Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbę o pomoc do wielbicieli i posiadzaczy serialu "NOIR", otóż krew mnie już zalewa od kilku dni, bo ściągnąłem sobie pierwszy odcinek ale za cholerę nie mogę znaleźć do niego dobrych napisów ! Pełno jest napisów do tego anime ale do jakiejś zupełnie innej wersji. Ja mam zwykłego avika zgrywanego z TV, wielkość pliku to dokładnie 151.08 MB. Widziałem conajmniej 2 inne wersje tego serialu ale były one w jakimś dziwnym formacie OGG i MKV no i objętościowo były strasznie duże (po 300MB) więc wolałem ich nie ściągać. A prośbę mam taką, żebyście mi napisali jakie dokładnie macie wersje tego serialu i jakie napisy. Z góry dziękuję, szlag mnie trafia bo nie mogę teraz ściągać reszty odcinków bo chce sobie obejrzeć z dobrymi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz fps filmu a jakie napisow?

 

A co do ogm i mkv to chyba wiekszosc anime jest w tym formacie (wtedy sa dual audio i posiadaja softsuby)

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę o pomoc do wielbicieli i posiadzaczy serialu "NOIR", otóż krew mnie już zalewa od kilku dni, bo ściągnąłem sobie pierwszy odcinek ale za cholerę nie mogę znaleźć do niego dobrych napisów ! Pełno jest napisów do tego anime ale do jakiejś zupełnie innej wersji. Ja mam zwykłego avika zgrywanego z TV, wielkość pliku to dokładnie 151.08 MB. Widziałem conajmniej 2 inne wersje tego serialu ale były one w jakimś dziwnym formacie OGG i MKV no i objętościowo były strasznie duże (po 300MB) więc wolałem ich nie ściągać. A prośbę mam taką, żebyście mi napisali jakie dokładnie macie wersje tego serialu i jakie napisy. Z góry dziękuję, szlag mnie trafia bo nie mogę teraz ściągać reszty odcinków bo chce sobie obejrzeć z dobrymi napisami.

1264864[/snapback]

1. Ściągnij dowolne napisy w formacie czasowym i dowolnym edytorem skoryguj czasy wyświetlania - to jest 30 sek. roboty.

 

2. mkv i ogm to najczęściej spotykane w anime formaty, więc raczej się do nich przekonaj, bo wiele Cię ominie. Oba są względnie podobne i zawierają plik z filmem, japońską i angielską (zazwyczaj) ścieszkę dzwiękową i napisy. To działa jak plik archiwum - jeden plik zawierający kilka mniejszych. Do odtwarzania potrzebujesz splittera (inny do ogm, inny do mkv) oraz programu do wyświetlania napisów (o ile zależy Ci na angielskich). Pakiet k-lite codec pack zawiera ich kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za odpowiedź na mój problem. Na szczęście znalazłem idealne napisy do tej wersji co mam, ale tylko do 12 odcinków :-| Po prostu tylko tyle zostało zrobionych i więcej ich nie ma. No ale nie narzekam broń Boże, bo resztę napisów mogę sobie przecież samemu wyedytować i przesunąć w czasie o te kilka sekund. Robiłem już tak kiedyś z jakimś filmem, no ale jak mnie coś zdenerwuje to tracę głowę zamiast spokojnie pomyśleć :D Obejrzałem sobie pierwsze 4 odcinki NOIR'a i jestem zachwycony. Strzelaniny, laseczki z bronią palną, Paryż oraz tajemniczość, powolna narracja i wspaniała muzyka. Te wszystkie elementy pasują mi jak ulał. Ściągam sobie jeszcze kilka innych anime, więc jak obejrzę to podzielę się wrażeniami. Wy pewnie już wszystko oglądaliście :D

 

A co do tych ogm i mkv, to rzeczywiście wygląda na to że będzie się trzeba przestawić na te formaty. Większość plików które znalazłem i chcę pobrać, jest właśnie w tych formatach. Poczytałem sobie o tej całej matrosce i widzę że to jakiś bardzo dobry wynalazek. Ściągnąłem też na próbę pierwszy odcinek GITS SAC i rozwaliła mnie idealna jakość oraz możliwość przełączania sobie napisów i audio, zupełnie jak na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzalem dzis Elfen Lied...

 

Rozjebal mnie ten serial - dawno nie widzialem czegos rownie dobrego.

 

Jak ktos sobie zyczy namiary do bardzo dobrego suba, to prosze na PW. :)

 

OGM/MKV to swietny wynalazek - daje mozliwosc porownania wersji oryginalnej z dubbingiem, no i z reguly sa to DVDripy, czyli swietna jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pomoge co nie ktorym i jesli poszukujecie calej serii DBZ w dobrej jakosci i w orginalnym jezyku to poszukajcie na DC++ ja po bardzo dlugich poszukiwaniach dzisiaj znalazlem kolesia ktory mial calusienka serie :) Musze z nim pogadac to moze mi to jakos wysle, bo troche tego bylo ;P

 

A tak wogole to wole hentai :) To jest bardzo odprezajace i relaksujace :lol:

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja mam takie pytanie.Czy ktos wie z kąd moge sobie zassać dragon bala dbz i dbgt odcinki?

1281682[/snapback]

Za pomoca sieci Ed2k:

Dragon Ball Z

Dragon Ball GT

 

(Zeby miec widoczne linki Ed2k musisz sie zarejestrowac na tej stronie)

 

Za pomoca Bittorrenta:

Wchodzisz tutaj i rejestrujesz sie (trwa to ok. 10sec).

I mozesz teraz sciagac pack'i odcinkow DB Z, DB GT, oraz kilku innych anime.

 

Sa to fansuby grupy AHQ (Anime-HQ), kazdy plik ma wielkosc ~230MB (najlepsza jakosc DB w necie)

 

--------------------------------------------------------

Quality: High

Source: DVD

Resolution: 576x432

Video Codec: XviD - Bitrate: 1439 kBit/s

Audio Codec: MP3 VBR - Bitrate: 137 kBit/s

File Type: Avi

Lang: Japanese

Sub Lang: English

--------------------------------------------------------

 

Ps. Jestes prawdziwy fighter jak to wszystko sciagniesz +/- 80GB :wink:

 

ps Jesli ktos nie widzial FLCL [są tacy?] to juz zassysdac, najlepsze kopie ma KickAssAnime [wiadomo:>]

Lepsze ma Zhentarim DivX

- Kilka sciezek audio, (Np. w FLCL sa 3)

- Zawiera Softsuby a nie wbudowane hardsuby,

- Ma juz wbudowane zakladni, (Poczatek filmu, napisy koncowe, zapowiedz nastepnego odcinka)

- Nie uzywaja kodeka microsoftu. (cos sie na xvid'a przerzucaja podobno)

Oczywiscie to tylko moje zdanie ^_^

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego nie ściągne bo mam 40 giga dysk i po czyszczeniu:) mam około 30 giga wolnego.Mam nadzieje ze mi wystarczy na połowe dbz i całe dbgt, a komp to chyba cały tydzień bedzie wlączony:).Dzieki za linki.A i jecszcze jedno, nie za bardzo sie obczjam w tych torrentach, możesz mi wytłumaczyć o co w tym chodzi ??Sory za takie pytanie ale ja naprawde nie wiem:)

Pzdr

Edytowane przez pok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja " !polecam" winny taki p2p programik tylko ze .... nie udalo mi sie nigdy nic sciagnac , nie wiem nawet czy bylem podlaczony , nie wiem jak to dziala , ale tego uzywaja japsy (dlatego jest oczywiscie po japonsku ;) no ale niby jest tez jakie tlumaczenie na angola ale niepelne i i tak ciezko zrozumiec co tam trzeba zrobic(choc brak polaczenia mogl wynikac z braku stalego IP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto jest fajne, ale jest tego za duzo jak dla mnie... w doadtku polowa niektorych odcinkow to "wypelniacze" :(

 

Milosnikow filmow powaznych polecam Saikano, znane tez jako "She: the ultimate weapon". Do dorwania chocby z www.boxtorrents.com (zdecydowanie polecam wszystkim milosnikom anime :) ).

 

Opis za http://forums.boxtorrents.com/viewtopic.php?t=18189 :

"Shuuji and Chise are third year student at a high school in Hokkaido. The shy Chise is finally confessing to Shuuji, and finally two of them are starting to exchange diary awkwardly.

 

One day, Shuuji tried to escape from a sudden enemy air raid on Sapporo. While desperately escaping from the air raid, Shuuji saw a scene that he could not forget for his life. He saw Chise, with a huge weapons which looks is part of her hand, shot the enemy fighters one by one. Apparently, Chise is the ultimate weapon with destructive power which is important for the war.

 

How can Shuuji face the reality that his love is actually the ultimate weapon with destructive power?"

 

Serial traktuje glownie o tym, jak ludzie zachowuja sie wystawieni na ciezka probe i czy milosc moze przetrwac nawet w najgorszych okolicznosciach. Zdecydowanie polecam, mimo ze jest strasznie smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narazie przymierzam sie do sciagania:

Ghost in the Shell S.A.C

Przez dluzszy czas nie potrafilem przebolec 9GB downloadu...

Mam nadzieje ze jakosc mi to wynagrodzi :rolleyes:

 

-----------------------------------------------------

Quality:                Very high

Source:                DVD

Resolution:          800x448

Video Codec:       XviD - Bitrate: 1412 kBit/s

Audio Codec:       AC3 - Bitrate: 448 kBit/s

File Type:             avi

Lang:                   japanese

Sub Lang:            none <- ^_^

-----------------------------------------------------

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.animesub.info ^_^

Ewentualnie sam sobie przetlumacze, bo w tym torrencie zawarte sa tez angielskie suby z DVD. (moga sie przydac do timingu)

A japonski u mnie narazie na niskim poziome, ale pracuje nad tym B)

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądał ktoś Naruto ? nie chce mi sie tu szukać;]

to jest dopiero anime ;)

1284241[/snapback]

 

BTW Naruto stało się niestety kolejnym licencjonowanym anime, w związu z czym zaczyna znikać z www - dystrybucja p2p nie jest już legalna ;]

 

Ja tam narazie przymierzam sie do sciagania:

Ghost in the Shell S.A.C

Przez dluzszy czas nie potrafilem przebolec 9GB downloadu...

Mam nadzieje ze jakosc mi to wynagrodzi :rolleyes:

 

-----------------------------------------------------

Quality:                Very high

Source:                DVD

Resolution:          800x448

Video Codec:       XviD - Bitrate: 1412 kBit/s

Audio Codec:       AC3 - Bitrate: 448 kBit/s

File Type:             avi 

Lang:                   japanese 

Sub Lang:            none <- ^_^

-----------------------------------------------------

1284679[/snapback]

To jest wersja iNos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propo naruto - nie wiecie moze czy ktoras grupa nie bedzie kontynuowala? zdarzaly sie juz takie rzeczy ;)

 

"przebolec 9g" ? :D sciagnij ranme i inuyashe - 2x30g  ^^

1285565[/snapback]

Z tego co wiem Anbu-AonE ma nie kontynuować - Anbu całkowicie ma odejść ale Aone nie popuści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja iNos?

1285518[/snapback]

Zgadza sie.

 

"przebolec 9g" ? :D sciagnij ranme i inuyashe - 2x30g  ^^

1285565[/snapback]

Wiesz, jak bym mial wiekszy dysk i lepsze lacze to no problemo. (Max 5GB wolne, a do tego neo 128 z nedznym limitem)

Chyba znowu zagadam do kumpla zeby sprobowal to sciagnac. Niemu to ciaglo ~140KB/s tylko ze jak mial juz ok 40% to mu nowy dysk padl i zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Excel Saga (complete)

Nie klikac na download torrent, tylko PPM* i zapisz jako...

PPM=Prawy Przycisk Myszy

-----------------------------------------------------

Quality:                Very high

Source:                DVD

Resolution:          Unknown (640x480)

Video Codec:       XviD - Bitrate: 0 kBit/s

Audio Codec:       Ogg Vorbis - Bitrate: 0 kB

File Type:             Ogm

Lang:                   Dual (jap/eng)

Sub Lang:            English

Size:                    175-265MB

-----------------------------------------------------

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...