi i caly watek tajemnicy z przeszlosci szlag trafia.

 

Ja sobie dalem spokoj z manga w polowie pierwszego tomu, stwierdzilem, ze nie mam ochoty sie meczyc i psuc sobie dobrej opinii o serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj sesq - sam zauważyłeś że na 7/8 osób na tym forum które obejrzały to anime i się wypowiedziały tylko on narzekał :)

pewnie gdybym obejrzal je wczesnie, to by mi sie podobało.

ale jak juz sobie wyrobilem opinie na innych tytułach to FMA wyszło blaaado.

( nienawidze FMA, w ogole ogladal ktos to anime 2x ? -pewnie nie bo gdyby ktos obejrzal to drugi raz odrazu zmieniłby zdanie, ze FMA jest fajny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję się, że widziałem jak się kłóciliście o te nieścisłości - chodziło chyba o za duże stopy Lucy w porównaniu z głową.

 

Chapterów jest 107 zostały skończone w 2005, ale przetłumaczonych jest 80 (80-ty został przetłumaczony parę dni temu, więc dobrze, że tego nie zarzucili), nawet znam trochę zakończenie zresztą zobaczymy - jak przejrzę mangę to wam powiem czy opłaca się czytać.

 

PS sesq Mój brat oglądał FMA dwa razy (a może nawet 3) i zdaje się że mu się nadal podoba. Nie przesadzaj z tą nienawiścią ;) - rozumiemy, że mogło Ci się nie podobać i nic przeciwko temu nie mamy, po prostu wyrażamy swoją opinię o tym anime tak jak ty.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko lista, ale:

Ja (bardzo) nie lubie fullmetal alchemista , ono nie jest takie dobre jak to tam na anidb pisza

Zostawiam na ferie. Niespecjalnie chce mi się to oglądać, ale kiedyś trzeba.

 

Vennor (...)

Tu chyba nie o mnie chodziło.

 

Oglądam Elfen Lied (...)

Pierwsze anime, które obejrzałem w tym roku. Właściwie mogę powiedzieć, że od niego wszystko się zaczęło, choć tak właściwie pierwszym moim anime było Serial Experiments Lain, obejrzane w wakacje 2006 roku. Zaraz później obejrzałem Neon Genesis Evangelion. Nie zainteresowałem się tematem, aż do tegorocznych wakacji, kiedy to dostałem w swoje ręce Elfen Lied i Death Note.

 

Ach...

 

Zdaję się, że widziałem jak się kłóciliście o te nieścisłości - chodziło chyba o za duże stopy Lucy w porównaniu z głową.

Chyba nawet ja zacząłem tę dyskusję, śmiejąc się z pewnej sceny z mangi. Zacząłem ją czytać, ale odechciało mi się po 3 częściach.

 

Właściwa część postu: skończyłem oglądać Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora. Lekki i rozkoszny romans-dramat. Bardzo spokojny; zdarzały się komiczne wstawki, przy których trochę się uśmiałem, ale jednak przez cały czas panował smutny nastrój, spowodowany faktem, stającym się oczywistym po obejrzeniu pierwszego odcinka.

 

Przedstawione wydarzenia wydają się być wielce prawdopodobne (może poza jednym, ale i tak pod tym względem jest znacznie lepiej niż w przypadku School Days).

 

Pierwsze skojarzenie - Air!

 

Parę spraw, które postanowiłem oznaczyć spojlerem:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Postać Akiko Tanizaki, pielęgniarki o dużym poczuciu humoru, nieco ustatkowała atmosferę - plusik.

 

Muszę przyznać, że już po piątym odcinku wiedziałem, że dobrze się skończy. Powody są dwa, wielce oczywiste: gdyby autorzy chcieli uśmiercić Rikę, zrobiliby to podczas operacji; dwa - zostało jeszcze całe 25 minut. Jednak ostatnia scena przywiała złe myśli.

 

Mój ulubiony dialog:

- "doktorze, proszę tutaj nie palić";

- "to tylko czekoladki w kształcie papierosów!"

- "jakoś mi to tak nie wygląda!"

- "cóż, wydawało mi się, że to czekoladka..."

:lol2:

Mam problem z oceną (jak to zresztą nierzadko bywa). Przypuszczalnie będzie to osiem, bądź osiem i pół.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cowboy Bebop obejrzany, teraz już nie dziwię się, dlaczego jest tak znaną i lubianą serią

Fajna forma - każdy odcinek to inna historia, do tego ten klimat, nie potrafię go nazwać, ale jest naprawdę urzekający - o ile pierwszy ep jakoś mi się nie spodobał (wszystko za szybko się działo, a być może nie byłem przyzwyczajony do tego tempa), jednak im dalej, tym lepiej i fajniej :)

Niektóre odcinki są śmieszne, inne poważne, jeszcze inne trzymają w napięciu, do tego genialny opening (Tank!) i muzyka od Yoko Kanno i The Seatbelts, że aż się z przyjemnością ogląda i chce się więcej... niestety, jak zawsze musiał nastąpić nieuchronnie koniec (chociaż być może to dobrze?)

Kumpel dzień wcześniej mi wyspoilował zakończenie, jednak nie do końca, wydarzyło się w końcówce coś jeszcze, czego się po spoilu nie spodziewałem, coś, co mnie ucieszyło :P

Warto obejrzeć, naprawdę polecam :)

crush, większość BGMów też była fajna, ale nie chce mi się ich ściągać - akurat jeżeli chodzi o muzykę, to mam na dysku jeszcze tyle rzeczy, których w ogóle nie słuchałem, że hoho :P

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Za mna calosc Elemental Gerada. Pisalem wczesniej , ze ma murowana osemke. Eee...w bledzie bylem. Murowana dziewiatka i zastanawiam sie czy nie dac nawet 9.5. Swietne anime , polecam,

 

Opowiesc wciaga , fabula jest dobrze przedstawiona na przestrzeni 26 epizodow i co warte podkreslenia - nie ma praktycznie zadnego fillera, wypelniacza na sile , ktory w jakis sposob nuzylby czy wprowadzal ogolne znudzenie seria , oraz pojawiajacym sie poirytowaniem , ktore sklanialoby nas do postawienia pytania : "nosz" ile k*** jeszcze :lol2: . Co to to nie , tutaj nie bylo ani jednego nudnego odcinka. Serie oglada sie przyjemnie od poczatku do konca , a w trakcie ogladania caly czas zastanawiamy sie co bedzie dalej. Wciaga , mocno wciaga i powoduje syndrom jeszcze jednego odcinka :lol2: . Fabula jest miejetnie rozwijana i podawana (of koz na jej swietnosc skladaja sie rowniez ponizsze czynniki , ktore po czesci opisalem nizeji dlatego calosc ma az tak wysokie noty. Nie jest to poziom Haibane , ale i nie jest to przecietniak , ktory po obejrzeniu szybko zostanie zapomniany. Nazwanie tego serialu przecietniakiem to raczej jego obraza), do tego wspierana interesujacymi i sympatycznymi postaciami , w ktorych zakociach!emy sie od razu , czujemy do nich wielka sympatie , nawet wiecej : mocne przywiazanie , bez tej 5 to nie byloby to samo anime. Przyklad dobrej serii.

 

 

Lekki spojler z pierwszego odcinka wiec bez cenzurki , kazdy zobaczy przeca to samo po 1 ep. :-P

 

Intryga ma swoj poczatek na pirackim statku , gdzie glowny bohater jawi sie nam jako malo wazny czlonek zalogi , raczej jako posmiewisko ekipy. W czasie jednego lupiezczego wypadu pojmuja tajemniczy "sarkofag" (w sumie powiedzmy trumne :lol2: ) , a tam jest tajemnicza "przesylka". Od tego momentu zycie glownego bohatera dosc mocno sie zmienia.

 

 

Jak wspomnialem wyzej Cloud jest malo waznym czlonkiem zalogi , wkrotce to sie jednak zmienia. Wraz z rozwojem fabuly poznajemy glebsza przemiane glownego bohatera (miedzy innymi jego specyficzne zachamowanie czy moze obycie :P , ze tak powiem, w miedzyczasie dochodzi nam watek milosny , ktory nie jest nachalny

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ale mocno podkresla to co ma sie pozniej wydazyc , jest jednoczesnie po czesci motorem napedowym.
Of koz Cloud nie zdaje sobie na poczatku sprawy z tego co sie moze wydazyc :P . Poznajemy go przeciez jako zwykla p.i.e.r.d.o.l.e a pozniej... :-P

 

Wspomnialem o glownym bohaterze. Cieszy przekroj charakterow towarzyszacych mu osob. To sie chwali. Nie bede spojlerowal , sami zobaczycie. Cieszy rowniez fakt , ze nie jest to anime 2 postaci...bo wspierajaca ja trojka to rowniez przemyslane postaci.

 

Skoro mamy bohaterow to i czas na zlych... Szkoda bo tych wielu nie ma , tutaj w zasadzie nie budza sympatii (wiem jak to brzmi w odniesieniu do "zlych' postaci) , nie zmuszaja nas do glebszej refleksji (ale czy to wada w takim anime? Imho raczej nie , choc szkoda bo... zaraz wymienie) poza jedna postacia. To troche malo. Viro jest wlasnie tym wyjatkiem.

 

Anime to laczy cechy kilku gatunkow , przy tym jest to umiejetnie zrobione i chce sie ogladac. Mamy , jak juz wspomnialem , watek milosny , w zasadzie calosc fabuly to swietny watek przygodowy , ktory dodatkowo uzupelniony jest jednoczesnie zabawnymi gagami/scenami a i znajdzie sie lekki fanserwis , przy czym jest to na tyle delikatne i krotkie , ze nie odpycha ubogacaniem serialu na sile. Ponadto calosc ugotowana jest na sosie walk , te natomiast sa dosc krotkie i nie mecza pokazywanym "kopniakiem" przez 15 odcinkow :lol2: :lol2: :lol2: Co ciekawe : serial ten jawi sie nam jako cos powaznego (powazniejszego , zreszta problem poruszony jest chyba aktualny zawsze) z lekkim zabawieniem komediowym. Tutaj kolejne zdziwiewnie. Nie ma durnych przejsc miedzy momentami powaznymi gdzie scina sie gardlo do momentow humorystycznych. BRAWO!! Szoczek... Czytealem recke na Tanuki i mam dokladnie takie same zdanie o tym motywie. Rzadko zdaza sie aby tak umiejetnie polaczyc te dwa motywy.

 

Na koniec maly deser. Zapewne wiekszosc z Was bedzie sie zastanawiac nad zakonczeniem tego anime. Spokojnie , nie zdradzam :lol2: , sam mialem obawy. Zakonczenie jest jednym z jasniejszych momentow. W zasadzie , gdybym ogladnal inne to pewnie pogniewalbym sie na tworcow :lol2: Najwazniejsze to to , ze nie jest na sile przekombinowane , po ktorym nic nie wiemy badz wiemy jeszcze mniej :lol2: Zreszta chyba bym sie w tym momencie mocno zdziwil.

 

Koncze , nic sensowniejszego na przeziebieniu nie wysmaze , powtorze sie : mocna , bardzo mocna swietna dziewiatka. W zasadzie nie obrazilbym sie , gdybym mial okazje ogladnac druga serie , jesli ta bylaby rownie tak wciagajaca.

 

PS.

 

Pewne bledy logiczne znajda sie , zreszta nawet i na Tanuki to wymienili (o czym w sumie na samym poczatku juz mozna sie przekonac) ale jak pisalem : to anime swietnie sie oglada i nawet te bledy w niczym nie przeszkadzaja , ich tez nie bede wymienial bo i po co.

 

Na sam koniec kreska. Jest poprawna. Projekty postaci przypadna nam do gustu. Muzyka - jest po prostu dobra. Kolejny raz Yuki Kajiura czyli wiadomo o co chodzi. To wyjasnia czemu muzyka potrafi przykuc uwage.

 

Zycze przejemnego ogladania.

 

 

PS2 : znowu ukonczylem opis serialu wypracowaniem :lol2: Chyba dlatego bardziej wole tutaj uzewnetrzniac sie niz na Labie :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Tam sie nikomu nie chce nic wiecej napisac , tylko pier*** paru wyrazowego posta i +1 do fajnosci :lol2:

 

PS3. Czy Wy tez gdy zaczynacie ogladac kolejne anime macie obawy przed tym czy bedzie warto i z oporem odpalacie cos? :| To jadne z kolejnym :|

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 : znowu ukonczylem opis serialu wypracowaniem :lol2: Chyba dlatego bardziej wole tutaj uzewnetrzniac sie niz na Labie :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Tam sie nikomu nie chce nic wiecej napisac , tylko pier*** paru wyrazowego posta i +1 do fajnosci :lol2:

Ja tak mam niemal za każdym razem. Wystarczy zajrzeć do spojlerów, którymi ciągle ukrywam swoje "batalie z klawiaturą". :)

 

PS3. Czy Wy tez gdy zaczynacie ogladac kolejne anime macie obawy przed tym czy bedzie warto i z oporem odpalacie cos? :| To jadne z kolejnym :|

Tak, tak. Oczywiście. Zawsze najtrudniej jest mi zacząć jakieś anime, a już zwłaszcza po obejrzeniu wcześniej czegoś naprawdę porządnego.

 

Teraz oglądam Ninomiyę-kun i wydaje mi się, że takiego problemu miał nie będę :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3. Czy Wy tez gdy zaczynacie ogladac kolejne anime macie obawy przed tym czy bedzie warto i z oporem odpalacie cos? :| To jadne z kolejnym :|

To raczej normalne.

Zwyke po naprawde dobrym tytule biore sie za cos mocno wychwalanego lub za cos o kompletnie innej naturze (zmiana typu, klimatu, nastroju jest na ogol korzystna ). W ostatecznosci zchodze poziomem na jakas glupawa komedie, po ktorej mozna wlasciwie obejzec cokolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elemental Gerad

Zapowiada (a raczej zapowiedziałeś to :P) się lekko i przyjemnie, więc dołączam to do "kolejki" ;)

 

PS2 : znowu ukonczylem opis serialu wypracowaniem :lol2: Chyba dlatego bardziej wole tutaj uzewnetrzniac sie niz na Labie :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Tam sie nikomu nie chce nic wiecej napisac , tylko pier*** paru wyrazowego posta i +1 do fajnosci :lol2:

Trafiłeś mnie prosto w serce :( :P

To, że ktoś pisze paro wyrazowego posta i cześć, to jego sprawa. Gorzej z tym, że nie wiadomo czy jest sens samemu rodzić coś dłuższego...

 

PS3. Czy Wy tez gdy zaczynacie ogladac kolejne anime macie obawy przed tym czy bedzie warto i z oporem odpalacie cos? :| To jadne z kolejnym :|

A ja wyjdę na odmieńca i powiem, że nie mam takich problemów :P Może to kwestia tego, że mam słabiutki gust i do anime z założenia podchodzę z pozytywnym nastawieniem :P ;)

Tylko raz zdarzyło mi się, że przestałem oglądać coś co zacząłem. W 99,9% przypadków jak już coś zacznę, to choćby nie wiem jak złe było, oglądam do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś już może nowego Macross'a (Macross Frontier)?

Jako fanboy Gundam'ów i fan wszelkiej maści mech'ów chyba będę musiał spojrzeć :P ;)

no cóż, obejrzałem już pwszy epek... i zapowiada się nieźle! muzyka ponoć Yoko Kanno - nawet jesli to nie jej, to brzmi bardzo dobrze. gundamów żadnych jeszcze nie widziałem, tylko Macross Zero (na ktrego punkcie mam małego fioła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...