Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Robie quality testa

Czy sciagac dalsze odcinki ale od DB, czy od nowa DVD'ripki od KAA. (Tlumaczenie bazowane na lunarze)

 

Nikt nie poleci zadnej kinowki, albo malo epkowej animki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno tu nie pisałem :)

 

Oglądał ktoś Air TV ? 13epków, muszę przyznać że pochłonąłem w dwa dni, tak wciagnęło. Chociaż zakończenie mogło by być trochę inne, ale z tym co było i tak jest ok. Polecam obejżeć kto nie oglądał :)

 

I tak samo Midori no Hibi, tak na mój gust to było to KGNE w bardziej luźnym wydaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos FLCL?! Bo znalazlem recenzje ktora troche mnie zaintrygowala :twisted:

Ogladal, rewelacja moim zdaniem. Ale najpierw obejrzyj NGE, bo jest pare dzolkow nawiazujacych do tegoz.

 

Notabene jedyne znane mi anime z Maluchem (takim samochodem) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie komentuje po 1 ep... Zeby Was cholera wziela... Albo rzuce na was klatwe: Obyscie zyli w ciekawych czasach! :wink:

Po NGE. Skoncze cale i wtedy pomysle o Planetes

Co do FLCL :arrow: Moje zrodla trackerow sa puste :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakiś ITDK ep 2 tylko, że po francusku :? z info na Anidb wynika, że jelly zsubowali drugi epek o,O Motyla Noga :/

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszukam tego co zgubilem. :P

Male podsumowanie:

- Na Bleach czeka sie ~1,5tygodnia

- Ciagne NGE - idzie jak krew z nosa. Moze czas przerzucic sie na inny tracker

- GITS... Ile mozna? Cudowna 1, dziwna 2 a na okolo SAC. :-|

- Planetes... EEE.....Rrrrgghghhh... Takie.

- Texhnolyze - 3 ep i mam mniej wiecej dosyc takiego czegos.

- Czas na 2 kolejne epki Ergo proxy. Czekam tylko na Jelly Caption Team.... Wlasnie zobaczylem 4 ep by l33t-raws. Fake? Hmmm

 

Pozatym serie ktore zakonczylem. Piknie. Chyba siegne po mange bo mnie cholera wezmie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l33t-raws to jak sama nazwa wskazuje RAW ;)

 

Texhnolyze - trzeba miec zaciecie, w polowie sie troche rozkreca

GITS - mozna do upojenia, SAC wcale nie sa zle (wrecz przeciwnie 8) )

 

A propos GitS:SAC - Solid State Society: wedlug ANN ma to byc 100-minutowa kinowka i ma wyjsc w to lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 epek Ergo to poprostu miód :D Nuta tajemniczości, idealnie wkomponowana muzyka, która jeszcze dodatkowo dodaje pikanterii. Podoba mi się sposób w jaki łączą różne zdarzenia. Może jednak te pomysły nie skończą im się tak szybko, bo w tych dwóch odcinkach zostało poruszone stosukowo dużo kwestii, które nie zostały wyjaśnione ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje jak to w końcu jest z ekranizacją Battle Angel Alita? Bo manga miecie, a za ekranizacje miał się zabrać James Cameron, przy budżecie 100mln$. Ostatnie co czytałem że szukają aktorki, ale gdzieś słyszałem że znowu przełożyli kręcenie. Ktoś się orientuje może co i jak?

 

Polecam mange BAA, naprawde miecie B)

 

-----

A i zapomniałem napisać że ekranizacja ma obejmować całość w kilku częściąch, a nie tak jak anime tylko 2 pierwsze tomy.

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a czy ktoś się zajmie robieniem napisów do ergo??? Bo na anime.info jest tylko do ep01 i to beta i wygląda że nie będzie więcej

Mamusia dobrze mi mówiła, ucz się języków a kiedyś ci sie przydadzą ;]. No i teraz nie mam problemów jak "mlun", a tobie radze się przemuc i obejrzeć po ang., bo z tego co wiem na animesub nie pala się do robienia napisów do nowości :P

 

Widział juz ktos anime calender na anidb na kwiecień ;D, seryjek się sporo szykuje :D, tylko jestem ciekaw jak nadążą z tłumaczeniami. Już teraz się obijaja, ostatnio cos mało wychodzi subów :(

 

A tak wogule to jestem nowy na forum i mam nadzieje na miłe konwersacje z wami ;], staram się być na bierząco więc chyba będzie o czy ze mną rozmawiac :P ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...