Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

A ile by kosztowalo cos takiego?

1710496[/snapback]

to zalezy tylko wylacznie od tego jakie ceny w sklepach oraz wielkosc oraz typu przesylki.. no i od tego jakie kursy walut.. z clem to jeszcze dokladnie nie wiem, ale moj brat handluje samochodami rc na nitro gas i wysyla je na caly swiat.. wtedy pisze ze to jest "gift - remote car toy" albo cos i wtedy cla nie daja.. nie jestem pewien jeszcze, zapytam sie dokladnie jak on wroci do domu za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiliscie sie "anime hint" na anidb ?

 

Daje dosc ciekawe rezultaty :)

 

[EDIT]

Do uruchomienia systemu hintow potrzebna jest rejstracja i zaglosowanie na min 30 tytulow - w koncu skas musza brac informacje o upodobaniach osobniczych :)

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... for at least 50 animes. :wink:

 

na pierwszym masz pewnie bebopa i Miyazakiego sporo w okolicach :wink: ? A tak w ogóle za pierwszym razem na 4 miejscu był berbeciowaty last exile, dopiero jak uzupełniłem głosy na koncie tak żeby dobiło do tych 50, to sie trochę wyprostowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie znowu obejrzalem FF7:AC... tym razem na kinie domowym, jakie sklecilismy ostatnio z ojcem.

 

Powiem tylko tyle: niewazne, ze fabuly to nie ma za grosz - na 42" plazmie po prostu wbija w fotel :twisted:

 

Bede to musial jeszcze przekodowac do DVD, bo niestety nie moge sie dogadac z odtwarzaczem DVD (Yamaha DVD-S550) w kwestii wysylania dzwieku 5.1 z divx'ow po kablu optycznym, a na zwyklym stereo to jednak nie do konca to jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... for at least 50 animes.  :wink:

 

na pierwszym masz pewnie bebopa i Miyazakiego sporo w okolicach :wink:  ? A tak w ogóle za pierwszym razem na 4 miejscu był berbeciowaty last exile, dopiero jak uzupełniłem głosy na koncie tak żeby dobiło do tych 50, to sie trochę wyprostowało.

1734169[/snapback]

byloby trudno miec te pozycje na poczatku bo dawno sa ocenione :)

a serio po zaglosowaniu na ok 80 system calkiem niezle sie zachowal.

Pokazal cakiem ladne tytuly na poczatku listy - pierwszy z nieogladanych to ponoc calkiem przyjemna seria "12 kingdoms".

 

Uzupelnielem potem wiekszosc tego co ogladalem wyniki sa jeszcze lepsze :)

Trzeba przyznac, ze biorac pod uwage recenzje, czolowka spisu (20-25 pierwszych), jest calkiem ladnie dobrana pod moje preferencje ;)

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja w swojej liście znalazłem 5 tytułów których jeszcze nie widziałem, z czego 3 i tak nie mam zamiaru dotknąć palcem( no ale ma tylko 60 ocenionych, więc.. ). Ten cały hint jest raczej przydatny dla newbie, dla junkies to zabawka :wink: (póki co)

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :>

Może już o tym było w tym wątku, ale dopiero zaczynam go czytać.

Chodzi mi mianowicie o to czym różni się NGE renewal od zwykłego?

Bo zwykłego juz chyba ze 3 razy oglądałem i nie wiem czy ściagać renewala B)

 

NGE RULZ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"It is a complete remastering of Evangelion footage on a video and an audio level using technology that is available in 2003, vs. what had been available in the early 1990's when the series was first released on Japanese TV"

 

tak na szybko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli sam nie wiem czy warto ściągać.

A zna ktoś z Was anime Argento Soma? u mnie na dysku narazie leżą 4 epy i musze je wreszcie obejrzeć. Może być dobre, ale strasznie trudno dorwać to anime, prawie nikt tego nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto sciagac Renewala - ADV w procesie "poprawiania" zrobilo sieczke z muzyki. Czesto zaczyna sie i konczy w dziwnych momentach, przez co niektore sceny (np. rozmowa Shinjiego z ojcem w pierwszym odcinku) traca polowe "fajnosci".

We wspomnianej rozmowie muzyka konczy sie mniej wiecej w polowie, a cala reszta sceny odbywa sie w zupelnej ciszy...

 

Chyba, ze renewal to jeszcze cos innego od wydania ADV, w takim przypadku przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli sam nie wiem czy warto ściągać.

A zna ktoś z Was anime Argento Soma? u mnie na dysku narazie leżą 4 epy i musze je wreszcie obejrzeć. Może być dobre, ale strasznie trudno dorwać to anime, prawie nikt tego nie ma :/

-na #anime-legion@irc.irchighway.net ,na tym bot'cie http://www.anime-legion.net/legion/xdcc/Dilandu.php leży cała seria, jeszcze kiedyś ta seria leżała na kanale ZX'a ale czasy kibservera już raczej nie powrócą.

-no a jeśli lubisz sie szlajać po torrentach to http://boxtorrents.com/details.php?id=11075

 

 

 

A ostatnio z ciekawszych rzeczy to widziałem Gunbuster 2(Top wo Nerae! 2), produkcie wydaną na okazie 20-lecia GAINAXu, czyli roboty, robaki i wojowniczka topless :wink: , seria od razu przypomina FLCL, ale nie jest to ta sama poprzeczka, troche bardziej normalne w porównaniu do FLCL i muzyka już nie ta, ale nadal czuć tu rękę GAINAXu, więc w sumie warto zarzucić okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-na #anime-legion@irc.irchighway.net ,na tym bot'cie http://www.anime-legion.net/legion/xdcc/Dilandu.php leży cała seria, jeszcze kiedyś ta seria leżała na kanale ZX'a ale czasy kibservera już raczej nie powrócą.

-no a jeśli lubisz sie szlajać po torrentach to http://boxtorrents.com/details.php?id=11075

Dzięki wielkie :rolleyes:

Ale chwilowo moje łącze jest zajęte ściąganiem Gantza i fma the movie B)

Wczoraj obejrzałem sobie Battle Angel Alita i rozwaliło mnie to anime!! Genialne, szkoda że tylko 2 epy ;( Może trzeba będzie się wziąźć za mange. Czytał ktoś? Dobra jest? Bo jak lepsza od serii to zaraz będe ściagał :>

 

Obejrzałem pierwsze 2 epy Argento Somy [zalegają jeszcze 2 na dysku] i narazie sam nie wiem co mam myśleć o tym anime :unsure: W sumie zapowiada się całkiem ciekawie, zwłaszcza że te 2 odc są dość tragiczne dla głównych bohaterów. Ale za to osoba która stworzyła ending powinna dostać bana na tworzenie anime :mur: Tak skopanego i niepasujące endingu w życiu nie widziałem :mur:

 

A tak wogóle to niespodziewałem się tylu fanów anime na Tweaku :D

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaz: manga Battle Angel Alita jest duzo lepsza od anime, a na pewno dluzsza ;)

 

FMA the movie to jakas dobra jakosc, czy cam-rip? Jesli to drugie, to daruj sobie: najprawdopodobniej jest to release, ktory krazy po sieci od dnia premiery. Jakosc jest straszna, np. gosc w pewnym momencie nie zauwazyl, ze kamera mu opadla i prze pare minut oglada sie oparcie fotela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli lubice fajne klimatyczne anime to polecam wszytskie tytuły ze studia GONZO:

Chrno Crusade

Kiddy Grade

Hellsing

Vandread

i ostanio nowe - Speed Grapher, Trinity Blood i Black Cat

 

Jesli macie jakies pytania odnosnie wszelakich tytułów to walcie smiało, ja juz obejrzalem okolo 160 tytułów. Najbardziej polecam wszytskim : serie Hack'a, Witch Hunter Robin,Gundam Seed i Gundam Seed Destiny, Great Teacher Onizuka, Love Hina i Slayers :) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaz: manga Battle Angel Alita jest duzo lepsza od anime, a na pewno dluzsza ;)

 

FMA the movie to jakas dobra jakosc, czy cam-rip? Jesli to drugie, to daruj sobie: najprawdopodobniej jest to release, ktory krazy po sieci od dnia premiery. Jakosc jest straszna, np. gosc w pewnym momencie nie zauwazyl, ze kamera mu opadla i prze pare minut oglada sie oparcie fotela...

Hmmm, to może przestane ściągać. ale nie wiem czy to jest cam rip czy nie :mur: Mało seederów strasznie na torrencie, więc wydaje mi się podejrzane, no ale jeśli będzie to to ścierwo to najwyżej wyrzuce, nie zamierzam oglądać w tak masakrycznej jakości.

 

A co do BAA, to własnie znalazłem na isohuncie z 500mb torrenta z mangą :> Ile to ma części? Bo w tym co znalazłem jest 9.

 

edit:

już znalazłem, ma 9. A jak się ma manga do anime? Ta sama historia? [ofkoz okrutnie skondendowana :sad: ]

 

Slyszeliście coś o HELLSING ULTIMATE OVA 第1?? znalazłem coś takiego:

http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/

Ktoś coś rozumie z krzaczków oprócz daty wyjścia 9.12.2005 ???

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliście coś o HELLSING ULTIMATE OVA 第1?? znalazłem coś takiego:

http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/

Ktoś coś rozumie z krzaczków oprócz daty wyjścia 9.12.2005 ???

taka ciekawostka, część utworów w Hellsing Ultimate będzie wykonywana przez Warszawską Orkiestrę Symfoniczną, która już nie pierwszy raz będzie wykonywać muzykę do anime http://animenewsnetwork.com/encyclopedia/company.php?id=1241

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...